Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mille


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Sveiki!
Tikriausiai šiame skaitytojų klube esu jauniausia, ~ man 12 metų, gyvenu Panevėžyje ir labai mėgstu skaityti knygas. Kai randu laiko iškart puolu ir skaitau. Visoje savaitėje turiu tik dvi laisvas dienas: Šeštadienis ir sekmadienis. Pirmadienį ir trečiadienį dramos studija ~ antradieniais ketvirtadieniais ir penktadieniais baseinas. Gerai mokausi. Mėgstamiausia pamoka: Lietuvių. Prisiregistravau čia todėl: nes noriu sužinoti ką skaito kiti, nes vaikų skyriaus geriausias ir įdomiausias knygas perskaičiau bene visas. Nesenei perėjau į suaugusiųjų skiriu arba paauglių. Taigi tikiuosi patarsite kokios knygas man skaityti. Iki
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sveika prisijungus.... tai ka gero is ,,suagusiuju" knygu perskaitei, kokius autorius? Tai matau patinka drama, labiau prijauti siuolaikiniai dramai ar tai senajai - klasikinei?
  • 0

#3
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Sveika :D
Kokio žanro knygos labiausiai patinka?
  • 0

#4
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
laabas :D šaunuolė, kad skaitai ir vaidini :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#5
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Teodoras ~ John Irving, Lauren Weisburger, Dorota Terakowska t.t. Patinka ir šiuolaikinė drama ir klasikinė. Vaidyba yra mano mėgstamiausias dalykas, nes moku įsijausti į vaidmenį ir myliu dramą.
Ievaa ~ Oi.. Skaitau visokias, tik kiek prisimenu nuobodžiausia knyga buvo " Nematomas vaikas ", kažkaip netraukė prie jos. Patinka ir paaugliškos knygos tarkim Jeremy Strong - Kieto priplaukusio bičo gyvenimas. Bet patinka ir romantinio stiliaus, kaip : Saulėlydis arba Miręs iki sutemų, kažkaip truputėlį pradėjau skaityti tokias knygas - nors ir yra nešvankybių.
Cenerentola ~ Ačiū.
  • 0

#6
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O kas labiau patinka siuolaikiniu autoriu knygos ar nemirtingoji klasika? ir kodel?
  • 0

#7
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Na, mano nuomone, kuo veliau pradesi skaityti tokias kaip Saulelydis ir pan., tuo geriau. Nes tavo poziuris i meile, gyvenima ir kitas vertybes tikriausiai intensyviam formavimosi etape, ir panasi literatura gali ta procesa neigiamai paveikti.. Jei nori romantisku knygu siulyciau " Dzeine Eir'
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Na, mano nuomone, kuo veliau pradesi skaityti tokias kaip Saulelydis ir pan., tuo geriau. Nes tavo poziuris i meile, gyvenima ir kitas vertybes tikriausiai intensyviam formavimosi etape, ir panasi literatura gali ta procesa neigiamai paveikti.. Jei nori romantisku knygu siulyciau " Dzeine Eir'


As tai prideciau....geriau is viso neskaityt ,,Saulelydzio".... o prie romantikos siulyciau dar visas Dzeines Ostin ir Bronte ,,Vetru kalna"
  • 0

#9
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne nu as nezinau ka pasakyt apie zmones, kuriems Vetru kalnas romantiska knyga : D ten gi sociopatinis maniaku kosmaras, ne tai, kad nebutu verta demesio, bet mane, jauciu, jaunam amziuj but traumavus.

kokios knygos tau nepatiko?
  • 0

#10
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

ne nu as nezinau ka pasakyt apie zmones, kuriems Vetru kalnas romantiska knyga : D ten gi sociopatinis maniaku kosmaras, ne tai, kad nebutu verta demesio, bet mane, jauciu, jaunam amziuj but traumavus.

kokios knygos tau nepatiko?


