Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Egzaminai 2011


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveiki sveiki,

smalsumas veda prie to, kad net sukūriau temą, kad pažiūrėti, kiek iš čia besilankančių žmonių šiemet laikė egzaminus.
Pasidalinkit savo rezultatais, taip pat planais , kur stosit, įspūdžiai laikant egzaminus. Domina viskas viskas, žinoma lauksiu ir atsiliepimų apie Jūsų išleistuves :)

Tikiuosi atsiras tokių, kurie turės ką parašyti šioje temoje
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#2
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Va ir atsirado :) aš laikiau.įspūdžiai?hm..viskas praėjo greitai ir neskausmingai :) kažkaip visai nesijaudinau, galva buvo užkimšta kitais dalykais.tokiu atveju visi rezultatai tikrai puikus.netgi nustebinta buvau.pavyzdžiui ,kad išlaikiau anglų,ir netgi visai neblogai.
stosiu į VPU. :)
aj dar apie išleistuves-baliuj nedalyvavau,suknelėm nesipuošiau-nuėjau,pasiėmiau popierių ir išėjau. pati atestatų teikimo ceremonija buvo chaotiška,labai užskubinta plius net ne mūsų gimnazijoj (dėl remonto),todėl man nepatiko :|
ir
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#3
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o ka studijuot planuoji?
  • 0

#4
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
istoriją
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#5
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ir kiti pasidalinkit savo prisiminimais, nesvarbu , kad ne šiais metais baigėt. :lol:
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#6
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Ryškiausias mano prisiminimas, kad teko lietuvių du kartus laikyti ir ne dėl savo kaltės : )
  • 0

#7
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
2010ais baigiau, laikiau keturis egzaminus. visi valstybiniai, visi humanitariniai. visur išskyrus istoriją, nuskilo su temom. Balai maži, bet man užteko. dabar jau antram kurse būsiu ir viskas, tikiuos, kuo toliau tuo vis geriau klostysis. :lol: baimių jokių nebuvo laikant egzaminus, jau jautėsi, kad pribrendo laikas ir nieko baisaus čia nėra. prasčiausias atsiminimas, kad kalbėjimo įskaitose nekaip sekėsi, na išskyrus lietuvių, kur TOP10 perskaitytų knygų reikėjo aptart, tai puikiai pavyko, nepaisant to, jog pirmam teko atsakinėt.

beje, į temą: o kaip dėl gando, kad interpretacijų nebeliks? ir dar kiek girdėjau kažkas keisis. Ką žinot šiais klausimais?
  • 0

#8
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Tūkstantmečio abiturientė 8-) Tai dar laikiau, kai nebuvo sujungti mokykliniai su valstybiniais, šiemet sėsė baigė, tai dievaž, kokia ten painiava man pasirodė :)
Patiko man tie egzaminai. Visi aplink vis kalbėjo apie tai, kaip bijo, kiti klausinėdavo, ar pačiai nebaisu, ar nepervargstu besiruošdama :lol: Nu ką ten... nebuvo ko
Patiko man įskaitos - lietuvių, tai uch, kaip pavariau, mokytoja mano net nesitikėjo (nu švelniai tariant iki to mes nesutarėm) 8-) Anglų, tai buvo visai chill'as - nuėjom su klasioke lengvai įkalusios (žinau žinau - baisiai skamba), aš kalbėjau per ilgai, jinai ne į temą, bet norma :D
Egzai išvis buvo viena didelė šventė, nes visi laikyti trečiadieniais, tai visą mėnesį buvo taip: "nu po egzo reik švęst", tada ateina penktadienis "o, penktadienis, penktadieniais reikia linksmintis" ir tada vėl egzas, vėl penktadienis... Gerai, kad tada švęsdavom kukliai :D bet vis tiek padėjo pasiruošt fuksiškai vasarai.
Nežinau, visai atsipūtus į egzaminus vaikščiojau, problemų šioj srity nemačiau ir laiką gerai leidau :o
Matematikos atsimenu žiauriai lengvas buvo, toks lengvas, kad įtarinėjau, kad čia visko prislapstyta, kad susimaučiau (ai, nu turbūt visi žinot šitą jausmą); į lietuvių eidama galvojau, kad interpretaciją rašysiu, bet rašiau samprotavimą (and I killed it! 8-) žinau, iš kuklumo nenumirsiu); anglų tai visai emocijų nesukėlė, geriau atsimenu, kas po jo vyko, nei patį egzą; istorija buvo nuobodžiausias egzas. Nors ne, kai mokykloj rašėm bandomąjį, tai kokį gavau rezą, tokį sakiau ir per egzą gausiu, tai man užtenka, nesimokysiu. Bet egzas visgi buvo paskutinis ir graužė truputį sąžinė, kad einu į juos nesikartojus, tai pradėjau vakare kartotis :) perverčiau sąsiuvinį, partizanus nusprendžiau praleist, nes nepatiko man ta tema, tai išsivaiduokit, kiek pastangų reikėjo egze nepradėt kikent, kai atsiverčiau klausimus apie partizanus :) :)
  • 0

