Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Darom 2010


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

O tai kam man rinkti šiūkšles jeigu ant to yra valytojai? Jiems už tai pinigus moka, vat kai man mokės pinigus ir aš pradėsiu rinkti, iki tol ačiū, užtenka malonumų ir be to, o kompanijojoje esu daug kartų dirbęs, bet tik ne kiemsargio darbus.


Dabar pagalvok. Logiškai. Jei valytojai spėtų, jie, neabejoju, surinktų tas šiukšles. Bet jie taip pat žmonės =) Ir dar, jei (1.) žmonės nešiukšlintų, tie darbuotojai galėtų puoselėti kad ir gėlynus, ar šluoti gatves, na, darbo rastų. (2.) jei žmonės dar aktyviau prisijungtų prie tokių akcijų, o geriausia, dirbtų ir be akcijų, valytojams būtų mažiau šio darbo ir jei galėtų užsiimti tuo, ką anksčiau minėjau, o mums patiems TIKRAI maloniau būtų gražioje ir tvarkingoje gamtoje =)

Beje, Teodorai, atsargiai, kad karūna nenukristų =) vajai, jei tik teks svetimą šiukšlę paimti =)


Pirma šios akcijos prasidėjo jeigu neklystu tik p 1996 m. antra ankščiau buvo Leninės talkos, tačiau į gatves kiek atmenu iš pasakojimų niekas neidavo šiukšlių rint. Visų trečia, kiemsargio ir yra toks darbas rinkti šiūkšles bei prižiūrėti tvarką, jeigu jau įsidarbinai kiemsargiu tai tą ir darai, visų ketvirta žmogus yra laisvas asmuo, todėl gali elgtis kaip nori, vadinasi kiekvienas numetęs šiūkšlę iš esmės jos kelti neprivalo jeigu nejaučia tam butinybės arba mano, jog tai nėra jo jurisdikcijoje. Visų ketvirta tokių švenčių aš pats nesuprantu ir niekada nesuprasiu. Čia kažkoks užsilikęs sovietinis mąstymas, tvarkyk gamtą ir tau gerą bus...


Visų penkta, nereikia čia manęs įžeidinėti dėl mano minčių bei išsakytų argumentų, koks gimiau, toks ir gyvenu, su tokiu mąstymu. Taigi nieko jau nepadarysi. Mane pakeis tik karas, vedybos arba katorga.
  • 0

#22
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
ne, čia, kur dabar išsakei, yra užsilikęs sovietinis mąstymas :)
  • 0

#23
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai jeigu Teodorai tu nesikeiti, vadinasi, visiškai netobulėji? Ar jau tobulas gimei?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#24
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tai jeigu Teodorai tu nesikeiti, vadinasi, visiškai netobulėji? Ar jau tobulas gimei?


Nei aš tobulas, nei aš tobulu būt noriu... tobulėjimas esti ne tik per šiūkšlių rinkimą, kiek aš suprantu. Tobulėjimas yra dvasinis, moralinis, netgi fizinis. Nei viename neparašyta, kad link tobulėjimo veda per akcija ,,Darom", jeigu taip parašyta, tada aš keliu skrybėlę.
  • 0

#25
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Čia jokia ne prievolė ta akcija... Nori - eini, nenori - ne, niekas už pakarpos netemps... Bet nereik būt tokiu apatišku savanaudžiu, tinginčiu šikną nuo kėdės pakelt ir padaryt kažką gero nesitikint atlygio... Nereik visur ieškot sau naudos, prasmės kažkokios, gi gražiau pačiam švarioj aplinkoj būt,,, ir kas tu per kiaulė
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#26
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia jokia ne prievolė ta akcija... Nori - eini, nenori - ne, niekas už pakarpos netemps... Bet nereik būt tokiu apatišku savanaudžiu, tinginčiu šikną nuo kėdės pakelt ir padaryt kažką gero nesitikint atlygio... Nereik visur ieškot sau naudos, prasmės kažkokios, gi gražiau pačiam švarioj aplinkoj būt,,, ir kas tu per kiaulė


Aš ne kiaulė, bet šiūkšlių nerenku kur kiti primėto, pats visada į šiukšledėžę metu. Be to, kaip sakai, tingiu šikną pajudint, tai jau, taip, žinok, kai baigiamasis ant šiknos sėdi tai ir atsikelt sunku....
  • 0

#27
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Savanaudis :-D reike ir kitiem padet.
  • 0

#28
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tai jeigu Teodorai tu nesikeiti, vadinasi, visiškai netobulėji? Ar jau tobulas gimei?


Nei aš tobulas, nei aš tobulu būt noriu... tobulėjimas esti ne tik per šiūkšlių rinkimą, kiek aš suprantu. Tobulėjimas yra dvasinis, moralinis, netgi fizinis. Nei viename neparašyta, kad link tobulėjimo veda per akcija ,,Darom", jeigu taip parašyta, tada aš keliu skrybėlę.

Na, vien knygų graužimas taip pat nėra tobulėjimas.O tobulėti, jeigu tau labiau patinka progresuoti, galima ir šiuškles laukan nešant.Jei darai tai reguliariai, tobulėji, kaip tvarkingas žmogus.Čia lygiai taip pat- išmoksti dirbti bendruomenėje, tarp žmonių, švarini aplinką ir pats maloniau jautiesi.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#29
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kuprotą tik grabas ištiesins, kaip lietuvių liaudis byloja =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#30
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kuprotą tik grabas ištiesins, kaip lietuvių liaudis byloja =)


Ačiū už tai, kad mirties linki... vertinu atvirumą...
  • 0

#31
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Kuprotą tik grabas ištiesins, kaip lietuvių liaudis byloja =)

Aš dar girdėjau dar geresnį posakį. :)

Kuprotą oželį tik vilko dantis pataiso
  • 0

#32
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Taip,taip, tokia jau ta lietuvių liaudis =D
Bet mirties tai tikrai nelinkiu, nereikia šitaip baisiai interpretuoti =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#33
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu tai kad čia apie grabus ėmė tamstos kalbėt...
  • 0

#34
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai čia lietuvių senolius kaltink, kad tokias patarles sugalvoja, prie ko čia Mergiotė.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#35
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Teodorai, panašu, kad gana protingas esi,tai gal kaip nors sugebėk lietuvių tautosaką suprast kaip reikia =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#36
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
na, mano etnologijos kursas praėjo gerai, bet patarles esu linkęs vertinti itin delikaciai, apsistoju geriau ties dainomis ir sventemis...
  • 0

#37
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O mums labiau patarlės, tai jas ir vartojame.Kad praėjote aš labai neabejoju.Nes praeiti kursą, jeigu laikytumėmės taisyklingos lietuvių rašybos, reikštų, jog praėjote pro šalį, nieko neišmokę.Kursą reikia išeiti, bet aš tikiu, jog tamsta jį praėjote, dėl to su tautosaka ir nelabai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#38
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

O mums labiau patarlės, tai jas ir vartojame.Kad praėjote aš labai neabejoju.Nes praeiti kursą, jeigu laikytumėmės taisyklingos lietuvių rašybos, reikštų, jog praėjote pro šalį, nieko neišmokę.Kursą reikia išeiti, bet aš tikiu, jog tamsta jį praėjote, dėl to su tautosaka ir nelabai.


Taip būtent visą pusmeti pro ji tik ir vaikčiojau... nekilbk prie mano rašybos, kaip moku, taip rašau, nesu grynai lietuvis ir rašyboje taip pat...
  • 0

#39
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nepyk, nesikabinėsiu daugiau :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#40
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Nuotrauka
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0