Peršokti prie turinio

Nuotrauka

gile (vol. 2)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#1
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Sveiki Prisiregistravau (jau spėjau atsakyti į klausimą "kodėl" kitoje temoje) ir tik gerokai pabuvus pamačiau, kad yra čia ir gilė registruota, va, matyt, pagaliau sutikau tą žmogų, kuris visuose tinklalapiuose užima šitą vardą pirmiau manęs ;) Tada tikriausiai reiktų pasikeisti į kitą sau įprastą - azuolas.zip bet tiek jau tos
Turint omeny faktą, kad čia knygų skaitytojų forumas, tai reikia parašyti, kokias knygas skaitau, taip? Visokias, vaikystėj į biblioteką kas savaitę laksčiau; dabar rečiau. Pro knygyną eiti man potencialiai pavojinga, nes galiu susigundyti užeiti, o tada tai jau vargas piniginei... :)
Labai myliu Oscar Wilde - knygų lentynoje laukia kelios knygelės... o skaičiau tik pasakas iki šiol ir, žinoma, "Doriano Grėjaus portretą" (čia ta meilė ir prasidėjo).
Jau irgi spėjau kitoj temoj pareikšti nuomonę apie kitą rašytoją, kuris paliko įspūdį - Werber. Tikiuosi teks dar jo knygų paskaityti.
Mėgstamiausi lietuviai - Mačernis, Grajauskas
Ir dar oiiii, kiek knygų, palikusių įspūdį... :) Būtinai pasidalinsiu tais įspūdžiais čia.
  • 1

#2
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Sveika :) labai šiltas ir malonus prisistatymas. Mačiau, kur ne kur jau spėjai pasižymėt. Džiugu. Įdomaus tau laiko čia ;)
  • 0

#3
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Dėkui, dėkui ;) Man pačiai džiugu, kad atradau šį forumą, kaip matau čia bendruomenė labai įdomi susidariusi, jei taip galima apibūdinti :)
  • 0

#4
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveika prisijungusi ;)
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#5
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Vėl: dėkui dėkui;)
  • 0

#6
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Smagu naujus veidus čia matyti. Tikėkimės tau čia patiks
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#7
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Oi, kaip patinka:) dar kurį laiką garantuoju, kad nesitrauksiu ;)
  • 0

#8
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
man labai patinka tavo avataras. Hobbes? Ir kaip?
  • 0

#9
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
:$ niekad negalvojau, kad judantį avatarą turėsiu, bet gi awesome jisai 8-) tai ir darkart dėkui

Hobbes tai ilgai jau (spėjau porą knygų perskaityt tuo pat metu, kai ir šitą skaičiau :D ). Bet šiaip super. Kai tik pradėjau skaityt, tai kažkaip truputį keista buvo, kad jis kiekvieną frazę ar terminą smulkiai aiškina, kad neduokdie nesuprastum neteisingai jo minčių :) Bet po to įsivažiavau. Priėjau skyrių apie bažnyčią, tai ir vėl truputį sunkiau einasi, bet kaip ten bebūtų, įdomi man jo nuomonė apie valstybę, tai skaitau ir toliau (ypač įdomus faktas, kad bažnyčią irgi nagrinėja kaip valstybę). Blogiausiu atveju planuoju iki rugsėjo baigt :o
Tik trikdo mane šiek tiek jo interpretavimas viešoje erdvėje, na gal ne taip pasakiau, hm... Esmė ta, kad Hobbes, kaip ir Machiavelli, mano nuomone dažnai ne visai taip, kaip reikia pateikia. Gerai, Machiavelli atveju nukrypstama gal ne tiek ir daug, bet kai apie Hobbes sako, kad jis tegia, jog žmogus - savanaudiška būtybė, kuri veikia tik savo naudai, o pamiršta paminėti, kad jis taip pat sako, kad žmogus tiek gudrus, kad supranta, jog vienas neišgyvens ir dėl to bendradarbiauja, nu tai...
Aišku, ilgiau pakalbėjus, viską galima suvest į visišką savanaudiškumą; buvo mums taip, kai šiuolaikinių politinių teorijų paskaitoj :lol: dėstytojas užvirė mūsų diskusiją ir po to baisėjosi, kaip mes "hobsiškai" mąstom :) tada net namų darbų uždavė - sugalvot kokį nors veiksmą, kuris žmogus daro ne savo naudai. Niekas nieko nesugalvojo :D
  • 0

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Labas, aš kai turėsiu ko paklausti, parašysiu, dabar visos mintys užimtos seksualinėm temom.ačiū.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ei, o ka mokaisi?
  • 0

#12
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Labas, aš kai turėsiu ko paklausti, parašysiu, dabar visos mintys užimtos seksualinėm temom.ačiū.


Šitos irgi įdomios :lol: Bet lauksiu. Prašom :D

ei, o ka mokaisi?


Gyvent
Bet beviltiškai tam negabi, tai, kai supratau, kad šito nespėsiu išmokt, ėmiausi ekonomikos.
Ir naktimis dar kuriu planus, kaip užvaldysiu pasaulį (taip taip, filmukas buvo apie mane), nes, bent jau laikinai, ekonomika valdo pasaulį ("muahahahaha", - tyliai nusikikenau).
  • 0

#13
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
kas tau yra dvasinė mankšta?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#14
EverythingAlright

EverythingAlright

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
Sveika. Malonu buvo skaityt tavo komentarus ir prisistatymą. Tiktai turi humoro jausmą. :lol:
  • 0

#15
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

kas tau yra dvasinė mankšta?


Kai giliai savy žinau, kad mankštą darau, bet nepajudinu nei vieno tikro raumens.


Rimtai į tokį klausimą, kad atsakyčiau, tai jaučiu reiktų giliai į silosofiją nert. Nors gal ir nebūtinai... neapsisprendžiu, bet taip jau būna su moterimis ir jų nuomone.
O šiaip nelygu iš kurios pusės žiūrėsi - ir svajojimas - dvasinė mankšta. Ir perskaityto ar nugirsto išminties krislo talpinimas į savas pažiūras (ir jų keitimas po to karts nuo karto seka). Ir minčių valymas (jei labai gerai įvaldytas, tai meditacija vadinamas) irgi tikriausiai...
  • 0

#16
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Tiktai turi humoro jausmą. :D


Nuoširdžiai dėl to gailiuosi, daugiau nepasikartos :D
O šiaip tai dėkui, malonu gi, kai ne pati viena tik užsiimu savo nosies kėlimu, padeda kas nors... :lol:
  • 0

#17
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
kaip dziugu, kad nesi niurzga, tikiuosi, nepabegsi, kitaip liks cia vien jausmingi troliai.
  • 0

#18
EverythingAlright

EverythingAlright

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:

Tiktai turi humoro jausmą. :D


Nuoširdžiai dėl to gailiuosi, daugiau nepasikartos :D
O šiaip tai dėkui, malonu gi, kai ne pati viena tik užsiimu savo nosies kėlimu, padeda kas nors... :lol:

Ne, aš ne tai turėjau omeny. :o Vietoj k turėjo būti raidė r. Suklydau ir nė nepasatebėjau. Norėjau parašyti, kad tikrai turi humoro jausmą ir tuo pasakyti, kad man jis patinka
  • 0

#19
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Tai matai, kai tokį humoro jausmą turiu, tai tiesiog negalėjau leisti sau neatkreipti dėmesio :lol:

O nosis toliau kyla, tuoj tik šnerves matysis 8-)

Ir ne, troliai, nebijokit - aš pasiryžus gelbėti jūsų kasdienybę, because when the sun doesn't come out I do
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Greit pradėsiu dejuoti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0