Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Togas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
LAba, sugalvojau ir aš prisistatyti. Esu Tomas 19m taip jau nutiko kad išsipildė noras ir studijuoju "vegetaru" (vgtu) universitete pirmas kursas. Šį forumą aptikau rudenį dar berods per google. Iš pradžių pasirodė per daug tuščias ir per daug turintis vien teoriniu aprašymų knygų, bet po to pakeičiau nuomone į priešingą, forumas pasirodė įdomus žmonių komentarais apie skaitomas knygas, praverčiančiais aprašymais knygų ir žinoma gal savanaudiška iš mano puses, bet daug geros muzikos ir filmų nuorodų(nuostabu, kad tiek žmonių nežiūri ir neklauso banalių kūrinių). Taigi grįžtant prie skaitymo, mano gyvenime jisai yra tarsi susižavėjimas, bangos, ar kiti nepastovūs dalykai, galiu neskaityti nieko pora mėnesių nė nesusimastydamas, galiu neišgyventi nė poros dienų be literatūros. tai taip ir banguoja tas skaitytojo kelias. kas keisčiau tai tarsi šalutinis poveikis po perskaitytų puslapių atsiranda, pasineriu į apmastymus tiek kūrinio tiek pačio gyvenimo, savęs, aplinkos, reikia kažkiek laiko po knygos vel normalizuoti pusiausvyra minčių kas užima laiko ir jėgų, kaskart prižadu sau, kad neskaitysiu artimiausiu metu nieko, bet vėl įklimpstu anksčiau ar vėliau, vos ne kaip su alkoholizmu :lol: o seipo be skaitymo muzika yra kažkas be ko negaliu gyventi iš esmės muzikos pamokas prašnekėjau dainuoti moku paviršutiniškai, groti juokingai, bet užtat negaliu gyventi be muzikos klausymo, tai tarsi butinybė reikalinga tiek kaip pagrindinis veiksmas , tiek kaip fonas. filmai tik pastaruoju metu sudmino labiau ypac angliski . ir galiausiai auto/dviraciai vieni is kitų mano dėmesį atiminėjantys kas dieną. tai vat stengsiuosi aktyviau dalyvauti diskusijose, apibendrinant patinka viskas 70-80s -muzika, filmai, auto, dviraciai, idėjos, stilius,viskas kurkas šilčiau ir paprasčiau
p.s. padariau daug klaidų gramatinių, aha žinau.
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
kokia knygas skaitai? Ir ką vadini banaliais filmais, kadangi į banalumą labai daug reikšmių įeina.
  • 0

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labas :)
Sveikinu prisijungus prie mūsų :)
O kokios pačios mėgstamiausios tavo dainos būtų? :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:

kokia knygas skaitai? Ir ką vadini banaliais filmais, kadangi į banalumą labai daug reikšmių įeina.

del to banalumo :) žinojau, kad kažkam klius šitas žodis, bet smigau, ištaisyti jau per vėlu ryte :) , nors "mano skonio" ten irgi neisipaišytų, o banaliais,mano manymu, galima pavadinti Holivudo ar kitų kūrėjų mokyklinius/žaidimų/ šokių filmus, kurie yra besikartojantys ir dauguma be normalios minties.

dėl knygų nesupratau klausimo apskritai kokias knygas ar kokią knygą šiuo metu?

o muzika
Pirma ir neginčijama vieta Pink Floyd -Time / Wish you were here ir visi kiti jų kūriniai nuo 71m
o po to viskas bendrai
Guts- And the living is easy
The verve -bittersweet simphony
Daft punk- Alive
Oasis-Masterplan
butent siom dienom Florence and the machine/Guts/Herbie Hancock

Beje kadangi muzika būna skaitant kaip fonas, tai kai kurios grupės labai asocijuojasi su knygom ar autoriais pvz the doors su "Pasaulis pagal Garpą";Metallica su Dostojevskiu; Moloko su Remarku tarsi neatsiejama, pasiimu kitą knygą vėl atsiranda konkreti muzika :)
  • 0

#5
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
apkritai koks knygų žanras patinka...?

O dėl to banalumo Holivude, tai aš nelabai suprantu, dalis holivudinių filmų yra vienos rūšies, kiti kitos rūšies ir visai nebenaalūs. O kaip suprast žaidimo tipo? Čia koks žanras filmų??? :)
Bet matau mūsų gretas papildė dar vienas nekomercinios kino mėgėjas....ech vienas aš laikau Holivuda ant pečių
  • 0

#6
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
welcome:)
  • 0

#7
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne vienas, Teodorai, nesireiksmink

labas! Nemuzikalus melomanas, labai gera toki sutikti. Ka studijuoji?
  • 0

#8
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
O sveikas Togai, seniai matytas, bet dabar kai turi savo prisistatymą gal dažniau užsuksi :)
Ir kaip su Dostojevskiu sekasi, jau viską perskaitei?
  • 0

#9
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveikas prisijunges:)
  • 0

#10
Togas

Togas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Teodorai jei kada nors gyvai teks pašnekėti tai padiskutuosim Holivudo ir ne Holivudo filmų tema :) Dėl knygų žanro, pagrinde įvairūs romanai ir apsakymai, kartais kažkas įsiterpia iš kitų žanrų, tech literatūra nelabai susijusi

labas! Nemuzikalus melomanas, labai gera toki sutikti. Ka studijuoji?

O studijuoju transporto inžinerija. beje kodel labai gerai nemuzikalus melomanas? :)
Le Meute neperskaičiau aš dar visko ką parašė Dostojevskis :) net primiršęs buvau apie jo knygas :$ reik susiimti o ir seniau skaitytas knygas dabar po praėjusio laiko, skaitant vėl atrasčiau kažką naujo
  • 0

#11
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
sveikas :)

rašei, kad ,,groji juokingai'' - gal groji kokiu instrumentu?
  • 0

#12
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Sveikas :) oo mano sesutė irgi studijuoja VGTU . Ar svajojai būtent apie šią profesiją ar daugiau apie studijas VGTU ? :)
  • 0

#13
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:

patinka viskas 70-80s -muzika, filmai, auto, dviraciai, idėjos, stilius,viskas kurkas šilčiau ir paprasčiau

Ooo :) bendramintis... Sveikas ;] Aš irgi einu iš proto dėl to laikotarpio. Beje, žiauriai didelį pliusą dedu už Pink Floyd. Protingas vaikis
  • 0

#14
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

beje kodel labai gerai nemuzikalus melomanas? :)


todel, kad ir as jiems priklausau, o tokiu zmoniu kazkaip retai tenka sutikti, visi muzikuoja.
  • 0

#15
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
, Wow koks ilgas prisistatymas. Alkoholizmas..

beje kodel labai gerai nemuzikalus melomanas? :)


todel, kad ir as jiems priklausau, o tokiu zmoniu kazkaip retai tenka sutikti, visi muzikuoja.


Sako, kad nesuprasi muzikos visiškai jeigu nemokėsi groti kokiu nors instrumentu.
  • 0

#16
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
as ir nenoriu, man nereikia visiskai suprasti muzikos, durr durr.
  • 0

#17
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

as ir nenoriu, man nereikia visiskai suprasti muzikos, durr durr.

Nuotrauka žinoma
  • 0

#18
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
:)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0