Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Greta


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Sveiki ;] jau kuris laikas esu šio forumo lankytoja, bet taip ir nesusipažinom .
Esu Greta,iš Kauno, studijuosiu taikomąją matematiką, gal nuo 8 klasės buvau tikra, kad noriu ekonomikos, bet 12 klasėje pajutau,kad iš tiesų myliu matematiką nuo mažens ir kad ir kaip atrodytų sunku, ją verta mokytis :]
Neturiu kažkokių išskirtinių pomėgių ar hobių, turbūt kaip ir visi čia skaitau knygas. Mylimiausias autorius Remarkas, pirmoji į rankas pakliuvusi knyga "Trys draugai" labai sužavėjo, paskatino domėtis šio autoriaus kūryba. Taip pat mėgstu H.Murakami, J.Picoult, J.Irving, be to yra nemažai patikusių autorių,kurie parašė tik po vieną puikią knygą (pvz. K.Kesey).
Domiuosi įvairiais dalykais, bet ne visi prikausto susidomėjimą ilgam.. Pavyzdžiui domėjausi fotografija, tuo metu,kai užėjo skaitmeninių fotoaparatų manija ir visi manė esą menininkais, tačiau , kaip dažniausiai būna, kuo dalykas populiaresnis, tuo jis mane mažiau traukia. Taip pat man įdomi istorija, bet tas domėjimasis nepadėjo man istorijos pamokose, aš mielai skaitau knygas, žiūriu filmus ir įsimenu įvairias smulkmenas, kurios nėra reikšmingos, bet man įdomios.. datų niekaip neatsimenu, net gimtadienius draugų turiu užsirašyti.
Na nežinau ką galiu daugiau pasakot, į smulkmenas nesileiskim :] jeigu kažkas įdomu, visados galima klausti
  • 0

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Laba. :D

O kuo pasireiškia tas matematikos mylėjimas? Gal tau patinka spręsti sunkius uždavinius, juos analizuoti, ieškoti įvairių sprendimo būdų?

Ir koks būtų tavo ateities (svajonių) darbas?
  • 0

#3
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
na galbūt nuskambės šiek tiek kvailai, bet vienas iš maloniausių dalykų moksluose buvo spręsti kokį siaubingai didelį matematikos uždavinį, mąstyti,bandyti kad ir valandą ir galiausiai surasti,prieiti prie atsakymo :D tokia euforija..
o šiaip tai įdomus mokslas, man ekonomikoje buvo per daug spėjimų,prognozių, o matematika vidurinėje buvo visiškai tiksli, aišku, jau žinau,kad studijuojant ir joje bus visokių spėliojimų.

neturiu svajonių darbų, nemąstau dar apie tai. Gal ir nuobodu, bet dabar man atrodo geras darbas biure, 8-17h. Man patinka pastovumo jausmas
  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Grįžtam vėl prie matematikos :D

Jei jau taip patinka, gal jau esi susipažinus ir su universitetine matematika? Laisvalaikiu mėgsti paspręsti?
+ universitete man atrodo, kad prie taikomosios matematikos dar būna ir programavimas, nes taip dar lengviau spręsti uždavinius. Tai tau patinka gal ir programavimas? :)
  • 0

#5
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Ne, man tai nėra kažkokia laisvalaikio praleidimo priemonė :D vasara ilsiuosi nuo mokslų :)
žinau,bus programavimas, bus daug įvairių dalykų, programavimo mokiausi tik su paskaliu, pradžioje sekėsi, bet kai reikėjo ruoštis kitiems egzaminams,apleidau, tad galiausiai pasidarė sunku. Bet šiaip jis įdomus, kiek žinau mokysimės su C++, tai bus kažkas naujo, tikiu, kad pavyks suprasti ir išmokti
  • 0

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jei turėsi (ar jau turi) savo tikslą, jo atkakliai sieksi ir mokysies protingai - tai tau viskas pavyks. :D

( Kalbu lyg būčiau baigęs universitetą :) )
  • 0

#7
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Greta, man irgi teko skaityti Remarko "Tris draugus", bet perskaičius nebuvo jokio įspūdžio. Kuo tave sužavėjo ta knyga?
  • 0

#8
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Brownas,sėkmingai mokiausi 8 metus, gal ir toliau pavyks :D

ccc, tuo pačiu,kaip ir dauguma jo knygų (nes iš esmės jos visos panašios ) - draugyste, turbūt pagrindinis dalykas. Ypač šioje knygoje, draugai yra itin svarbu. Taip pat man patinka Remarko pagrindiniai herojai, jų požiūris į gyvenimą ir žinoma meilės istorijos Remarko knygose. Nesu meilės istorijų gerbėja, bet pas Remarką jos kitokios.. žmonių ryšys kažkuo ypatingas,tarpusavio supratimas.
  • 0

#9
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveika :)
malonu, kad cia yra dar viena tiksliuju mokslu atstove :D
  • 0

#10
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
matyt nedaug tiksliukų ir literatūra domisi,tad jų čia ne per daugiausiai :D
  • 0

#11
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na cia as taip supratau, kad ne per daugiausiai, bet apskritai, tai manau nemazai yra skaitanciu tiksliuku, juk turi buti pusiausvyra :D
  • 0

#12
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Tu man patinki, nes tau patinka Remarkas =D
P.S. Smagu, kad sulaukėme tavo prisistatymo!
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0