Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Jūsų keisti įpročiai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Na, nesitikėkit iš šios temos ko nors blatno ar gilaus - tema apie nieką. Tiesiog paatviraukim ir pasidalinkim savo keistenybėm, kurios galbūt jus arba pralinksmina, arba kartais kelia diskomfortą. ;)
Pradėsiu aš.
Pravažiuojančių mašinų numerius sudedu, o iš raidžių joms pritaikau vardus;
kai minutės ir valandos sutampa (pvz., 22:22), visuomet sugalvoju norą;
žiauriai nemėgstu kalbėti telefonu, dažniausiai neatsiliepiu, ir tik po kurio laiko parašau „sorry, nemačiau“
Lova man kažkas švento - visada ją kloju ilgai ir kruopščiai, nes esu įsitikinus, kad kaip pasiklosi, taip išmiegosi ;D
Nemėgstu dalintis maistu. Jei jau paprašo - duodu paragaut, bet mintyse oi negražių minčių būna;
Viską valgau sluoksniais. Aplinkiniai būna ypač 'sužavėti', kai pamato, kaip valgau Twix'ą: pirma nuvalgau šokoladą, po to karamelę ir galiausiai sausainį. Tiesa, bandau atsikrayt šio įpročio :/
Dievinu aštrų maistą, nors sunkiai pakeliu: ašaros bėga, kvėpavimą gniaužia, bet vis tiek valgau;
Kai skamba kokia daina, mintyse jai kuriu muzikinį klipą;
Žiauriai įsiuntu, kai kas nors čepsi, valgo atvira burna ir šneka. Taip pat negaliu pakęst, kai liečia mano plaukus arba kvėpuoja/šnopuoja man į kaklą ar ausį;
Žiauriai patinka žemės kvapas po lietaus <3
Kai garnyras bulvės, visuomet jų prisidedu daug daug, nes atrodo, kad man jų nuolat trūks.
Na, pradžiai tiek. ;D
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#2
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
aš irgi mėgstu valgyti sluoksniai ;) ypač vaflius :) taip skaniausia!
  • 0

#3
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
pirma cigarete pakelyje visada apverciu ir sugalvoju nora. Kai kuriais atvejais turiu OCD levelio apsedima su skaiciais [pvz baigiu skaityt puslapy, kurio skaitmenu suma yra devyni arba desimt; parduotuveje visada imu antra daikta, svarbu kad ne prieky stovintis etc]. Visada palieku pora gurksniu kavos puodely. Su masinu numeriais irgi turiu iproti - galvot sakinius. Idk, yra ir daugiau, objektyviai saves kai nematau, tai ne visai galiu isvardyt!
  • 0

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
devilrun> antras aš, kaip būsiu Vilniuj, susitiksim. :tmi:
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Jei kas nors drįsta pasakyti, kad mano įpročiai keisti, tai įsižeidžiu ir sakau "O tavo dar keistesni" :lol:
Bijau visokių baisių žodžių :) arba mėgstu sugalvoti savo žodžius, neologizmus.
Mėgstu, kad visokios smulkmenos kasdien vyktų tuo pačiu būdu.
Kai žiūriu serialą "Monk", kur rodo asmenį su keistais įpročiais, tai dažnokai žvengiu, nes atpažįstu save :D
  • 0

#6
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
*Su mašinomis šitas paplitęs, žiū. =D
Aš pagal raides sugalvoju žodį.
*Arbatą visada išgeriu iki paskutinio lašelio ir tą išvarvinu =D
*Nekenčiu kai kas nors per mano petį skaito laikraštį arba žiūri į monitorių :@
*Būna, kad turiu padaryti kokį visai nelogišką veiksmą, nes atrodo, kad tai labai labai būtina =D pvz. šiukšlę į šiukšlinę reikia įdėti būtent taip, kaip tada sušviečia, o ne kitaip =D
*Kai reikia, kad tikrai labai sektųsi ir nesinervinčiau, tai save prieš veidrodį įtikėju, kad viskas bus gerai
*Švelniai erzina, kai kas nors būna prilipę prie kito žmogaus, kad ir nepažįstamo, todėl nuimu visokius šapelius, plunksnelės, vabaliukus. Tiesa, nepažįstamiems taip beveik nedarau =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
* Aš taip pat galvoju žodžius mašinos numeriams. Visada įsivaizduoju, kad ta mašina paieškoma ir policijoj man reikia prisiminti jos numerius.
* Niekada neišgeriu arbatos iki galo, palieku bent trečdalį. Mama jau liepia darytis tiesiog mažesnį puodelį.
* Taip pat galvoju norą, jeigu pamatau vienodą laiką 11:11. Ir beveik visada tą patį norą.
* Nemėgstu kelti ragelio nežinomiems numeriams.
* Kai perskaitau labai patikusią knygą visada ją pabučiuoju.
* Kalbuosi garsiai su savimi, kol pamatau aplinkinių keistus žvilgnius.
* Knygas lentynose dėlioju pagal dydį ir taip, kad palenkus galvą į kairę pusę būtų galima perskaityti jų pavadinimus. Tad kartais tenka knygą dėti aukštyn kojom.
* Sunkiems žodžiams sugalvoju lengvesnį pakaitalą.
* Jeigu knyga priklauso kokia serijai, tai turiu susipirkti visą seriją, nesvarbu, kad joje yra nelabai dominančių knygų.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
*baisiai esu pedantiškas, liguistas netgi.
*nepripažįstu savo klaidų jeigu jos neišsakomos argumentuotai.
*Esu siaubingai kritiškas ir priekabus kitų atžvilgiu, negaliu žiūrėdamas į žmones negalvoti ką ištiesų jis gali galvoti. O jeigu dar būnu su draugu ar drauge, tai būtinai ir jiems sakau,: paziurek, va, tas tai, juodai meluoja, arba paziurek koks tas kvailas ir pan...
*Seniau kai rūkiau visada negalėdavau surukyti visų cigarečių, paskutinę tiesiog suostydavau, kažkoks durnas įprotis buvo, gal čia koks toksikomaninis požymis buvo prasidėjęs ar kas...
* Baisiai daug kalbu, jau galiu kalbėt tai nesustodamas ir nesvarbu apie viską.
*Dabar įgijau kita požįmį, negaliu susilaikyti ko nors neparašęs į fb.
* Be to mėgstu ginčytis, jau šitas tai mano arkliukų arkliukas...
* Be to nemėgstu taip pat dalintis maisu, gėrimais ir negaliu pakęst kai kiti taip daro mano akivaizdoje, vos ne iki pasišlykšėjimo priveda.
* Knygas ar daiktus dėlioju arba pagal abėcelę arba pagal laikmečius ir neduok dieve kas nors perdėlios...
* Neatisliepiu paprastu telefonu, o jeigu atsiliepiu sakau čia toks negyvena arba tuojau išeinu ir prašau manęs netrukdyti.
* Jeigu mobiliu skambina nepažįstamas numeris atsiliepęs pažeminu balsą, kad mane vos galima atpažinti.
*Skambindamas geriems dragaums visada klausiu ,,ar čia morgas" arba ,,ar čia psichoterapijos klinika"
* Puoduke palieku gurkšnį, nes nekenčiu nuosėdų,
* Siurbiu kokteilį, nes pinigai tai sumokėti, tai ir išsiurpt reikia iki galo.
* Esu siaubingai skūpus, todėl prieš išleisdamas pinigus dešimt kartų pagalvoju ar man reikia to daikto, nes po 3 tris kartus į parduotuvę galiu nueiti įsitikinti, kad man tikrai tas daiktas bus vertingas.
* Dažnai nusišneku arba taip pajuokauju, kad niekas nesupranta...
  • 0

