Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Armis Arminas Arme,o kitas as "SuSkilles"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Gera diena!

Visu pirma noriu atsiprašyt jūsų ir Lietuvių kalbos už būsimas klaidas,o jų tikrai bus :)
Aš esu šeip kvailas "iš principo",natūralu jei kyla klausimas,ką tai reiškia,būna labai dažnai
prisidarau bėdos dėl kvailų principų,neįsivaizduojat kiek daug jos galima prisivirt!
Nerūkau ir negeriu,o išdygusius sparnus pats nusikerpu,ok,perdėjau,išgeriu,bet tik iš principo :D
Esu nuobodus kaip Kafka...Iš Pirmo žvilgsnio.Turbūt todėl šitas linksmų nekrologo kronikų
kūrėjas,savo sausu natūralumu be galo žavi.Nedaug atsilieka Dostojevskas,jo "Demonai"
yra jėga!Pirma knyga,kurią įsigijau knygyne buvo "Nusikaltimas ir bausmė",buvau ką tik
grįžęs iš Danijos,kur mečiau universitetą,paskendęs skolose ir savyje ir netgi skirsčiau žmones
į išskirtinius ir paprastus,ironiška?Tik jokios žmogžudystės neplanavau,užtai sugalvojau kad
pseudonimas SuSkilles man pats tas
Taip pat esu susipažinęs su Remarko,Gėtės,Hesės,Nyčės,Kanto,Kamiu,Žižeko kūryba.Dar Labai
norėčiau susipažint su Joy'su ,Borges'u,Bulgakovu ir taip toliau ir toliau kol būsiu pakankamai toli
Man 21,būna jaučiuosi lyg būtų 60,tikiuosi kai bus 60 jausiuosi kaip 20
Mokykloj buvau įkritęs į nihilizmo duobę neigiau viską,viskas mane erzino,negalėjau per save
perlipt,bardiuras buvo per aukštas,toks jausmas kad manęs apskritai mokykloj nebuvo
Kadangi turiu išskirtinį talentą viską sumaut,tai nusprendžiau mirt,nustot gyvent,tik egzistuot,
nuo visko atsiribot,pasiknaisiot po savo siela,o kokia nors aktyvi veikla mane greit išbalansuoja,tai
sakau būsiu pasyvus,tai va sėdžiu skaitau po to mąstau ir taip ratu suku.Kolkas esu neturtingas,bet
skurdas man negresia,bent jau tikiuos :lol:
Nemėgstu nuobodžių žmonių,nes aš toks tai kam dar vienas?Tikiu čia visi įdomūs ir pasistengsiu
nesukelt jums jokių rūpesčių mieli žmones
Ką čia dar,ai esu prijaučiantis gatvės kultūrai,pats parepuot mėgstu,bet nemėgstu vienpusio eismo
stengiuosi įvairiais dalykais domėtis,begalo mėgstu pink floyd muziką,Coju,dar biški ir klasika
įsileisiu,viskam savas laikas!
Jeigu jum susidarė įspūdis jog nemoku nuosekliai dėstyt minčių,tai nieko tokio,Nyčei irgi nesisekė,
POKŠTAS!!!
  • 1

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Zmogau gal tu mano dinges brolis? :lol: :D :D nu kak tocna tavo budas mano elgesi atitinka... :)

Sveikas atvykes, tai pasakok kuo gi tave tas Kafka taip nuobodumu patrauke ir kodel dede Fiodoras Michailovicius taip zavi?
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, sakė, kas tau dar neaišku, Teodorai? Gi sakė, kad pats nuobodus, tai nuobodi kūryba ir patraukė...pats suskilęs tai mėgsta ir Dostojevskio skilusias asmenybes.
Man kažkoks išpuikęs pasirodė šitas naujas forumietis.Nežinau, ar sutarsiu, kažkaip sunku su išpuikusiais žmonėm.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Taigi, sakė, kas tau dar neaišku, Teodorai? Gi sakė, kad pats nuobodus, tai nuobodi kūryba ir patraukė...pats suskilęs tai mėgsta ir Dostojevskio skilusias asmenybes.
Man kažkoks išpuikęs pasirodė šitas naujas forumietis.Nežinau, ar sutarsiu, kažkaip sunku su išpuikusiais žmonėm.