O kas ten joje blogai leiskit tamstos paklaust? Grazi knyga apie Hiklifo ir Caterinos meile, kuri yra aistringa, ziauri, ispuoseleta ir trunka net po mirties....gal tamsta niekad nesate mylejusi aklai? Bendrai ne jums vyru meiles ypatumus suprast....:)
  • 0

#11
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
nieko blogai :} tik ta romantika tokia... specifine. Ne dvylikametiska. Nepradek asmeniskumu, ten tebuvo menkas pastebejimas, norisi diskusijos - privaciai arba kitoj temoj.
  • 0

#12
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Teodorai ~ Galbūt labiau traukia šiuolaikinių autorių knygos, nes jose būna ir paaugliškų išgyvenimų, na ta prasme jos šiuolaikiškos, bet nieko neturiu ir prieš klasiką. Nepraleidžiu progos paskaityti Antikos mitų.
Cenerentola ~ Nesu pernelyg susižavėjusi Saulėlydžiu, nes kai filmą pamačiau, tiesiog buvo nebeįdomu skaityti knygą. O dėl tos jų meilės, tai nežinau. Myli vienas kitą ir gerai, manęs tai nepaveikė.
Teodorai ~ Galbūt jūs teisus, nes kiek pažiūrėjau į savo amžiaus drauges, jas tikrai paveikė tie filmai ir tos knygos, kad net kuprines ir penalus su Saulėlydžio veikėjais turi.. O dėl Vetrų kalno, manau, kad gera knyga. Aš jau suprantu tuos dalykus, todėl manęs tai nebestebina.
Devilrun ~ Nematomas vaikas, taip pat nesužavėjo ir Troliai Mumai. Kažkaip vis pataikau pasiimti geras knygas :-D
  • 0

#13
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
butu gerai jeigu i mane ,,jus" nesikreiptum....kazkaip jauciuosi kaip seneliukas dieduliukas...siurpu :D

P.S Antikos mitai, cia kazin ar klasika, klasika prasideda nuo XV - XVI a. it tesiasi iki XX a. 3 des.
  • 0

#14
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:

P.S Antikos mitai, cia kazin ar klasika, klasika prasideda nuo XV - XVI a. ir tesiasi iki XX a. 3 des.

Klasika turi keletą reikšmių. Dažniausiai taip apibūdinama arba literatūra iki XXa. (dabar jau gal reiktų sakyti - iki XXI?), arba visų laikų geriausia literatūra.
Tavasis apibūdinimas, Teodorai, irgi įdomus :D Kas dėl mitų, tai galvosūkis, ar jie apibūdintini kaip literatūra. Bet, žinoma, antikiniai romanai, dramos bei kiti veikalai - kaip juos kitaip pavadinti?

Ir kaip Tau, Mille, Irvingas? Pirmą kartą sutinku jį skaitančią dvylikametę. Kokią, ar kokias jo knygas skaitei?
  • 0

#15
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Teodorai ~ Gerai. Bet Antikos mitai vis vien ne šių laikų, nors ir ne klasika. Gustavas Schwabas parašė " Gražiausios Antikos sakmės " jos sukurtos maždaug prieš pusantro amžiaus.
Lyja ~ Pasaulis pagal Garpą. Man šis rašytojas labai patinka. Norėčiau perskaityti knygą " Cirko sūnūs ''.
  • 0

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Teodorai ~ Gerai. Bet Antikos mitai vis vien ne šių laikų, nors ir ne klasika. Gustavas Schwabas parašė " Gražiausios Antikos sakmės " jos sukurtos maždaug prieš pusantro amžiaus.
Lyja ~ Pasaulis pagal Garpą. Man šis rašytojas labai patinka. Norėčiau perskaityti knygą " Cirko sūnūs ''.



