Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos džiaugsmai!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 119

#81
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kažkaip prisiminiau, kažkada taip pat kažkuriame forume prasidėjo ir panaši kalba apie gėles. Ir prisižadėjau nepažįstamai merginai įteikti gėlę. Ale tuo pačiu du zuikius numušti, tuo pačiu ir susipažinti. Ir visai smagiai abi jautėmės : )))
Tai nieko tokio čia įteikinėti gėlių, kad ir mergina merginai. : )) Pakartoti man tikrai būtų nesunku : )
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#82
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Gal reikės išbandyti kada. Visai jau susiviliojau :)
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#83
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Šiandien keliauju į RHCP koncertą :D laukiau jau nežinia kiek laiko, tai dabar kaip kokia pirmokė laukia mokyklos (beveik įsivaizduoju tokį jausmą, tai nesvarbu, kad nežinau, koks jis, nes šiaip rugsėjo pirmos visada laukdavau labai), taip aš laukiu, kada pagaliau būsiu Kaune, arenoje :DD
  • 0

#84
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
grizau ir as is ten :) maniau, eisiu vos ne pareigos atlikinet, bet labai patiko! Trylikos didziausia svajone buvo gyvai juos pamatyt, strikinedama masciau - kas butu galejes pamanyti.
  • 0

#85
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Jūros šventė prasidėjo, ar verkti ,ar juoktis dėl tų kaimietiško mentaliteto antplūdžio.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#86
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
po simto metu - arba menesio - buvau susitikti su mylimiausiu grupioku. To pasekoj prilupau, sudauziau pomidoru padazo stiklaini rankinuke, supyliau kortas ir sugadinau telefona [rekordas - savaite!]. Nieko nesigailiu, myliu jus visus.
  • 0

#87
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kaip faina! Aš vakar girta susituokiau ir nesigailiu. Vietoj žiedų buvo gėlių žiedai. Gaila santuoka teisiškai neįtvirtinta.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#88
snigo

snigo

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
o aš pabudau iš ryto, pažvelgiau pro langą ir visur buvo balta :) jau buvau pamiršusi tą skaidrumo ir aiškumo jausmą, kuris apima, pasižiūrėjus į sniegą :) be galo geras jausmas :)
  • 0
A rose is a rose is a rose

#89
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
aha. Stebuklas isties, kad abu sniego rytus buvau atsikelusi. Ir tavo slapyvardis, snigo, kaip i tema :)
  • 0

#90
snigo

snigo

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
na taip, bet prie sezono jo nederinau :) kažkaip vis persekioja šaltos asociacijos :)
  • 0
A rose is a rose is a rose

#91
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Labai apsidžiaugiau pasikabinusi virtuvėje naujas užuolaidas. Ketinau miegamąjame, bet buvo per trumpos, užtat puikiai tiko virtuvėje :)

O šnekant apie sniegą, tai aš jį mačiau tik kai nuvažiavau svečiuotis į kitą miestą. Klaipėdoje rytais sniego nera.
  • 0

This is my design.


#92
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Šeštadienį buvau Operos ir Baleto teatre, "Figaro vedybos" vyko. Labai seniai ten lankiausi, tai džiaugsmas buvo vien apsilankyme ^_^ O dar labai mėgstu L. Mikalausko balsą, tai džiaugsmo buvo dar daugiau (nors jo balso dundesys nepasiekė žaviausių žemumų, vaidmuo matyt neleido; nelabai iš tikro nusimanau... tiesiog gražu)
Ir dar labai džiaugiuos į ateitį - šeštadienį pirmąkart gyvenime lipsiu ant snieglentės B) oi baisu, bet ir nekantrauju. Užsiimu dabar savišvieta per youtube :D
  • 0

#93
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

baigiau kursini!!


ka gi
  • 0

#94
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Vaje, neįsivaizduoju, kas yra kursinis... žinau, kad mums reikia per du metus padaryti kažkokį mokslinį darbą, kad perkeltų į šeštą kurą, bet ar tai kursinis? Nežinau, gal tiesiog kitaip vadinamas. Matau, kad žmonės, buvę klasiokai vis rašo apie savo kursinius, kas baigė, kas įpusėjo, kas vėluoja, aš net neįsivaizduoju, kas tai yra...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#95
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
is esmes tai irgi yra mokslinis darbas, rasomas per pusmeti pasirinkta tema (pas mus - antram ir ketvirtam kursuos); simet, tiesa, ji rasome is pasirinktai specializacijai priskirtos temos, kai specializuotis pradesime tik po sios sesijos :) siaip man labai patinka tokie dalykai, bet paskutine diena jau skersai gerklej stovi, net darsyk perskaityt nebegaliu.
  • 0

#96
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Man teko rašyti antram ir trečiam, o ketvirtam jau bakalaurinis darbo stovėjo (tikra rakštis sub...)
  • 0

This is my design.


#97
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
baigesi sesija!
  • 0

#98
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Mano dienos džiaugsmas labai kuklus.
Esu didelė garso takelių mėgėja, tačiau savo mėgiamiausios trilogijos, Žiedų Valdovo, garso takelio vengiau. Net gerai nežinau kodėl, gal bijojau nusivilti.Tačiau šiandieną nusprendžiau, kad laikas. Ir esu labai patenkinta.
  • 0

This is my design.


#99
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

atkeblinau i darba, tai ne tik radau *knyga* ant stalo dovanu maise, bet dar ir isaiskejo, kad nei siandien, nei ryt i darba man is tiesu nereikia. :


  • 0

#100
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

(Nerašiau į ,,Prašyk patarimo", nes ta tema iš seniai kelia alergiją) Kaip manote, ar verta taupyti iPhone, ar tai bus pinigų išmetimas į balą? Dabar vis suku galvą, ar nusipirkti knygą, ar pikrti tą ar aną, ar likti prie to tikslo, kad susitaupyčiau pinigų iPhone'ui? Apskritai neturiu jokio išmaniojo ir juo nesinaudoju, nes kol kas nejaučiu didelio poreikio, tačiau tas telefonas atrodo toks patrauklus. Kas pasidalintų savo pamąstymais?


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0