Tai pvz., man tai Kafka nei nuobodus nei ka, vien zodziu nuobodus neapsiribojama kazka placiau reiktu pasakyt. O pas Fiodora ne tik suskile zmones esti ten ir vientisu yra...
  • 0

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Bet pagr.veikėjai dažniausiai dvilypės asmenybės.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

Man kažkoks išpuikęs pasirodė šitas naujas forumietis.Nežinau, ar sutarsiu, kažkaip sunku su išpuikusiais žmonėm.


Atleiskite, bet :DD
  • 0

#7
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Bet pagr.veikėjai dažniausiai dvilypės asmenybės.


dazniausiai man patinka ne pagrindiniai....
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Čia niekas nekalba apie tai kokie tau veikėjai patinka.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia niekas nekalba apie tai kokie tau veikėjai patinka.


As cia tik kaip pvz., paminejau....turedamas omenyje, kad salutiniai veikejai yra nedvilypiai ir tiek...gerai biagiam bazara, nes zmogui tema prisiukslysim...
  • 0

#10
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Taigi, sakė, kas tau dar neaišku, Teodorai? Gi sakė, kad pats nuobodus, tai nuobodi kūryba ir patraukė...pats suskilęs tai mėgsta ir Dostojevskio skilusias asmenybes.
Man kažkoks išpuikęs pasirodė šitas naujas forumietis.Nežinau, ar sutarsiu, kažkaip sunku su išpuikusiais žmonėm.


nu cia pavarei, tai visu pirma Teodoras klause musu naujoko, o ne taves, negi gaila, jei zmogus ir pasikartos SAVO temoje, jei tai ir vienintelis argumentas, galu gale tai proga issakyti platesne nuomone duotu klausimu. is vieno posto susidarei nuomone apie zmogu ir negana to viesai ja pareiskei paryskindamas isankstini nusistatyma. matyt siandien ne tavo diena :D ar cia dabar pries visus naujokus (pastebejau ypac vyriskos lyties) esi nusistates? :)

Sveikas prisijunges Suskilles :) noriu paklausti, metei universiteta, nusprendei buti pasyvus ir sukiesi savo apmastymu rate bei manai, kad skurdas tau negresia. kodel? gal turi kokiu originaliu ideju, is kuriu galetum gyventi. isvis kokia veikla ruosiesi uzsiimti?
  • 0

#11
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Teodorai,ką čia žmogus gali žinot dėl to broliškumo :) man mama dažnai sako iš kur tu toks atsiradai?
Nejaučiu didelio noro aiškint ten tas visas atsiradimo suktybes,tai sakau gal iš vaiku namu?Taip kad
oficialiai esu vienturtis,bet.. :)
Dabar dėl Kafkos(būtent per jį ir atradau šį forumą).Praktiškai visu rašytoju užduotis yra sudominti
skaitytoją,o Kafka lyg specialiai norėjo jį atbaidyt,čia suveikia tas,kad jei kiti neskaito tai aš skaitysiu.
Jo kūryba kaip medis be šakų,tavo bėdos kaip į ji įlipsi,aš laipiojau tol kol supratau jog svarbu neįlipt,
o mėgautis lipant,kuo lėčiau tuo geriau.Patinka tas slegiantis absurdas,kuris dažnai ir nusišypsot priverčia.Vakar perskaičiau "vienos kovos aprašymas",nesistebiu,kad norėjo sukūrent :D
Toks jausmas,kad eini asfaltu ir nepajunti kai jau ledu slysti,sudėtingas,bet ten labai puikei
atsispindi Kafkos fantazijos pasaulis,jei "procesas" ar "pilis" tai tokia truputi iracionali realybė,
tai ten siūloma iracionali fantazija,siūlau pabandyt,įdomu kaip kitiem skaitosi.
Dažnai pats savęs klausiu,kuo mane traukia tas jo pasaulis,galbūt todėl kad,ten nejaučiu jokios ideologijos,ten tokia tiesi linija,jokiu nukrypimu,jokiu išvedžiojimu,patinka kai jis smulkmenas
sureikšmina "suskambo durų skambutis,bet per garsiai kaip durų skambučiuj"arba tokia logikos forma
"man atrodė,kad mąstau,bet iš tikro nemąsčiau,nes jei bučiau mąstes būčiau supratęs,kad tam esu negabus"
Apie Kafka galima labai daug pasakyt,nors perskaičius pirmą syki atrodo,kad geriausia yra nesakyti nieko.Daugiau nesiplėsiu tik pasakysiu,kad man jis fenomenalus rašytojas,ir kitų skaitytojų pastebėjimai,gal man padės dar geriau jį perprast :)
Dėl Fiodoro,jo kūryboje mane labiausiai žavi jo veikėjų charakteriai ir dialogai,dažnai jie būna be galo sunkūs ir painūs.Skaitydamas jo knygas jaučiu,kad ironija visada šalia,puiku humoro jausmą turėjo,ir sakyčiau,labai estetiškai pateikdavo kritika,be to jaučiasi,kad neblogai žmonių psichologija išmanė.Kaip jau Yoel pastebėjo,taip pat mane domina pagrindinių herojų dvilypiškumas ,jie
visada yra plėšomi vidinių konfliktų,be galo lengvai sutapatinu save su jais.Tai va. :D
Čia šniukštinėdamas,aptikau tokia informacija,kad kažkas kažkada kažkaip išspausdins tavo darbus?
Puikumėlis sakyčiau tikiuosi pavyks įvertint,žodžiu noriu pasakyt malonu susipažint

