Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Horoskopai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

Apklausa: Ar tikite horoskopais? (11 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar tikite horoskopais?

  1. Taip (1 balsai(-ų) [9.09%])

    Balso procentinis santykis: 9.09%

  2. Ne (4 balsai(-ų) [36.36%])

    Balso procentinis santykis: 36.36%

  3. Iš dalies (6 balsai(-ų) [54.55%])

    Balso procentinis santykis: 54.55%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Ar tikite horoskopais?
Ką apie juos manote?

Pati netikiu horoskopais, bet kartais dėl įdomumo juos pasižiūriu. Kai kuriose svetainėse paskaičius tai net juokas suima kokias nesąmones ten rašo. Bet va pavyzdžiui, draugas.lt svetainėje, man beveik visada arba iš dalies atitinka horoskopai. Skaitau ir negaliu patikėti. Tai kaip čia reiktų suprasti?
  • 0

#2
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Mano sesei visada aktualus horoskopo klausimas, mat, pagal tai sprendžia apie charakterių suderinamumą bendraujant. Aišku, čia ne rimtai :D
Pati esu skaičiusi keletą savo ženklo aprašymų, tai buvo teisybės ir daug, bet kartais galvoju, kad čia veikia psichologinis faktorius ir noras įsiteigti sau patinkančias, aprašytas savybes.
O visokių dieninių horoskopų neskaitau, nors su drauge mokykloj eidavom skaityt laikraščių į skaityklą ir pasijuokdavom iš to, kas mums šiandien gresia vairuojant automobilį, santykiuose su kokiu darbdaviu ar sutuoktiniu ir pan.
  • 0

#3
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
dieniniu, savaitiniu, menesiniu neskaitau. skaitau tokius apie zenkla horoskopo, chratakterio savybes ir pan. esu skaicius apie varda, numerologijos ivairius dalykus skaiciavus. negaliu sakyti, kad labai tikiu, gal tik del idomumo. nors kai kurie dalykai labai idomiai deliojas apie mane. kazkur skaiciau, kad esu kurybos ir scenos zmogus. kadangi esu intraverte, buvau tikra, kad jau as tai tikrai ne scenos zmogus ir menininkes is manes tikrai nera ir nebus. taciau tas kelias, kuriuo esu pasiryzus eiti (doktorantura) ir veda i nauju ideju generavima ir scena, tik ne tokia, kaip paprastai tai suprantama :D
o ir siaip bendrieji bruozai tikrai yra budingesni tai vieniem tai kitiem zenklam as manau :)
  • 0

#4
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Netikiu.
  • 0

#5
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:

Netikiu.


Kodėl?
  • 0

#6
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Nelabai domiuosi misticizmu. Objektų sukonkretinimas ir visų spraudimas į vieną ir tą patį apibūdinimą, WAT. Bevertės savo apibrėžtumo paieškos.
  • 0

#7
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Aš taip pat prie netikinčiųjų.Anksčiau būdavo vis paskaitinėju ir smagiai palinksiu galva, kad beveik, lyg ir, maždaug panašu ar kažkas tokio.Bet vėliau ėmiau paskaitinėti ir kitus ir..eureka! Tinka ir tie.Kiekvieną galima maždaug sau pritaikyti. Štai ir visas tikėjimas ir įdomumas išblėso.Smegenų plovimas ir tiek.
  • 0

#8
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Tikiu geraisiais =D šiaip jei pasitaiko perskaitau, bet labai dažnai užmirštu =D
O tuos ilgalaikius tai mėgstu panagrinėti, bet vėl perskaitau ir išeina iš galvos =D niekada nebuvo visiška tiesa ar visiškas melas =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#9
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Na, tie kasdieniniai iš lempos rašomi, manau, tas savaime aišku visiems. Tačiau kai perskaitau bendrą zodiako ženklo charakteristiką, tai randu panašumų ir atitikimų tarp savęs, draugų. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0