G. Svaba as irgi esu skaites ir turiu, bet tie mitai yra sufabrikuoti zinok, tai tikrieji Graikijos mitai, yra atskiras knygas pvz., kad ir is PLB ie panasiai. Svabas kure romantistines forma, daug kas ten pakeista ir panasiai. Ji paskaiciusi tik dar labiau susidurninsi visoje toje Antikos literaturoje, galiu sakyt is patirties...
  • 0

#17
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Mokykloje nesenei skaitėme Homero " Odisejas ", ten buvo tik ištrauka, bet vien patiko todėl, nes viskas išplėsta, tarkim, kokia jo gimtinė buvo, ir t.t. Be to, Homero ištraukoje buvo atliktas pirmasis asmuo t.y. Aš. Aš - Odisėjas, Laerto sūnus, pagarsėjęs pasauly Savo gydrybėm, ir mano šlovė jau dangų pasiekė. Kažkaip Homeras mane labiau sudomino, nei G. Schwabas.
  • 0

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Mokykloje nesenei skaitėme Homero " Odisejas ", ten buvo tik ištrauka, bet vien patiko todėl, nes viskas išplėsta, tarkim, kokia jo gimtinė buvo, ir t.t. Be to, Homero ištraukoje buvo atliktas pirmasis asmuo t.y. Aš. Aš - Odisėjas, Laerto sūnus, pagarsėjęs pasauly Savo gydrybėm, ir mano šlovė jau dangų pasiekė. Kažkaip Homeras mane labiau sudomino, nei G. Schwabas.



Tai Homeras ir liks Homeru....o Svabas tik Svabu... 8-) beje, jeigu sakai, kad megsti vaidint, gal esi skaiciusi ka nors is Antikiniu tragediju ar komediju? Arba siaip kokiu dramu pvz., Sekspyra, Sileri, Cechova, So ir pan...
  • 0

#19
Mille

Mille

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 19 Pranešimai:
  • Miestas:Panevėžys
Ruošiuosi pasiimti Šekspyrą. Nežinau, kodėl, bet mama sako, kad dar neimčiau šio rašytojo knygų, nes jai buvo neįdomu, o sulaukus maždaug 15 metų, prisiskaitysiu, kad net atsibos. Tačiau, mane labai domina Šekspyro: Romeo ir Džiuljeta, arba Hamletas. { Turiu savo nuomonę: Jei mamai nepatiko, tai nereiškia, kad ir man nepatiks}.
  • 0

#20
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Sveika, Mille! Džiaugiuosi, kad skaitai :D Kuo anksčiau išsiaugini meilę knygoms, tuo geriau. Imk Šekspyrą. Pamenu, man labai patiko kai taip pat berods 12 metų pasiėmiau "Romeo ir Džuljetą". O ir šiaip tada labiau mėgau meilės istorijas skaityti (ir dabar visai mėgstu), o visus tuos istorinius, filosofinius ar karinius romanus palikau vėlesniam laikui. Teisingai padariau, tau tą patį siūlau. Skaityk Šekspyrą, pabandyk skaityti literatūrą iš serijos paaugliams, gali pabandyti tą patį "Vėtrų kalną", kurį siūlė, man jis labai patiko, bet kad pilnai jį suprastum dar palūkėk metelius kitus. Gali ir "Saulėlydį" paskaityti. Tikriausiai suleisi į knygą dantis ir tau ji kurį laiką atrodys viena iš nuostabiausių knygų, bet po to suprasi. Reikia perskaityti blogesnes knygas, kad suvoktum tikrųjų šedevrų vertę. Nesakau, kad ji bloga, tikrai ne, pati perskaityk ir susidaryk savo nuomonę. Pabandyk Natalie Babbitt "Amžinieji Takiai", trumputė knygelė, bet man įsirėžė į atmintį. Taip pat Frances Hodgson Burnett "Paslaptingas sodas". Dar Žiulio Verno kūrinius gali skaityti, visi įdomūs. Bet nepersitempk su sudėtingesniais kūriniais. Gali atimti norą skaityti. Tarp sudėtingų kūrinių daryk pertraukas ir pasiimk kokį "Harį Poterį", puiki knyga laisvalaikiui. Tai tiek, gal dar kokių gerų knygų kurias mėgau prisiminsiu, o šiaip labai džiaugiuosi, kad skaitai, galėtų ir daugiau tokių skaitančių kaip tu būti...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0