Peršokti prie turinio

Nuotrauka

2010 rugpjūtis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Siūlyčiau paskaityti Rosamunde Pilcher "Snaudžiantis tigras"

Anotacija:

Knygos herojė Selina Brius, palikusi Londone sužadėtinį advokatą, beveik vestuvių išvakarėse leidžiasi ieškoti tėvo, kuris buvo laikomas dingusiu per Antrąjį pasaulinį karą ir kurio nuotrauką ji netikėtai išvydo ant ką tik išėjusios knygos viršelio. Kelionė į saulėtą Ispanijos salą jau padeda pažinti žmones ir save pačią, suvokti, ko trokšta, išmoko ryžto apsispręsti. Švelnus humoras daro knygą dar žavęsnę - ją perskaitau vienu atsikvėpimu.




P.S. Jei ne tinka šį mano parekomenduota, siūlykite kitas.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#2
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Na aš parekomenduočiau knygą labiau vampyrų gerbėjams, Bram Stoker "Drakula".

Anotacija:

"Drakula" - vienas iš geriausių siaubo literatūros kūrinių. Romano įvykiai pateikiami dienoraščių ir laiškų forma. Pagrindiniai veikėjai, remdamiesi patirtimi, išmintimi ir mokslo laimėjimais, netausodami jėgų, kovoja su paslaptinguoju vampyru.
  • 0

#3
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Kai bus daugiau rekomendacijų galėtumėm prabalsuoti ir taip išsirinktumėm ką skaityti, čia tik mano toks pasiūlymas.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#4
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Pritariu. Reiktų kaip nors pritraukti čia narius, kad jie parašytų savo rekomendacijas.
  • 0

#5
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Tai tada kaip juos čia pritrauksim, ką tu man galėtumei pasiūlyti ? Turiu įdėja parašyti į mini pokalbius, ar būtų gerai ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#6
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Aš irgi tą patį galvojau, gal tuo met atkreips dėmesį. Gerai, tada parašykim.
  • 0

#7
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:

Na aš parekomenduočiau knygą labiau vampyrų gerbėjams, Bram Stoker "Drakula".

Na, šitą gėrį jau turbūt beveik visi skaitę. Pati visai neseniai "Drakulą" perskaičiau antrą kartą.

O aš turbūt čia beviltiškai pabandysiu įbrukti skaityti Hofmano "Katino Murklio pažiūras į gyvenimą". Pati dar neskaičiau (rimtai žadu griebti užbaigusi dabar skaitomas knygas), tai pateikiu tik visai gerai nuteikiančią anotaciją:

"Katino Murklio pažiūros į gyvenimą" - žavus, šmaikščiu stiliumi parašytas vokiečių literatūros šedevras, kuriame romantiška herojų meilės istorija pinasi su išpuikėlio katino gyvenimo aprašymu."

PLIUS žavingas 1995 metų leidimo viršelis 8-)
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Skamba snobiškai
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Snobiškai? Knyga apie kačiuką? Na, nežinau...

"Argi vaikščioti dviem kojom yra jau toks didelis dalykas, kad padermė, vadinanti save žmogum, turi teisę primesti savo valdžią mums visiems, kurie vaikščiojam keturiomis, taigi tvirčiau už juos? Bet aš žinau, jie labai didžiuojasi tuo daiktu, kuris esąs jų galvoj ir kurį jie vadina protu. Man nelabai aišku, kas tai galėtų būti, tik viena žinau: jeigu, kaip aš supratau iš kai kurių savo šeimininko ir globėjo kalbų, protas yra tik mokėjimas sąmoningai elgtis ir nekrėsti kvailysčių, tai aš nesimainau su jokiu žmogum."
Katinas Murklys :)
  • 0

#10
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Yoel, man kartais kyla klausimas, ar tu zinai, ka reiskia zodis snobas. Tik nesupyk.

man idomiai skamba ccc pasiulymas; galbut nesazininga autores ir Spalvotos atzvilgiu, taciau nemanau, kad minetas Pilcher romanas isprovokuotu idomia ir gilia diskusija [nors ka gali zinot, be to, gal ir nepakenktu praplesti akirati], o Drakula jau ir taip nudiskutuota. Turbut visiems noretusi skaityti knyga, kuri, jei ir nepatiktu, butu sio to verta savisvietos poziuriu. Is savo puses siulyciau ka nors is postmodernistu, i.e. John Fowles ar John Barth, jie skaitosi, provokuoja ir nemazai savy talpina. Bet nezinau, be to, cia su siais siulymais einu i savo patogumo zona, kur nera issukiu :} mielai skaityciau ir ka kita.

ir knygos, kaip suprantu, cia butu rugsejui jau, ar ne? Nespesim si menesi.
  • 0

#11
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Apie snobus nemažai parašė Viljamas Tekerėjus "Snobų knygoje". Neįtikimai nuobodi knyga, tikrai snobiška ją skaityt.
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Snobiška kalbėti apie n metų viršelį, kuris yra ,,žavingas".Taip tai man pasirodė snobiška, devilrun, tikrąja šio žodžio prasme.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
des, tada aš būsiu snobė, nes Tekerėjaus knyga man labai "skaniai" susiskaitė :)
devilrun, Fowles ar Barth aš jau esu skaičiusi irgi, bet sutikčiau, kad siūlytumėm skaityti postmodernistų kūrybą arba klasiką ;)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#14
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:

des, tada aš būsiu snobė, nes Tekerėjaus knyga man labai "skaniai" susiskaitė :)

Antrinu dėl šito, aš irgi snobė. O dar ir antrą kartą žadu skaityti...

O Barth man visiškai negirdėtas net. Gal ir būtų įdomu, seniai ką bandžiau visiškai naujo.
  • 0

#15
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Tada nenusiminkit! Pasaulis tikrai nesugriūna tai sužinojus!
  • 0

#16
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Taip ir nesupratau, šį mėnesį ką nors skaitome ar ne ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#17
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Manau, kad geriau dabar išrenkam, bet aptarimas būtų rugsėjo pabaigoj.
  • 0

#18
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man tai labai patiko kaip mes aptarinėjom balandžio mėn. knygą:)))
  • 0

#19
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O Barth man visiškai negirdėtas net. Gal ir būtų įdomu, seniai ką bandžiau visiškai naujo.

Bath'o knygą "Plaukiojanti opera" teko skaityti kitam forume, per bendrą knygų klubą, paskui aptarinėjom. Šiaip pirkau ją Vagoj, gal 2lt tik mokėjau, bet juk dažnai geros knygos būna neįvertintos.
Jurgeli, žinau, kažkaip mums jaučiu smagiau rinkti, ką skaityti, nei aptarinėti :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#20
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
O "Plaukiojanti opera"... Kažkada norėjau pirkti iš pigu.lt, bet man parašė, kad nebėra šios knygos, tai taip ir palikau. Nors anotacija buvo rimtai sudominusi. Gerai, kad priminei. Kitą kartą bibliotekoje paieškosiu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0