Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Negaila pinigų?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Iškilo toks klausimas: Ar negaila išleistų pinigų žurnalams ar laikraščiams?
Pažįstu tokių žmonių kurie neperka žurnalų, nes mano, kad tai tik pinigų švaistymas ir geriau nusipirktų ką nors naudingo.
Man pačiai nė kiek nėra gaila išleistų pinigų, nes manau, kad kartą į mėnesį nusipirkti žurnalą nėra labai didelis išlaidavimas. Be to jeigu tau jis patinka ir tu jo nori, tai nematau jokių problemų.
  • 0

#2
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Man kažkodėl pasidarė gaila 13 litų žurnalui "National Geographic":(, bet vis tiek pirksiu, nes įdomus. O daugiau nieko iš žurnalų ar laikraščių neperku.
  • 0

#3
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Nebeperku jokių žurnalų ar laikraščių. Tikrai gaila pinigų, žurnalus perskaitau bibliotekoje, o laikraščius užsako tėvai.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Internetas visagalis viskas jame yra ir viskas uzdyka...
  • 0

#5
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Teodorai, kadangi jau pasireiškei šioje temoje, tai norėčiau, kad ir atsakytum į temos klausimą.
  • 0

#6
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Kol dar ant tėvų sprando sėdžiu, leidžiu sau pirkti "Iliustruotasis mokslas".Kadangi įdomus žurnalas.Kaip vėliau bus - velniai žino. Matyt, teks atsisakyti ir skaityti bibliotekose arba anglišką variantą, kas nemanyčiau, jog yra blogai.Kita vertus, džiugu, kad "Literatūra ir menas" bei "Šiaurės atėnai" yra internete. Nežinau ar čia reiškiasi "gaila leisti pinigus". Geriems dalykams kaip ir neturėtų būti gaila..
  • 0

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš taip pat kaip whatever perku "Iliustruotasis mokslas" Šiam žurnalui tikrai ne gaila pinigų. Na tiesą sakant pinigai kaip ir nemano. Norėtus pirktis dar kelis žurnalus,bet iš tikro tokiam dalykui tikrai kartais pritrūkstą pinigų. Nors ir kaip norėčiau tenka norą baidyti.
O šiaip yra daug vietų kur galima atsisiųsti įvairių žurnalų pdf formatu. Tik esmė,kad ne visiems patinka taip skaityti žurnalus.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Neturiu pinigų, todėl "ne, negaila".
  • 0

#9
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Mane dominantys žurnalai dažniausiai būna leidžiami rečiau nei kas mėnesį, tai dar puse velnio su ta kaina, galima pirkti. Nors aišku pagalvoju, kad galiu nueit ir į skaityklą ir ten skaityt, o ir tie žurnalai nesikauptų nes man juos būna per nelyg gaila išmest.
  • 0

#10
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
laikraščių neperku, nes naujienas skaitau internete..
o dėl žurnalų,tai pirkau Iliustruotąjį mokslą, bet po to pasirodė,kad geriau jį kartais pervesti bibliotekoje :) kitų žurnalų net nežinau.. netraukia kažkokie.. tad gaunasi,kad neleidžiu tam pinigų :D
  • 0

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Teodorai, kadangi jau pasireiškei šioje temoje, tai norėčiau, kad ir atsakytum į temos klausimą.


Kaip ir sakiau internetas visagalis, jeigu reikia zurnalo atsidarai neta ir susirades perskaitai straipsni, stai ir visa teorema. O jeigu kam nors gaila pinigu pirkti tai tegu ir neperka salis laisva, nori perki nori neperki. Pasirinkimo teise, o grauztis jog nusipirkai viena ar kita dalyka, tai jau nera prasmes, faktas ivyko ir tiek...
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dažnai susiviliodavau skaityti tokius žurnalus, kaip ,,Iliustruotasis mokslas" ,,National Geography", bet kaina mane atbaido.Stengiuos neleisti pinigų traškučiams, šokoladams ir panašiai.Tad negaliu sau pasakyti, geriau atsisakysiu tų užkandžių, bet nusipirksiu gerą žurnalą.O mielai nusiperku ,,Šiaurės atėnus" ,,Literatūrą ir meną"
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Kaip ir sakiau internetas visagalis, jeigu reikia zurnalo atsidarai neta ir susirades perskaitai straipsni, stai ir visa teorema.

