Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Gegytė (Greta)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveiki,
prieš 3d. atšvenčiau savo paskutinį nioliktą gimtadienį. Esu iš Vilniaus.Mokykloje liko kankintis dar metus (taip, joje kankinuosi, nes jau pati išaugau iš to kvailysčių amžiaus, kai rūpi tik vakarėliai, bernai ir apkalbos, o 90% žmonių joje yra būtent tokie, kokių aš nemėgstu). :D
Bent jau pati manau, kad visada buvau ir esu kitokia, dėl ko kiti manęs dažnai nesupranta.
Tik dabar, paskutiniu metu atradau savo žmones, su kuriais man labai gera bendrauti. Vienžo, Gretutė pakeitė savo gyvenimo stailą ir tamposi su metalistais dabar :D
Tikrai rūkau, kartais geriu. (Žinau, kad būtumėt klausę). Kartais piešiu, darau papuošalus, kartais parašau blog'ą, ir, žinoma, skaitau knygas. Aj dar siaubingai mėgstu keliauti... vis atsimenu savo pirmą normalią kelionę pernai - nepilnametė, viena, be tėvų, išskridau mėnesiui į Ameriką... :) Gyvenime nepamiršiu tos vasaros. . .
rengiuosi keistai, nesivaikau madų, geriau nueinu į skuduryną ir nusiperku maikutę už 3lt, nei už 100lt Zaroje ;D. Faktas tas, kad jos niekuo nesiskiria.
be galo mėgstu visokius vintažinius ir senovinius daiktus, blusturgius...
turių beveik dvigubai vyresnę sesę, su kuria esam kaip diena ir naktis - iš visų pusių.
domiuosi psichologija, lankau būrelį (mokslo metais), per kurį vis dar mokausi taktiškumo ir noriu sumažinti pasitikėjimo žmonėmis lygį savo gyvenime, nes jau per daug kartų nusvilau...


šiaip klauskite, jei kas domina, nesikandžioju (na tik išskirtiniais atvejais ;DDD)
  • 0

#2
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
~*tai kur stosi*~
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Gyvenime nepamiršiu tos vasaros. . .
rengiuosi keistai, nesivaikau madų, geriau nueinu į skuduryną ir nusiperku maikutę už 3lt, nei už 100lt Zaroje ;D. Faktas tas, kad jos niekuo nesiskiria.

Bet nereiškia, kad tokie žmonės yra prastesni ir stovi ant žemesnės pakopos nei tu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Gyvenime nepamiršiu tos vasaros. . .
rengiuosi keistai, nesivaikau madų, geriau nueinu į skuduryną ir nusiperku maikutę už 3lt, nei už 100lt Zaroje ;D. Faktas tas, kad jos niekuo nesiskiria.

Bet nereiškia, kad tokie žmonės yra prastesni ir stovi ant žemesnės pakopos nei tu.

aš taip ir nesakiau :D


O stosiu į juvelyriką arba kostiumo dizainą.
  • 0

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Gerai.
Kokie tavo santykiai su filosofija, koks požiūris į gyvenimą?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Požiūris... labai jau jį sunku apibūdinti. Priklauso nuo situacijos. manau tam tikrose gyvenimiškose situacijose pasimatytų, koks mano požiūris. Šiaip gyvenu šia diena ;)

Kas liečia filosofiją, tai specialiai ja nesidomiu, tačiau susidurti tenka, ir dar nenumiriau. :)
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Esi skaičiusi Bibliją?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Taip.
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Visą? Kaip? Patiko?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne visą. kai kurias vietas. patiko. bet Dievu netikiu... daug prieštaravimų joje... tiesiog. tikiu, kad yra Kažkas aukščiau, kažkas nepaaiškinamo. Jėzus ir co, mano nuomone, yra žmonių suskurtas kultas. Nematau prasmės melstis būtent jam.
  • 0

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

ne visą. kai kurias vietas. patiko. bet Dievu netikiu... daug prieštaravimų joje... tiesiog. tikiu, kad yra Kažkas aukščiau, kažkas nepaaiškinamo. Jėzus ir co, mano nuomone, yra žmonių suskurtas kultas. Nematau prasmės melstis būtent jam.



vadinasi tiki Materija.
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kas slepiasi po žodžiais kažkas aukščiau ?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

vadinasi tiki Materija.

Matyt.


Kažkas aukščiau - tai, ko dauguma dar vis nesugeba paaiškinti, ko mes nematom, tačiau kartais susimąstom, kad jei to nebūtų, nebūtų ir mūsų... tiesiog, manau, kad kažkas yra, kažkoks dievas, kažkokia jėga, ateiviai, ar dar velnias žino kas.
  • 0

#14
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O, mano brangioji pagaliau prisistatė ;)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#15
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Oho, nežinojau, kad kažkieno brangioji esu ;))
  • 0

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai pasakyčiau, kad tai toli gražu neatitinka sąvokos materija.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Oho, nežinojau, kad kažkieno brangioji esu ;))

Nepažinai manęs?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#18
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Žinau juk! ;) Tik šiaip mielai nuskambėjo tas „brangioji“.
  • 0

#19
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

ne visą. kai kurias vietas. patiko. bet Dievu netikiu... daug prieštaravimų joje... tiesiog. tikiu, kad yra Kažkas aukščiau, kažkas nepaaiškinamo. Jėzus ir co, mano nuomone, yra žmonių suskurtas kultas. Nematau prasmės melstis būtent jam.


Sveika ;) va man tavo poziuris siuo klausimu patinka :) as manau taip pat :)
  • 0

#20
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Teko matyti tave ne viename forume ;)
Beje, ką reiškia tavo nick'as?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0