Peršokti prie turinio

Nuotrauka

10+


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Kaip jums ši serija? Kokias knygas esate iš jos skaičiusi? Patiko?

Serija gan nebloga, tikrai yra gerų knygų.
Aš iš 10+ serijos esu skaičiusi:
Edmund Niziurski "Penki melionai į rankas"
William Saroyan "Tėti, tu keistuolis. Mama, aš tave myliu"
James Kruss "Timas Taleris, arba parduotas juokas"
Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"
Lucy Maud Montgomery "Anė iš Žaliastogių"
Otfried Preubler "Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne"
Jostein Gaarder "Mergaitė su apelsinais" (Dabar skaitau.)

Labiausiai patiko Otfried Preubler "Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne".
  • 0

#2
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
"Krabatą" du kartus skaičiau. Savo laiku man labai patiko.
Dar esu skaičiusi, bet niekas per daug neįsiminė.
  • 0

#3
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Timą Talerį esu perskaičius gal kokį 10 kartų, taip labai ši knyga man tuomet patiko.
  • 0

#4
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
O ką be Timo Talerio esi dar skaičiusi?
  • 0

#5
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Iš tavo sąrašo tik šitą:)
  • 0

#6
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Prie ko čia mano sąrašas?
Aš klausiu ką dar esata skaitę iš šios serijos, o ne iš mano perskaitytų knygų.
  • 0

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Iš to sąrašo, kurį parašei savo pirmam poste, o ne tavo perskaitytų :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Tai tas sąrašas kurį parašiau pirmame poste ir yra mano perskaitytos knygos.
  • 0

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Tai tada reikėjo susirasti visą serijos sąrašą ir įkelti čia. O ne savo tik skaitytas. Jeigu aš nesu susidūrus su šia serija, tai paskui ir galvosiu, kad tiek tų knygų ir tėra.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Čia lyg sąrašas išleistų, tik nežinau, ar visos:
http://www.almalitte.../28;book;104065
  • 0

#11
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Tai čia tema susidurusiems su šia serija. O kas nežino, tai manau gali lengvai susirasti internete. O kodėl turėtum galvoti, kad tiek knygų ir tėra? Jeigu aš prieš savo sąrašą parašiau, kad ten tik mano skaitytos knygos?
  • 0

#12
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Šita serija yra nuostabi paaugliams, tiesiog pati Ta.
Šitas knygas aš perskaičiau, ir visos man patiko daugiau ar mažiau
Edmondo De Amicis ,,Širdis" - gal pirmoji rimta knyga, nelabai atsimenu siužeto, bet tada buvo geras įspūdis.
Astrid Lindgren ,,Rasmusas klajūnas" - viena iš mylimiausių knygų, kurią skaičiau vaikystėje
Edmund Niziurski ,,Penki melionai į rankas" - gal kiek mažiau patiko, bet irgi neprasta
Eleanor H. Porter ,,Poliana" - Geriausia Vaikystė Skaityta Knyga. Labai labai labai . Dabar bijočiau skaityti, kad nenusivilti, bet tada buvo super įspūdis
Louis Sachar ,,Duobės" ir tęsinys Louis Sachar ,,Maži žingsneliai" - skaičiau gal prieš pusmetį, bibliotekininkė įsiūlė. Ir nenusivyliau. Paprasta, bet gera skaityti.
James Kruss Timas ,,Taleris, arba parduotas juokas" - Geriausia Vaikystė Skaityta Knyga. Labai.
Jostein Gaarder ,,Mergaitė su apelsinais" - gera
Louis Sachar ,,Berniukas mergaičių tualete" - pamenu, kad gerai skaitėsi
Hilde Hagerup ,,Pienės daina" - nelabai man šita buvo, gal jau per didelė skaičiau =)
Andre Dhotel ,,Kraštas, kurio niekada neprieisi" - patiko
Lois Lowry ,,Siuntėjas" - po šitos sapnavau košmarą =D bet LABAI gera knyga. Labai patiko =)
Natalie Babbitt Amžinieji takiai - na, irgi nuostabi pasirodė
Hector Malot ,,Be šeimos" - viena geriausių, kiek atsimenu knygų. Tada buvo sužavėta.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#13
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
pirma sios serijos knyga, su kuria susiduriau - Sue Townsend Adriano Moulo dienorastis..., nupirko mama, kai buvo astuoneri - nuo to laiko kasmet perskaitau po pora kartu. Sios serijos deka isimylejau Louis Sachar. Duobes yra viena geriausiu mano ankstyvosios paauglystes knygu, kaip ir Berniukas mergaiciu tualete. Sharon Creech Du menesiai kelio - myliu; Saroyano garsioji knyga isvis yra kazkas *tokio*, reikes vel susirasti; kur dar Sirdis, melionai, Ane [dabar jau tokia sentimentali rodosi, bet vis viena siltai miniu]. Su Twainu, Lindgren, Krussu susiduriau anksciau, ne sios serijos deka, bet vis vien respektas.

Spalvota., tu gal kokiu bedu turi, kad per visas temas akis draskai civilizuotai atrasantiems?
  • 0

#14
Kitaip

Kitaip

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
O man teko skaityt Eleanor H. Porter ,,Poliana", Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio", Lucy Maud Montgomery "Anė iš Žaliastogių", bet didžiausią įspūdi paliko Jostein Gaarder "Mergaitė su apelsinais". Nuostabi knyga, tikrai labai giliai įsirėžė mano atminty.

  • 0
Rimtumas - tai laiko dalykas; jis atsiranda, tiek tau tepasakysiu, kai pervetini laiką.

#15
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
iš serijos esu skaičiusi labai daug knygų.. visų neprisiminsiu ir tikrai nesusakysiu. labiausiai patiko Elfie Donnelly Sudie, seneli, ištariau aš tyliai, Hilde Hagerup Pienės daina, Hector Malot Be šeimos, Louisa May Alcott Mažosios moterys, Sharon Creech Du mėnesiai kelio ir be abejo, A. Lindgren knygos
  • 0

#16
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Spalvota., tu gal kokiu bedu turi, kad per visas temas akis draskai civilizuotai atrasantiems?


Įtariu ,Spalvota ankstyvam paauglystės etape .. :)

Apie knygas iš šios serijos- neskaičiau gal tik kokių penkių ..Tikrai, geros įdomios knygos, įsimintiniausios šios:
POLIANA- maža būdama vaidindavau pagal šią knygą, ir namiškius versdavau, mokėjau ištraukas mintinai :)
BE ŠEIMOS- pagal šitą irgi vaidindavau , mano šuo taip pat :D taip pat tai bene vienintelė knyga, kurią skaitydama verkiau.
ŠIRDIS -skaičiau ne mažiau kaip prieš penketą metų, tačiau kai kurių istorijų, tarp tų ir tos, kur berniukas mirė vietoj savo senelės apiplėšimo metu (kas skaitė žino apie ką aš) negaliu pamiršti..Pirma iš sukrečiančių knygų. Tada dar nė nežinojau apie Hemingvėjaus Robertą, pvz.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0