Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apie gyvenimą su tėvais


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, jau pastebėjau pirmuosius graudžius verksmus ir mūsų forume: kai kurie jaunuoliai palieka šiltus tėvų namus, mamos kotletus, tėvo griežtą, tačiau teisingą ranką. Norėjau pasiteirauti jūsų visų, kurie jau yra ar buvo studentai, ar gyvenote studijų metais su tėvais, ar atskirai. Kaip manote, kaip yra geriau, naudingiau, kokie privalumai vienokio ar kitokio gyvenimo?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
:D
bet reakcija greita.ir kokie paironizavimai. :lol:

Na,man asmeniškai 'gyvenimas su tėvais' visų pirma reiškė gyvenimą savo namuose,savo mieste,o ne tėvų rūpestį ar kotletus . Bet manau,jog tėvai užaugina iki 18 ,po to viskas-turi išeit,nes jau esi suaugęs.
Turbūt čia vien privalumai,tokie kaip didesnis atsakomybės už save pajautimas ir pan., jei kas liktol gyveno visiškam komforte,tėvai aplinkui šokinėjo,tai išmoksta pinigus skaičiuot ,valgyt darytis arba indus plautis :D
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ekonominė pusė- tai pajusi žiemą, jeigu negyveni bendrabutyje. Ypač, jeigu šalta žiema ir ilga.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Bendrabuty,bendrabuty |(
Nors šiaip žinau tą ekonominę pusę-belekiek malkos kainuoja..
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai, kad man regis, jog tas šildymasis malkomis pakankamai pigiai atsieina. Turiu galvoje tuos, kurie gyvena kartu pas kokius šeimininkus kur autonominis šildymas. o vat, jeigu koks senesnis namas, daugiabutis, tai jau ir kaina atitinkama.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Šiemet šildysiuos elektra, tai bus įdomu pažiūrėti, kokią sąskaitą gausiu :lol:
  • 0

#7
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na nezinau ar mano patirtis tinkama, nes grynai viena nesu gyvenus. pradejus studijuot gyvenau su tevais (nes tam paciam mieste), o po to vis dar studijuodama issikrausciau pas vyra. tai manau didziausias pliusas gyvenimo ne su tevais, tai kad viska organizuoji pagal save pradedant leksciu plovimu ir grizimu kada nori is kur nori be jokiu ataskaitu baigiant finansiniais dalykais :lol: o del visokiu buitiniu dalyku nebuvo man jokio soko nes ir gyvendama pas tevus ir kambarius tvarkiau ir valgyt dariau, viska mokejau :D
o del gerumo, tai man kaip ir gaila, kad neteko patirt to studentisko gyvenimo bendrabuty, tai jei butu buvus galimybe, buciau labai norejus. bet ka jau padarysi :D
ir siaip isvis manau anokia cia problema paprastai tai issisprendzia savaime :) jei mokais tam pat mieste kur gyvena tevai, gyveni su jais, jei ne tai ne :)
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...


Keista, keista ir man; bet jei taip jau sugalvojo ir gyvena iš savos kišenės (nes žinau ir kitokių situacijų, tai ten jau visaaaaai), tai į bloga neišeis:D Nors pati neseniai su draugu sukirtau rankom - po metų eisim ieškot buto centre ir suksim suksim verslą (iš anksto - ne pora mes, ir nebūsim, ir viskas čia dar tik graži svajonė).

O šiaip tai aš iš tų, kurie nevažiavo į kitą miestą mokytis, tai ir gyvenu su tėvais, bet vėlgi - kotletus pati tėvams kepu, jie tik susimoka :lol: ir tai tuoj viskas keisis; bet esmė, kad man atrodo logiškiausias variantas gyvent su tėvais, tokiu atveju.

Tuoj prakusiu ir tada nuomonė gal keisis, nes norėsis pačiai kurt namų taisykles.
  • 0

#10
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Mažiau įprasta, bet man neatrodo keista net jei ir tėvai moka už nuomą. Įvairių gi būna šeimoje tarpusavio santykių modelių ir auklėjimo filosofijų, tai ir renkasi kas atrodo geriau. Aš nematau kuo čia reiktų stebėtis.
  • 0

#11
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...

Man tai nieko keisto,kaip tik keisciau ,kai suauge su tevais gyvena
Pas mus seimoj pavyzdziui visalaik buvo aisku,kad as turesiu iseit,kai sueis 18 ,tai jei savo mieste buciau likus irgi buciau taip nuomavus.Istikro tai pritari Le Meute-nera cia kuo stebetis,skirtingos seimos skirtingos taisykles :lol:
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#12
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Gal man mažiau būtų keista, jei taip būtų tais atvejais, kai tėvai gali sau leisti tai, o kai nelabai (arba gali, bet ir taip yra, kur pinigus padėt), tada jau niekaip iš keistumo neišlipsi.
Nors rašydama susimąsčiau, kad tikrai - labiausiai požiūrį ir pasirinkimą čia, matyt, visgi auklėjimas lemia, nes mano šeimos nariams visiems atrodytų kvaila, jei susigalvočiau išeit, o tėvai turėtų remt (nesvarbu, kad gali).
Ir tada dar, kaip bonusą, prisiminiau, kaip tėvai karts nuo karto juokauja visokiom gyvenimo su žentais temom, bet kad ir kaip jie kartotų, kad gyvensim visi kartu, iš tikro tokio dalyko niekada negalėtume įgyvendint, o kiti gi taip ir gyvena...
Ir va čia jau, mano galva, tema "gyvenimas su tėvais" pasiekia kitą lygį, nes viena, kol esi studentas (turiu galvoj ne amžinus studentus, ir ne magistrantus), ir visai kas kita, kai esi subrendusio jaunimo stadijoj.
  • 0

