Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Jurgis Kunčinas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tikriausiai, spėju, daugeliui šis lietuvių rašytojas nėra girdėtas,o dar mažesnei daliai jis yra girdėtas ir skaitytas.Pats sužinojau apie šį rašytoją šiame forume.Tad visai neseniai teko į rankas paimti ,,Tūla" , ir įspūdį paliko gerą.Iš ties gerą.
Kas jums patiko iš J.Kunčino kūrybos?Ką skaitėte?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Ak ta "Tūla"! Šita pasalūnė knyga sužavėjo visai netikėtai, man to nenorint (o gal vis dėlto norint?!) bei nesitikint. Man asmeniškai tai vienas iš geriausių lietuvių romanų, kokį tik teko skaityt. Hmh, nenurimsiu tol, kol neperskaitysiu daugiau Kunčino knygų.
  • 0

#3
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
"Tūla" man irgi labai labai.Labai stipriai.Aš apskritai jaučiu silpnybę knygoms, kurios bent kažkiek susijusios su Vilniumi, o ten..ir vietos pažįstamos minimos dar. Paliko įspūdį knyga, paliko.Dar teko skaityti Kunčino apsakymų rinkinį "Užėjau pas draugą".Pamenu, smagiai skaitėsi.Kūrinėliai ir ironijos turi, ir pamąstymams vietos yra.Kunčinui keliu nykštį aukštyn.
  • 0

#4
Kelertas

Kelertas
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
Skaičiau "Bilė ir kiti" . Neblogas įspūdis, gal dėl to kad tuo metu ieškojau knygos, kurios veiksmas rutuliotųsi tarybiniais metais Vilniaus mieste.
  • 0

#5
Ruta

Ruta

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 35 Pranešimai:
TULA ir man paliko ispudi !!! Labai patiko, kad viskas vyksta Vilniuje, uzupyje, kuris man toks artimas nuo pat vaikystes .
  • 0

#6
selocs

selocs
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:

Man spektaklis "Tūla ir kiti " A. Kaniavos , paliko prasmingų minčių . Knygos dar neradau laiko perskaityti.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0