Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Radijas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ar klausotės radijo? Vieni mėgsta klausytis įvairias radijo programas, kiti tik muzikos.
Parašykite, kokias stotis labiausiai mėgstate ir kurių nemėgstate.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
radija myliu nesvietiskai, nuo pat vaikystes - dar kai jokie plejeriai ne galvoj buvo, pamenu, sededavau palei savo gigantiska maga ir laukdavau megstamu dainu, kad galeciau i kasete isirasyti :}}} nekalbu apie tai, kad rasydavau laiskus su dainu rekvestais, tiesa, elektroninius jau [mokyklos skaitykloj]. Ir dirbti ten svajodavau... Augau su LR ir RadioCentru, veliau atradau Puka-2; po to sugedo magas ir radijo eidavau klausyt pas mama virtuven, kur LR eidavo [ir vis eina] nonstop. Didziule nostalgija - ypac - Ryto garsams, su visais ju dzinglais ir informacijos ivairumu.

zodziu, dabar radijo nebeklausau - per kompa nyku, ir siaip sava muzika yra, taciau planuoju nusipirkt koki paprasta ir ant palanges pasistatyt, pasiilgau.
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš klausau Radiocentro ir M-1.Dažniau RC.Seniau Lalūnos klausydavau, bet Dj labai primityvūs, o muzika irgi prasta.
Zipfm turbūt pati nemėgstamiausia.Dėl radistų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Iš lietuviškų klausau nebent opus 3, kartais labai protingų laidų ten būna, o ir tokia šyzofa muzika man patinka. O jei netingiu, tai pasiknisu interneto platybėse ir pasieškau kokios indie stoties. :]
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#5
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Klausau arba Zip fm ar Lietuvos radija. Keista. :-D
  • 0

#6
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
m-1 plius dazniausiai.:)
  • 0

#7
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Visai neklausau;) kažkaip nebūna progos.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#8
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dažniausia klausau..Radijo stoties m1, arba lietaus dėl to,kad jos klausosi mama..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#9
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Aš radiją labai myliu. jei esu namuose, visada klausaus m-1, nebent būna įjungtas tv. patinka tai, kad jie laisvai šneka, mėgsta pajuokaut.

(senokai besilankiau šiame forume. )
  • 0

#10
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jei klausausi radijo, tai tik jazz fm arba opus 3
  • 0

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Klausau tik Radijo centrą, M-1, Kelyje visokių tų opusų ir kitokių kurie dabar ant bangos tai ne, kažko su banga neinu... :)
  • 0

#12
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Labai retai klausau radijo. Jeigu pataikau ryto garsus, kai kalba apie knygas arba važiuojant mašinoj, jeigu kas klausosi, tai niekur jau nedingsi. Bet pati niekad nejungiu. Jau geriau sėdėsiu tyloj (kaip dabar) nei kokias nesąmones klausyt per M1 ar Radiocentrą
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#13
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Atradau gerą radijo stotį - startfm
Kai pabosta sava muzika, įsijungiu per internetą, visai neblogą muzikėlę pagroja
  • 0

#14
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Tik kai tranzuoju, malonu būna, kai groja radijas pas vairuotoją automobilyje. Bet dabar stengiuosi neatsidurt ten, kur groja radijas, nes su vyru dažniausiai vaikštau, o radijas jam sukelia OCD
  • 0

#15
Vilkė

Vilkė

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Nėra tų, kurių nemėgstu.. Bet prie širdies "Laisvoji banga" "Zip FM" "PowerHR". O Laisvojoj Bangoj labai lyriška muzika dažniausiai groja, padeda atsipalaiduot, tinka net ir skaitymui :lol:
  • 0
Kiekvienas metų laikas turi savo kvapą. Kiekvienas lapas turi skaičių. Kiekvienas žvilgsnis - prasmę.

Kiekvienas dalykas gali būti melagingas...

#16
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Aptikau radijo stotį, kuri galima sakyt "alsavo man į nugarą" :) M-1 plius. Apstulbau išgirdęs, ką groja. Na 100% neatitaikė mano skonio, nes groja ir šiaip sau dainas, bet apie 50% grojamų dainų sudaro klasikinis rokas, klasikinės įvairaus stiliaus dainos. Faina, kad yra tokių stočių.

Na, o seniau labai klausiau Zip FM. Dabar visiškai pasibaigė tos radijos era.
  • 0

#17
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Neklausau, nes nežinau, ką ten gero galima išgirsti.
  • 0

#18
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Dažniausiai RC :) karatais M-1 , M-1 +
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dabar klausau HOT fm, nes jų šūkis: kai kiti kalba, mes grojame.Atsibodo tos nesąmonės per RC ir M-1, kažkokie buki tie laidų vedėjai.Kvailos laidos, reklamos, žaidimai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Kadangi naujokė, tai darbar išknisiu visas jūsų temas :)
Užaugau visada klausydama radijo (jokių tai mtv ar dar ko namie nebuvo, bet radijas - visada 8-) ). Kadangi ir Big Brother Kompiuteris namuos atsirado gal kokioj 8oj klasėj tik, tai praktiškai tik radijas mane ir aprūpindavo muzika (ai, buvo metas, kai visokias piratines kasetes ir diskus namo tempdavom, bet neilgai truko; o ir kompas iki persikraustymo, t.y.... 11kl, tai buvo be interneto 8-) :) ). Užtatai praktiškai visus grojaraščius mintinai mokėjau, ir dabar daug atsimenu (ne veltui kartais draugai radija ir vadina ;) )
Šiais laikais klausau M-1 plius (love at first sight), Laisvosios bangos (love, sometimes), Relax Fm(?, tie kur bliuzą groja beveik visą laiką ) (recent love, at 99th sight), dar kažkokia, kurios pavadinimo neatsimenu dabar. O, kai tik atsirado, tai labai patiko Radijas Kelyje (jie grodavo visokias senas dainas, kurias traukdavau kartu :) ), bet dabar nebegaliu net įsijungt - ten vien reklama :@
Kartais internete susirandu ką nors. O, last.fm buvo gėris, bet užtingėjau pildyt grojaraštį, o kažkada jie užsiminė, kad taps mokami po trial, tai nebesilankiau... Nors vakar vėl prisiminiau, užsukau, tai vėl sako, kad trial 50 dainų po to jaučiu ir vėl nesilankysiu :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0