Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Tukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1
tukas

tukas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
kol sėdžiu patogiai įsitaisiusi prie vis dar rusenančios ugnies židinyje, sakau, reikia ir jums prisistatyti.

prieš kažkiek ten metų tėvai davė Inetos vardą, tad iki šio taip ir vadinuosi. na, dar atsiliepiu šaukiama tuku. gimiau po avino ženklu. šiuo metu mokausi gimnazijoje, prieš porą metų baigiau ir dailės mokyklą. tiesa, neseniai vėl pradėjau ją lankyti, kaip tai vadinama..teisingai, tiksliniu kursu. labai mėgstu piešti, nes tai vienas geriausių būdų atsipalaiduoti, ketinu su tuo ir ateitį sieti.
neskaitant piešimo, dar labai mėgstu muziką, nors pati jokiais instrumentais negroju, o ir balsu nepasižymiu. tik tai visai netrukdo dainuoti klausant mėgstamos muzikos ar žiūrint koncertus, dar geriau, juos gyvai stebint. be galo mėgstu depeche mode (mama kadaise sakė, kad koks jau koks mano vyras bus, jis vis tiek turės būti dm fanas:D), rammstein, emigrate, kartais klausau oomph!, nine inch nails (ir kt. industrialo), iamx, the xx, muse and so on. gana daug laiko praleidžiu svajodama ir apskritai, manau, kad reikia mokėti džiaugtis mažais dalykais. matyt, kad mėgstu skaityti, jau nereikia sakyti, taip? nes ką gi daugiau aš čia veikčiau. : )
kadangi aplinkui ir taip daug negatyvo, apie dalykus, kurių nemėgstu, na, gal kada nors kitą kartą (arba ne). nemažai jų. bet geriau pažiūrėkit į tai, kas man atrodo vienas nuostabiausių reginių (ties 4:35)



aaam..o kad daugiau neišsiplėsčiau, leidžiu klausti, jei norit.
taip sakant, malonu susipažinti!
  • 1

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika.
Kas tau sugalvojo „Tuko" pravardę? :)
Kokia tavo pati mėgstamiausia daina iš rammstein ir depeche mode?
  • 0

#3
tukas

tukas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:
jei atvirai, tai tiksliai neprisimenu. man rodos, mane taip pradėjo vadinti klasės draugės. tiesiog ineta > inetukas > tukas.
iš depeche mode vienos dainos išrinkti tikrai tikrai negaliu, nes mėgstamų - ne vieną ir ne dvi turiu. matyt, kuo labiau mėgsti, tuo sunkiau išsirinkti. o rammsteinų - morgenstern. be galo graži, paklausyk :]
  • 1




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0