#9
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
su istorija ir man panašiai buvo. :lol: gavau visas temas kurias mažai aptarėm, arba nebuvo manęs tada kai aptarinėjama ta tema buvo. Iki pat šiol žinau, kad istorijoj išgelbėjo testas mane ir konstitucijos žinios. :D o partizanai, žemdirbystė ir dar kažkas, kas atrodo visiškai nereikalinga arba nesitikima, tai privėliau beleko. Vos vos, bet svarbu išlaikiau, nors nesitikėjau.
skaudžiausia buvo, kai sužinojau, kad daugelis mano grupiokų(-ių) net nelaikė istorijos ir puikiausiai studijuoja kalbas, o man buvo pasakyta, kad istorija būtina humanitarams... Būčiau net neėmęs tos istorijos. niekad nemėgau ir išvis. geografija smagiau, teko išmainyt :/ o dar kiek kančių ir jėgų pralieta dėl tos istorijos buvo... arghhhhhh. matematika ir istorija, dvi rakštys su**тушфывф :D
išliejau antipatijas :\ :/
  • 0

#10
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Oi, ne, istorija man patiko, tik kad egzas... nu nenorėjau aš sėdet ir ruoštis jam, istorijos kontroliniams visada mokydavaus per pertrauką prieš pamoką. ir gerai gaudavos, tai, pagalvojau, kuo čia tie egzaminai ypatingi? :lol:
  • 0

#11
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
nevisiems taip. :lol: bet tiems kuriems taip, tai aš jų nesuprantu.
aš išvis nesimokydavau papildomai, tai tikriausiai ir lėmė mažus rezultatus. Maksimumą išmokdavau pamokų metu, o namie poilsis, per pertraukas apmąstymai. O stresuot ir mokytis paskutinėm minutėm, tai niekam nerekomenduoju. Nors nežinau, gal yra tokių, kuriems tai padeda.
  • 0

#12
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Taigi va, kad mokykloj per pamokas viską beveik ir išmokdavau :D gerai buvo, užtat kontroliniams mokydavaus per pertraukas (čia išvis tiems, kuriems reikėjo mokytis). Bet atsimenu buvo vienąkart smagumo su fizika - namie mokiaus kontroliniui, pala pala, čia dar ne viskas - dvi valandas (!) Spėkit, kiek gavau? 2 :lol: Sakiau tada - kiek valandų mokiaus, tiek ir gavau, reikėjo bent 8 pasimokyt. Ir dar į pažymių knygelę įrašė pastabą, kad nesimokiau (priešingu atveju 2 gaut gi neįmanoma :D) Tai čia jaučiu daugiausia, kiek esu mokykloj mokiusis, o kadangi pastabą į pažymių knygelę rašė, vadinas buvo tas 9oj klasėj, nes po to tokių neturėjom.
Univere kitaip viskas man gaunas ir nesigauna, bet 2011 egzai visai gerai praėjo :o
  • 0

#13
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

o kaip dėl gando, kad interpretacijų nebeliks? ir dar kiek girdėjau kažkas keisis. Ką žinot šiais klausimais?


Taip , dar mokslo metais , kalbėjomės su mokytoja mes. Ji taip pat kažką minėjo. Bet dabar bijau sumeluoti.
Interpretacijų nebeliks, tas tai tikrai. Rašiniams nebus įvesčių. Kažką minėjo ir dėl teksto suvokimo. Bijau sumeluot, bet gali būt ,kad ir jo nebus.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#14
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Super :D Teksto suvokimas būtų naudingas tik tuo atveju, jei jis ką nors parodytų apie suvokimą (my opinion), tai jei jo neliks džiaugsiuos ateities kartų labui :)
Interpretacijos irgi visada man atrodė bergždias reikalas. Būkim biedni, bet teisingi - dauguma tiesiog išmokdavo parašyti tai, ko nori vertintojai = no good. Tam, kad interpretuotum savaip reikėdavo nerealiai nesugriaunamų argumentų, kitaip visai nieks ten nerankios pelų nuo grūdų ir pripažins tave neraštingu :D, visiškai.
Žodžiu, gal privers mąstyt, na, riebiai čia pasakiau, bet esmę visi suvokiat :)
Ne tik mokinius, bet ir mokytojus, pvz. kai rašydavom samprotavimus, tai prasidėdavo po to diskusijos dėl interpretacijų, nes juk rašydamas samprotavimą reikia remtis kultūrine patirtim, visokiais pvz (sakydavo, kad kuo daugiau, tuo geriau :o ), tai kai pradedi savaip interpretuot ivairius kūrinius ir tuo remtis... Mokytojai irgi per daug pripratę prie "teisingų" interpretacijų. Mūsiškė, net skatindavo egzo metu pasirinkt interpretaciją, ne samprotavimą.
Jei kalbėčiau, o ne rašyčiau, jaučiu jau būtų nutildęs kas, tai baigiu :lol:
  • 0