Yeol,nesu išpuikęs,nes kol kas neturiu dėl ko,jei tau taip pasirodė,tai gal turiu potencialo :D
Dievas duos sutarsim,malonu


Labas,Minerva dėl to skurdo,tai čia jei gerai atsimenu yra Fiodoro žodžiai,kad "reik bijot skurdo,
o ne neturto"aš taip supratau,kad ne turtas tai materiali bėdelė,o skurdas daugiau dvasinė,tai ne turtas man oj ir oj kaip smarkiai gresia :D Planuoju išvažiuot truputi pasidegint į koki tai Škotijos fabriką,tada
gal sukaupsiu lėšų kokia namine studija susiorganizuot,daina kokia įrašyt,minčių tai man netrūksta,bet
va su jų įgyvendinimu sunkiau truputi :D Gyvenimą sieju su kūryba,o pragyvenimą dar nežinau tiksliai O kol kas jaučiuosi taip:
"Jis gyvenęs tik tada, kai rašė. Tik rašant jo monotoniškas, vienišas viengungio gyvenimas jo paties akyse turėdavo prasmės. Jis savo pavyzdžiu parodęs, kad rašytojas pats sau sukuria dvasinę galimybę gyventi, – jo kūryba kiekvienu žodžiu yra sukibusi su jo gyvenimu, rašydamas jis kuria pats save. Taip vienatvės ir kalbos galios rašytoją veda prie šio pasaulio ribos, prie žmogiškumo ribos"
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai bene Dievu tiki?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Pirmadieni tikiu,antradieni ne.O tu?Tema plati
  • 0

#14
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Kafka, Dostojevskis, hmm nieko naujo, atrodo, kad tikrai esate nuobodus : )
  • 0

#15
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Bet žinokit esu atviras naujovėms,va pabaigsiu paskutine Kafkos knygą ir ieškosiu ko nors radikalei
kitokio :D
  • 0

#16
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Bet žinokit esu atviras naujovėms,va pabaigsiu paskutine Kafkos knygą ir ieškosiu ko nors radikalei
kitokio :D

Pavyzdžiui? Į kokį literatūrinį spektrą norite atsisukti?
  • 0

#17
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Pirmadieni tikiu,antradieni ne.O tu?Tema plati

Tai plačiau ir pakalbėkim.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#18
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:

Bet žinokit esu atviras naujovėms,va pabaigsiu paskutine Kafkos knygą ir ieškosiu ko nors radikalei
kitokio :D

Pavyzdžiui? Į kokį literatūrinį spektrą norite atsisukti?

Galvoju pamėgint Vaildo kūrybą arba Balzako,taip pat ką nors mistiško,nes tai mažiausiai man
pažįstama sritis,viliuosi šio forumo,ar galbūt jūsų asmeniškai,būsiu stumtelėtas tinkama linkme :)

Yoel,mielai tu neatsakei į mano klausima
  • 0

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tema ne apie mane :D
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Galvoju pamėgint Vaildo kūrybą arba Balzako,taip pat ką nors mistiško,nes tai mažiausiai man
pažįstama sritis,viliuosi šio forumo,ar galbūt jūsų asmeniškai,būsiu stumtelėtas tinkama linkme :D

Nu, Balzakas nėra toks jau radikalus variantas, nors kaip kam. Galgi mėginti kokį avangardą? (Tas, mano nuomone, jau artėliau radikalumo.) Vienaip ar kitaip, sėkmės ieškant Knygos. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0