Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Antroji pusė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Gal kiek imtymus klausimas, bet vis tiek paklausiu: Ar turite šiuo metu antrąją pusę? Ir apskritai kiek vaikinų/merginų esate turėję?
  • 0

#2
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
taip turiu :) skaiciuoju tarsi pries si turejau keturis vaikinus, taciau sis pirmas buvo rimtas ty draugyste truko ilgiau nei pusmeti. dbr jau net ir statusas nebe vaikino, o vyro :)
o kaip Spalvota ar turi antra puse? ir kiek turejusi vaikinu? ir kodel toks klausimas iskilo? :)
  • 0

#3
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Ne. Turejau kelis, bet nerimtus. Tiesiog smalsu pasidarė :)
  • 0

#4
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Aš neturėjau nei rimtų, nei nerimtų -- jokių. Nepripažįstu draugystės ir nesiveliu į tokias socialines situacijas.
  • 0

#5
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Tai žadi visą gyvenimą nugyventi viena?
  • 0

#6
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Ką reiškia viena? Man daug maloniau karts nuo karto susitikti su pažįstamu žmogumi nei skirti laiką kažkokiam objektui, bukti ir klausytis kokčių meilijimųsi. Tiesą pasakius, nelabai linkusi į mergaitiškumus, neverkiu, kad reikia kažko pašonėje, kažko trūksta ir pan. Niekam neįdomūs tokie pavirkavimai. Man irgi. Kas pažįsta mane su visais radikalumais -- jau ir stebėtis nemoka.
  • 0

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Fikcija, bet partnerystė tai nėra seilėjimąsis ar verkimas. Jeigu tu nuo savo antrosios pusės bunki, tai reiktų galvot, su kuo susidedi :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Be antrosios pusės. Nesupyk, bet man šis tavo pasisakymas labai jau kvailai nuskambėjo. Tu minėjai, kad tau daug maloniau susitikti su kokiu pažįstamu, bet pamatysi, kad metams bėgant tau to neužteks. Norėsis artimo ir mylimo žmogaus kuris tave visada paremtų, būtų šalia sunkią akimirką. Manau tu taip šneki, nes niekada nesi turėjusi antros pusės.
  • 0

#9
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Manau, kad neverta man plėstis šia tema ir aiškinti savo pozicijų. Žiauriai pabosta kartoti tą patį, aš tvirtai žinau, ką šneku, ypač šia tema. Metai bėga, ir tegu, bet požiūris nesikeičia, tik dar labiau pasitvirtina, kad tokios soc. situacijos asocijuojasi vien tik su negatyvu.
  • 0

#10
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Tai kodėl tuo met išviso teikeisi čia pasireikšti, jeigu manai, kad tau neverta daugiau plėstis šia tema? Tai, kad dar labai jauna esi ir tavo požiūris dar tikrai keisis.
  • 0

#11
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
O kodėl turėtumei uždrausti žmogui reikštis? Galbūt norėjo tik pasakyti ir padėti tašką?
  • 0

#12
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Aš nedraudžiu. Tiesiog paklausiau. O klausti nemanau, kad yra blogai.
  • 0

#13
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:

Tai kodėl tuo met išviso teikeisi čia pasireikšti, jeigu manai, kad tau neverta daugiau plėstis šia tema? Tai, kad dar labai jauna esi ir tavo požiūris dar tikrai keisis.


Cool story bro.
  • 0

#14
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na man Spalvotos pasisakymai atrodo kiek nekorektiški ir kažin kiek pačiai metelių, kad taip švaistotes tokiom ,,išmintim"
  • 0

#15
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Visų pirma nesišvaistau jokia "išmintimi", o tik reiškiu savo nuomonę. Na taip, metų ne per daugiausia turiu, bet kartais ne juose ir glūdi esmė.
  • 0

#16
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

Tai, kad dar labai jauna esi ir tavo požiūris dar tikrai keisis.



Šitoks užtikrintas pasakymas aiškiai rodo, kad kalbantysis turi patirties, klystu? Kitaip tuščiai kalbama?..
  • 0

#17
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Iš dalies taip, turiu. Beje, kadangi pažįstu kelis jau suaugusius, seniai darbus turinčius žmones, kurie turėjo panašų mąstymą kaip Fikcijos. Ir iš jų patirties galiu teigti, kad kada nors vis tiek prireiks artimo ir mylinčio žmogaus.
  • 0

#18
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Na, visgi aš nemanyčiau, jog teta, dėdė,jos draugės draugė ir josios pusseserė ir ect turėtų būti rodiklis spręsti apie visą žmoniją ir jos mąstymą.Reikėtų plačiau žiūrėti. Jau gi nebe keista, kad būna išimčių, kad būna žmonių, kurie elgiasi ne taip, kaip visi. Nežinau ar "antrosios pusės būtinybę" būtų taktiška vadinti stereotipu, bet aš visgi taip manau. Galbūt žmogus turi nuosavą pasaulį ir jam visiškai nereikia prašalaičio. Čia jau kone visiems įskiepyta, kad BŪTINAI žmogus turi gyventi SU KAŽKUO ir tai vadinama MEILE, be kurios jis NEIŠSIVERS NĖ PRO KUR. Bullshit. Jeigu žmogus nėra su niekuo draugavęs, jeigu nežada to daryti artimiausiu metu, nežada ir tuoktis nei vaikų turėti, visų pirma, nereiškia, kad nemoka mylėti, visų antra, turbūt jam to nereikia.Ir visų trečia - gi toks dalykas kaip mizantropai egzistuoja.Chichi. Žodis mylėti ir draugystė turi apsčiai interpretacijų ir kiekvienam vis kitokių.
  • 0

#19
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

.Ir visų trečia - gi toks dalykas kaip mizantropai egzistuoja.


Būtent :wait: Šalia manęs kaip tik šiuo metu yra toks žmogus Kaip psichologė dar bandau kapstyti jo problemas, kodėl viskas taip, bet kuo toliau, tuo labiau matau, kad tai tiesiog gyvenimo būdas. Bet tai tikrai nereiškia, kad jie nemoka mylėti, būti švelnūs ar parodyti dėmesį
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#20
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Galbūt čia vienturtės egoistiškumas, bet visuomet buvo taip, kad noriu to, ko negaliu gauti. Nuolat susižaviu tais, kurie į mane nekreipia dėmesio, o tiems, kas rėžia sparną ar prisipažįsta jaučiantys kažką daugiau, susidomėjimas nuolat dingsta. Iš tikro, tai su priešinga lytim sutariu kur kas geriau nei su moteriška, tačiau vaikiną teturėjau vieną. O dabartinis susižavėjimo objektas traukė nuo pirmos akimirkos, aš jį taip pat, tad džiaugiuosi, kad taip gražiai sulipom. ;D
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0