#15
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
2013 m. šiek tiek keisis lietuvių egzamino tvarka. Kaip jau kažkas čia minėjo, nebebus teksto suvokimo. Džiaugiuosi dėl tų, kas laikys egzaminus tais metais, bet aš laikau 2012 m. ir su teksto suvokimu man nekas... Kažko aš ten nepagaunu, arba tiesiog nesugebu logiškai mąstyti. Vietoj teksto suvokimo ir interpretacijos liks tiesiog rašinys. Kai išgirdau norėjosi plaukus rautis nuo galvos kaip pavydėjau baigsiantiems 2013 m. :lol: Bet, kaip yra, taip yra, nieko nepakeisi, bus kančia...
  • 0

#16
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Kas teksto suvokime neaiškaus? :/ perskaitai tekstą (kažkieno nuomonę išreikštą) apmąstai ką jis norėjo pasakyt ir palygini. Mums lietuvių mokytoja kaip tik sakydavo, kad lyginant su interpretacija, samprotavimu ar dar kuo - nėra geresnio suflerio, nei klausimai teksto suvokime, kurie tau pasako ko iš tavęs norima - trumpai ir aiškiai. tau belieka atsakyt.
  • 0

#17
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Na, aš nemoku galvoti, o tuo labiau atsakyti trumpai ir aiškiai :D Dabar dirbu ties tuom, bet, kaip mums mokytoja sakė, jeigu atsakymas netelpa į eilutes — kažkas blogai. O pas mane į eilutes netelpa dažnai. Taip pat sunervuoja klausimai prasidedantys "Jūsų nuomone....", nes rašai savo nuomonę ir atsakyme gauni, kad tavo nuomonė neteisinga :lol: Tekstą ne visada, bet dažniausiai suprantu, problema būna su atsakymais. Ir kai kuriais klausimais, kurie stačiai juokingi. Ir vertinimu, nes net jeigu sugalvoji įdomų ir originalų atsakymą puikiai atsakantį į klausimą, jei vertinimo instrukcijoje tokio varianto nėra, gauni 0 taškų. Net jei atsakymas geras. Tie teksto suvokimai niekam nenaudingi, mano nuomone, ir gerai, kad nusprendė jų atsikratyti. Tiesa, paskutiniu metu man sekdavosi visai neblogai, gaudavau 8, bet galima ir geriau... Per egzaminą kentėsiu
  • 0

#18
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
keista. na, bet ne pirma esi, kurią žinau, susidūrusią su tokiom problemom. dėl to, kad džiugu jog panaikins tą suvokimą, tai irgi pritariu. nauda iš jo tikrai menka
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

2013 m. šiek tiek keisis lietuvių egzamino tvarka. Kaip jau kažkas čia minėjo, nebebus teksto suvokimo. Džiaugiuosi dėl tų, kas laikys egzaminus tais metais, bet aš laikau 2012 m. ir su teksto suvokimu man nekas... Kažko aš ten nepagaunu, arba tiesiog nesugebu logiškai mąstyti. Vietoj teksto suvokimo ir interpretacijos liks tiesiog rašinys. Kai išgirdau norėjosi plaukus rautis nuo galvos kaip pavydėjau baigsiantiems 2013 m. :) Bet, kaip yra, taip yra, nieko nepakeisi, bus kančia...

kiek teko girdėti, nuo tryliktų metų nebebus nei suvokimo, nei interpretacijų (visgi kyla klausimas: tai negi egzamine bus tik samprotavimas? Ne per daug lengva?). Taip pat kažką istorijos mokytojas minėjo, kad nuo 2013 m. istorijos egzamine visa istorija prasidės tik nuo viduramžių (taigi, atsimes dar gabalas istorijos).
Aš laikysiu irgi kitais metais, tai truputį pyktelėjau, kad kitai laidai bus daug lengviau. Tuo labiau, kad istorija- tas dalykas, kurio reikia, bet kurio visiškai nemėgstu. Dėl lietuvių mažiausiai bijau, nes visą laiką šis dalykas man sekėsi (kad tik neprisikalbėčiau). Žadu laikyti keturis egzaminus, tai dėl istorijos ir anglų daugiausiai nerimauju- na, bet bus kaip bus.
  • 0

#20
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Take it easy, nerimauti neapsimoka
Nors bet koks kraštutinumas negerai - viena mano klasiokė išlaikė matkę 99, davė apeliaciją, nes norėjo 100. Šiaip buvo nusipelnius, bet spėkit, kas būna, kai duodi apeliaciją? Ypač, kai b0ni gavęs 99
Taip, kad nesinervink, stenkis realisktiškai įvertint savo galimybes ir tada jau viskas norma bus :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0