Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Reisende


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Reisende

Reisende
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Sveiki visi ir visos:)

Nors dar nespėjau deramai apšilti kojų šitame forume, tačiau nusprendžiau iškarto tvarkingai prisistatyti :)
Pagrindinė informacija: Ernesta. 21 metai. Anykščiai. Būsima socialinė pedagogė.

Knygos man iš tikro reiškia labai daug. Nenoriu pasirodyti labai vieniša, tačiau knygos yra artimiausi mano draugai: paguodžia, pataria, auklėja, gydo. Kartais net tampa pavojingos: taip įsijaučiu į perskaitytos patikusios knygos herojų, kad netyčia imu gyventi jo gyvenimą, na bet tai išgydoma:)

Skaityti pradėjau dar neidama į mokyklą, pirmasis skaitalas, kiek atmintis neša, buvo "Mikimauzo" komiksai. Na, o vėliau mano literatūrinis skonis vystėsi kartu su manimi. Jau taip susiklostė, kad pavyko išgyventi paauglystę, kurios metu persirgau daugiau mažiau viskuo, kuo tik galima persirgti. Pradedant neformaliais judėjimais ir suplėšytom kelnėm, baigiant tuo jausmu, kad išvemsi visą susigėrusį į tave pasaulį. Dabar jau geriau :) Mėgstu kartkartėmis save paanalizuoti, tad tikrai pastebėjau, jog tasai "lūžis" mano gyvenime įvyko.

Aj, aš čia gi apie knygas kalbėjau :) taigi paauglystėje skaičiau daug kūrinių, pagrinde žinoma tai buvo pop literatūra, dažniausiai perskaičiusi knygą net autoriaus neatsimindavau. Baiginėjant mokyklą ir po mokyklos jau pradėjau formuoti savo skonį knygomis. Susipažinau su Paulo Coelho, E. M. Remarque, M. Puzo, A. Camiu ir t.t. Dabar knygas renkuosi pagl patikimą autorių, nes nenoriu gaišti laiko knygoms, kurios man nieko neduos. Patys patikimiausi autoriai, mano nuomone, yra tie, kurie jau seniai mirę. Nes jeigu jau po tiek laiko jų niekas nepamiršo, tai gal vis dėl to jie nemalė šūdo? :)

Esu susidariusi asmeninį "Knygų, kurias reikėtų perskaityti per savo gyvenimą" sąrašą, kuris man padeda neišklysti iš kelio. Mano lankymosi šiame forume pagrindinis tikslas ir yra šio sąrašo pildymas :)

Šiuo metu bendrauju su Hermanu Hesse. Perskaičiau tik du jo kūrinius ("Narcizas ir Auksaburnis", "Stiklo karoliukų žaidimas") ir jis mane tikrai sužavėjo. Galbūt po kelių metų į jį žiūrėsiu kitaip, tačiau dabar jis man yra mokytojas. Labiausiai man patinka jo kūriniuose vykstanti dvasios ir proto dvikova, nes tokią pačią dvikova išgyvenu ir aš savyje (kaip turbūt ir daugelis iš mūsų).

Taigi dvasia ir protas. Mokykloje literatūros mokytoja mums sakė: "Grožinė literatūra - širdžiai, mokslinė protui". Na aišku, kad aš per ilgai užsistovėjau prie grožinės literatūros :D Nes būtent proto man labiausiai ir trūksta ( Proto, proto, Dieve, duok man proto). Todėl dabar stengiuosi skaityti ir mokslinio tipo kūrinių.

Na ir pabaigai apie pomėgius: na aišku skaitymas, kelios meno rūšys: tapyba, skulptūra, rašymas, valgio gaminimas, - viskas megėjiška forma :) dar esu ant atsarginių žaidėjų suolelio sėdinti jojikė :)

Iš tikro tai labai nemėgstu apie save kalbėti. Labiau mėgstu klausyti :)
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sveika.
Man iš tikro patiko, kad tu pripažįsti, jog ,,daugelis tai išgyvena".Kartais žmonės taip įsijaučia į savo išgyvenimus, jog galvoja, kad jie vieninteliai jaučia tai.Tarkime, dabar ypač populiaru(kaip pastebėjau ne vienose diskusijose ar prisistatymuose), sakyti, kad tave apima šleikštus(J.P-Sarte įtaka) ir vaizduotis, kad jauti kažką ypatinga, ko kiti negali justi.
Malonu, kad prisijungei :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0