Tai tau tada labai pasiseka, kad randi viską internete, man dažnai būna, kad reikalingų straipsnių iš žurnalų internete tikrai nebūna.
  • 0

#14
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Šiandien įsitikinau, kad man tikrai gaila pinigų žurnalams. Nusipirkau du senesnius "National Geographic" numerius, kurių neturėjau, o po to ėmiau galvoti, kad už tuos 26 lt būčiau kokią knygą nusipirkus. Ir šiaip geras 10 minučių mąsčiau, ar pirkti.
Nors turbūt geriausia išeitis užsiprenumeruoti ir bus rami galva, nes tas žurnalas tikrai įdomus.
  • 0

#15
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Jau kuris laikas nusiperku 'Psichologija Tau "..Net nežinau ar verta, galbūt tai jau tapo įpročiu. Tačiau kartais tikrai būna įdomių straipsnių, nors dažniausiai daug dalykų , kurie aprašomi, man žinomi. Pinigų negaila...Man niekada pinigų negaila.Niekam. Jei jau turiu, tai ir leidžiu.:) O kadangi nedažnai turiu, tai nedaug ir išlaidauju. Išeina saikingai.;))
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kaip ir sakiau internetas visagalis, jeigu reikia zurnalo atsidarai neta ir susirades perskaitai straipsni, stai ir visa teorema.

Tai tau tada labai pasiseka, kad randi viską internete, man dažnai būna, kad reikalingų straipsnių iš žurnalų internete tikrai nebūna.



Tai tada yra biblioteka...is esmes as mazai skaitau zurnalu ar laikrasciu, manes visuomenes paskalos nelabai domina, o rasti gera vertinga straipsni pavyksta viena karta per menesi...
  • 0

#17
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

is esmes as mazai skaitau zurnalu ar laikrasciu, manes visuomenes paskalos nelabai domina


Galima pagalvoti, jog laikraščiai ir žurnalai vien tik apie šitai ir rašo..
  • 0

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:



is esmes as mazai skaitau zurnalu ar laikrasciu, manes visuomenes paskalos nelabai domina


Galima pagalvoti, jog laikraščiai ir žurnalai vien tik apie šitai ir rašo..



Ne, visi bet daugumas, privalai su tuo sutikt...as aisku nekalbu apie Nacional Geografic ar ,,Psichologija" ar panasius....
  • 0

#19
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Oh, atsiprašome.Išties, įsiskaičiau keliskart ir..supratau, jog į tą "mažai skaitau" ir įeina tie visi nebulvariniai skaitalai. Bow.
  • 0

#20
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Turėjau "Iliustruotasis mokslas" žurnalo prenumeratą, apie metus išlaikiau ir nutraukiau atsižvelgęs į kokybės ir kainos santykį, nes nuėjęs į technologijos.lt vos ne tą patį galėjai rast, kartais ir straipsniai publikuojami tie patys. Šiaip mokslinio pažinimo siekiant tas žurnalas iškelia daugiau klausimų nei duoda atsakymų, užtat "Scientific American" yra geras, daug išsamesnis, bet neišsilaikė pas mus deja ilgai :D
"Psichologija tau" visai sudominęs buvo, bet kažkurį tai numerį skaitydamas pdf formatu radau prieštarų, kai kuriems pamatiniams teginiams iš Myers psichologijos knygos, tai pradėjau abejot to žurnalo turinio kokybe
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0