Peršokti prie turinio

Nuotrauka

devilrun


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#61
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Matai, aš kaip Dostojevskis, man visiškai nerūpi rezultatas.Man pats įdomiausias dalykas yra motyvai.Nes tiek vieną dalyką tiek kitą galima padaryti.Tiek gerą, tiek blogą.Bet įdomiausia yra motyvai, kodėl.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#62
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
jo, ir Kantas taip pat! O as siaip realiai is tu, kur labiau i rezultata orientuojas, motyvai yra tik man ir tokioms diskusijoms.
  • 0

#63
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

jo, ir Kantas taip pat! O as siaip realiai is tu, kur labiau i rezultata orientuojas, motyvai yra tik man ir tokioms diskusijoms.

Bet supranti, nueina ten daugelis žmonių.Tai rezultatas visų vienodas.Koks gi čia įdomumas? O jeigu pasigilini į motyvus-tai ohoho-ko tik negali išgirsti.O motyvų man patinka klausyti.Kad ir ,pavyzdžiui,tavo.Ne tik todėl, kodėl rūkai, bet ir kodėl eini į labdaringas organizacijas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#64
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
nieko nesakau, idomu, tik as seniai pastebejau besitelkianti i rezultata, is esmes visur ir visada. TAIP, ir skaitydama, del ilgo skaitymo stazo isskirtines man tos knygos, kurios nenoriu, kad baigtusi.
  • 0

#65
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

nieko nesakau, idomu, tik as seniai pastebejau besitelkianti i rezultata, is esmes visur ir visada. TAIP, ir skaitydama, del ilgo skaitymo stazo isskirtines man tos knygos, kurios nenoriu, kad baigtusi.

Mat kaip.Bet man kalbėti apie knygas tavo temoje atrodo truputį nuobodoka.Pakalbėkime apie ką nors kitką.Pavyzdžiui, tai, kas aktualu šiandien.Tai tu neturi jokių altruistinių jausmų? Neturi jokių religinių. gal tiksliau, mistinių sentimentų?
Beje, koks tavo vardas?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#66
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
is kur isvada, kad jokiu? Tiesa sakant, nezinau ir ne per labai mastau apie tai, turbut turiu, tiksliau gal siekiu to [kreivai, kreivai skamba, zinau!] - anksteliau temoje minejau, kuo gyvenime vadovaujuosi paskutiniu metu.

o su religiniais kita sneka. Ne, neturiu, o tureciau tureti. Kas yra mistiniai sentimentai? Tai, kad vardu nesitaskau, susije su tuo ar ne? Vardas yra man ir tiems, kurie mane juo gali pasaukti; tiesa, paskutinius desimt metu visi trumpino pavarde ir iki tokio lygio, kad, pradejus studijuoti, nereaguodavau i ta duotaji. Cia tipo, idomi istorija :D
  • 0

#67
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tiesa, aš ir pats nežinau, kas yra mistiniai sentimentai.Sunku suprasti tokias sąvokas.Tiesiog, ar tau gali būti artimas iracionalus mąstymas, meditacija?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#68
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
meditacija - taip!
iracionalus mastymas - labiau taip, nei noreciau, kad butu ar leisciau sau pripazinti. Turbut del to mokiaus ir, tikiuos, ismokau - o gal labiau tinka 'isugdziau' - visus racionalumus; bet ka cia vaidint, persimusa chaosai ir viesulai kartais. Sveika.
[prie iracionalaus - man nepatinka, kokiom tu cia savokom operuoji, nes gresia nesusisnekejimas: asociatyvus mastymas manyje dazniausiai uzgozia logika. T.y., jei nereikia spresti problemos, ieskoti sprendimo, diskutuoti, tai galvoju ir sneku istisom asociaciju grandinem. Tai cia ka. Iracionalu? Iracionalu turi kazkokia neigiama konotacija]

bet uzvis labiausia artimas siaip svajojimas.
  • 0

#69
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
tu berods minėjai, jog įsimylėjai?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#70
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o ka?
  • 0

#71
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
tai klausiu
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#72
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
taip.
  • 0

#73
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
tai ir seksualinis gyvenimas tapo pozityvesnis?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#74
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
niekad negatyvus nebuna. O ka tau panizo? Pirma Le Meute lesbietes, dabar mano seksualinis gyvenimas... Ne tave isiziurejau juk :}
  • 0

#75
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Įtariu, jog tavo seksualinis pradas prastai išreikštas...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#76
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
apie mano seksualuma galime pakalbeti privaciai.
  • 0

#77
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
o galime.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#78
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
jei dar kam niezti paslepsniai, tai pasikasykit patys; dar ne tokia kompleksuota, kad jausciau reikala seksualinius preferencus aptarineti knygu gyku forume. O Yoel draugiskai patariu skuosti i lauka ir kokia mergicka uzkalbinti, bet gal ir tai nepades.
  • 0

#79
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Idomu stebeti, kaip puikios idejos del prasto ispildymo virsta niekalu

Čia gal ir nevisai į temą, bet šiaip... Būna, kad kartais pasižiūri ekranizaciją ir pagalvoji, kad skaitant gerokai geriau išsivaizdavai, nei parodė |( Ne man vienai?
Kažkada pati didžiausia (dabar ne pati, bet vis dar tarp didžiūjų :D ) mano svajonė buvo, kad būtų sukurtas daiktas, kuris gebėtų parodyti viską tiksliai, kaip mano vaizduotė... ir atsimintų mano mintis 8-)
  • 0

#80
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tau priimtinas yra blowjob ar ne?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0