Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sibeal ~


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Sveiki visi! :}
Esu devyniolikmetė, vilnietė, studijuoju teatrą.
Mus visus sieja bendras interesas - knygos.
O kadangi skaityti mėgstu, prisijungiu prie jūsų rato ;}
  • 0

#2
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Laaabas :D sveika prisijungus :( studijuoji teatro edukologiją , jei gerai supratau?
kokias knygas skaityti mėgsti labiausiai? :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Štai, koks saikingas prisistatymas.Labas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Cenerentola> taip, teatro edukologiją <3 :}
O mano pasirenkamos knygos seka dažniausiai paskui mano nuotaiką. :D
Ryte galiu skaityti Antano Vienuolio "Viešnia iš šiaurės", o vakare jau King'o "Gyvulėlių kapinės" =D
Yoel> labas dar kart1 (individualiai) =D
  • 0

#5
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Ir ko jus ten moko? :) Kodel pasirinkai tai, kokioje istaigoje mokaisi, Vpu ar lmta? :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#6
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
toks neiprastas klausimas; kaip supratau skaitei ,,Viesnia is siaures" kas joje tave suzavejo, nes as skaiciau, tai tiesiog kaip paprasta nieko neisiskirianti kurini.
  • 0

#7
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Cenerentola> mokomės teatro suvokimo pagrindus, kaip kurti teatro etiudus, kaip įvaldyti judesio meną, taipogi į paskaitas įeina muzikalumas, kalbos kultūra. Kiek vėliau prasidės scenos kalba, lėlių teatras, audivizionaliniai menai, kinas ir pan <3 ;) Pati veikla be galo patinka, dėstytojai taip pat super :) VPU

Teodorai> o mane labai šitas kūrinys užkabino. Visas emocijas išgyvenau, skaitant vis gilinausi kaip turi jaustis sunkiai sergantis asmuo, kaip turi jaustis tas, kuris myli tą sergantįjį, kaip sunku būtų augti be mamos, o kartu dar ir tėtį prarasti.... Baisu. Na, manau čia kiekvienam skirtingai :) Man ją rekomendavo buvusi lietuvių kalbos dėstytoja, todėl ir susigundžiau :) Nesigailėjau!
  • 0

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
idomus poziuris. Tai kaip suprantu lietuviu klasika patinka?
  • 0

#9
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveika :)

o kaip atejo sprendimas pasirinkti kaip specialybe teatra? nes man tai cia atrodo specialybe, kur tiesiogiai beveik nieko bendro neturi su mokykloje mokomais dalykais, todel sunku pasirinkti tokia butu :) mokykloje bureli lankei ar cia nuo vaikystes zinojai, kad nori tapti aktore? :)

p.s. man taip pat labai patiko A.Vienuolio Viesnia is siaures, tiesa skaiciau paauglysteje, senokai jau, bet pamenu, kad gale net verkiau, kad ji mirti grizo i Lietuva :)
  • 0

#10
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
:) Ar sunku istoti buvo, na, turiu omenyje tas uzduotis, improvizacines, pateikiamas per stojamuosius, ir ar daug stojanciuju buvo?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#11
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Teodorai, oi toli gražu.... Turi labai sudominti knyga :o
Minerva, kad į teatrą stosiu, žinojau jau seniai. O specialybė mūsų ne aktoriai, mes teatro edukologai, t.y. teatro švietėjai :)
Cenerentola> stojančiųjų visada būna LABAI daug. Tu turi turėt tą cinkelį, kad komisiją tave pamiltų ir priimtų, nes įstoja į šitą specialybę palyginus su kitomis labai mažai. Stojamąjam reikia būti pasiruošus ir žinoti tai, ką darai, kitu atveju tikrai nieko nepeši - konkurencija per didelė :)
  • 0

#12
Simuteee

Simuteee
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
sweiki :D as taip pat swajoju apie sia specialybe studijuoti. Galetum placiau papasakoti apie stojamuosiuos egzaminus? :))
  • 0

#13
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kodėl teatro edukologija, o ne vaidyba/ režisūra? :)
Ir koki darba nori dirbti po studijų?
Kokio dydžio studentų grupės ir ar patekusi esi į valstybės finansuojamą vietą? :D
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#14
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Teatro edukologija todėl, kad būtent ją ir norėjau studijuoti :)
Taip, aš valstybės finansuojamoj vietoj :D O grupė šiaip susidaro iš maždaug dvylikos žmonių
  • 0

#15
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Bet kokie argumentai, kad butent edukologija? :D
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, parašyk, kokią paskutinę knygą pirkai?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
Sibeal

Sibeal

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
Tokią spec. visada ir svajojau pasirinkti. Gyvenimą noriu sieti su teatru, visada žavėjo menai, visuomet traukė edukacinė veikla. Domėjaus mokomaisiais dalykais - visi patiko. Taip pat patraukė tai, jog mano specialybę dėsto kvalifikuoti dėstytojai. Tokie ir yra argumentai. Kodėl ne vaidyba? Žiūrėkim realistiškai, Lietuvoje per maža rinka, kad visi aktoriai turėtų pasisekimą. Kasmet "prikepama" daugybė ir tik nedaugeliui pasiseka iš to, ką baigė, uždirbti duonai :)

Na, bet gal gana apie mano studijas :D Čia prisiregistravau tam, kad aptarinėčiau literatūrą :P

Paskutinė knyga, kurią nuspirkau, tai V. Šekspyro "Du veroniečiai / Tuščios meilės pastangos"

Pirmoji komedija nenuvylė. Pradėjau antrąją - taip pat liuks
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0