#9
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

*nepripažįstu savo klaidų jeigu jos neišsakomos argumentuotai.

oi, o čia keista?
  • 0

#10
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
nu man tai keistas įprotis...nes kiti tai pripažįsta bele ką ką jiems pasako, o man reikia pagrindimo, bet tokio, kad aš pats įtikėčiau 100 proc...
  • 0

#11
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tai su kokiom avim tu bendrauji, kad 'bele ka' pripazista??
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš jeigu Teodorą pažinočiau, turbūt primuščiau.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Pas mane ant pazinties ir aviu ir begemotu, ir krokodilu ir alpaku yra...

Bet kaip smagu suzinot, kad kolegiskumas forumuose klesti, mane ir sumust nori ir dar ka padaryt...smagu tiesiog. Prancuzijos revoliucijos ir 1794 m. sukilimo idiegti teiginiai tiesiog klesti ypac apie kiekvieno zmogaus nuomones laisve...
  • 0

#14
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš irgi iš tų, kurie neišgeria arbatos iki galo, dažniausiai palieku apie pusę puodelio;
Taip pat iš maisto rankiojiu visokius keptus ar virtus česnakus, svogūnus ar žoles;
Jei yra galimybė visada žiūrėdama Simpsonus geriu kavą;
Prieš išeinant iš namų gurkšteliu vandens;
Eidama ar šiaip kur stovėdama analizuoju pastatų fasadus bandydama nustatyti galimus pastatymo metus ir stilių;
Būnant svečiuose galvoju kaip būtų galima pakeisti interjerą;
Telefonu klausydamasi pašnekovo kramtau lūpas;
Egzamino metu visada kramtau gumą;
  • 0

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Dėl svečių namų interijiero aš su tavim sutinku, aš tapatį mąstau, ną aš dabar pas kiekvieną svečią namuose analizuoju kiek jis turi knygų, jeigu turi mažai, tai bent akies krašteliu metu kokios o tada bandau atspėt ką jis apskrtai apie literatūrą išmano... :)
  • 0

#16
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Stovėdama stotelėje apžiūrinėju visų žmonių belaukiančiu viešojo transporto batus.
Ryte atsikėlusi ar prieš miega būtinai turiu kažką perskaityti.
Skaitant knygą visada skaičiuoju kiek lapų liko iki pabaigos.
Dažniausia nesuvalgau iki galo maisto. Pasilieka maždaug kokie du kąsniai.
Ateinu visada pusvalandžiu ankščiau nei reikia.
Naktimis kartais pabundu ir žiūriu kiek valandų,tada vėl miegų.
Šiuo metu tiek prisiminiau ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#17
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Dėl svečių namų interijiero aš su tavim sutinku, aš tapatį mąstau, ną aš dabar pas kiekvieną svečią namuose analizuoju kiek jis turi knygų, jeigu turi mažai, tai bent akies krašteliu metu kokios o tada bandau atspėt ką jis apskrtai apie literatūrą išmano... :)

O jeigu situacija tokia, kad užėjęs pamatai tuščią knygų lentyną...
Nuotrauka
išskyrus viduryje ar šone, what have you, padėtas štai toks prietaisėlis.
Nuotrauka
Kas tada? Kokie būtų analizės rezultatai?
  • 0

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
priklauso kas per žmogus gyvena...
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Bet kaip smagu suzinot, kad kolegiskumas forumuose klesti, mane ir sumust nori ir dar ka padaryt...smagu tiesiog. Prancuzijos revoliucijos ir 1794 m. sukilimo idiegti teiginiai tiesiog klesti ypac apie kiekvieno zmogaus nuomones laisve...

Na, bet juk čia ne iš piktumo.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai taip suprantu, kad ne iš piktumo, čia turbūt sumuštum ir paskui eitume kavos gert... 8-)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0