#13
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...


priklausomai nuo amziaus tu zmoniu ir ju pajamu. jei tai studentai is esmes gyvenantys is tevu tada tikrai nesuprantu tevu pinigu metymo i bala. o jei tai zmones pabaige mokslus ar po vidurines dirbantys ir save islaikantys, tik dar nesukure savos seimos, tuomet man tai atrodo normalu :lol:
  • 0

#14
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...


priklausomai nuo amziaus tu zmoniu ir ju pajamu. jei tai studentai is esmes gyvenantys is tevu tada tikrai nesuprantu tevu pinigu metymo i bala. o jei tai zmones pabaige mokslus ar po vidurines dirbantys ir save islaikantys, tik dar nesukure savos seimos, tuomet man tai atrodo normalu :lol:

Gyvenant vieno kambario bute ir esant atvejui, kai ten gyvenantiems nusispjauti vienas ant kito (tu mokaisi, o aš klasau muzikos, garsiai, visą naktį). Taip ir gaunasi, kad žmonės pasirenka negyventi su tėvais, draugais ar whomever. Ribojantis Yoel apibrėžimu - „tiesiog nenori gyventi su tėvais“ sunku įžvelgti galimybę suprasti. Man tie žodžiai įškyla, kaip siena, kurios apeiti niekaip.
Nuotrauka
kurt lewin
  • 0

#15
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Žinau žmonių, kurių tėvai gyvena Kaune, o jie patys Kaune nuomojasi butą atskirai nuo tėvų( ne pora), tiesiog nenori gyventi su tėvais. Man tokios situacijos atrodo keistokai. Ar jos keistos, ar mano ribotas mąstymas?...


priklausomai nuo amziaus tu zmoniu ir ju pajamu. jei tai studentai is esmes gyvenantys is tevu tada tikrai nesuprantu tevu pinigu metymo i bala. o jei tai zmones pabaige mokslus ar po vidurines dirbantys ir save islaikantys, tik dar nesukure savos seimos, tuomet man tai atrodo normalu :lol:

Gyvenant vieno kambario bute ir esant atvejui, kai ten gyvenantiems nusispjauti vienas ant kito (tu mokaisi, o aš klasau muzikos, garsiai, visą naktį). Taip ir gaunasi, kad žmonės pasirenka negyventi su tėvais, draugais ar whomever. Ribojantis Yoel apibrėžimu - „tiesiog nenori gyventi su tėvais“ sunku įžvelgti galimybę suprasti. Man tie žodžiai įškyla, kaip siena, kurios apeiti niekaip.


man tai atrodo, jei kalbame apie studentus(turiu galvoj dienini skyriu) retas kuris is ju turi realia galimybe rinktis, nes retas kuris netgi studijas derindamas su darbu uzsidirbs tiek, kad islaikytu ir ta nuomojama buta ir pats save ir ypac kaune ar isvis vilniuj :D
o jei kalbam apie besimokancius neakivaizdziai, isvis nesimokancius, o tik dirbancius, tai tada taip manau viskas tvarkoj. man tai atrodo isvis visi jauni nori kuo greiciau atitrukt nuo tevu ir pradet gyvent pagal savo taisykles, bet visa tai riboja galimybes :D
  • 0

#16
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Jei, mermeladai, neapeini sienos, tai gal reiktų pagalvoti apie perkūrą :lol:
Man ir yra panašiai pasakę, kad tiesiog nenori ir tiek ir man, tokį elgesį suprasti to visai užtenka. Ir nereiktų tenai nei susispaudus gyventi, nei kitaip kęsti nesupratingumą mokymosi atžvilgiu, bet žmogus geriau nuomojasi vieną kambarį trijų kambarių bute nei gyvena su tėvais jų nuosavame name, kuris tiesa užmiestyje, bet mašiną būtų davę. Kiek žinau, tai čia taip daro nuo trečio kurso, tiesa dirba, bet užtenka tik nuomai ir maistui, o daugiau pinigus ima iš tėvų. Sako, kad gaunasi tas pats kas būtų ir su jais gyvenant tik aišku tuomet galėtų nedirbti, nes tėvams gi nereiktų nuomos mokėti arba dirbti tik pinigus kitur leisti, bet skirtingi žmonių supratimai apie pinigų išmetimą į balą.
  • 0

#17
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

man tai atrodo isvis visi jauni nori kuo greiciau atitrukt nuo tevu ir pradet gyvent pagal savo taisykles, bet visa tai riboja galimybes :D

True story, aš reguliariai, kiek tai įmanoma mano nuplaukimo lygio žmogui, galvoju apie galimybę atsiskirti, bet gi rimtai - studijos, darbas.... ir pinigų vis tiek mažoka, kad gautųsi, tai išvada viena - reik vyro :lol:
  • 0

#18
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Jei, mermeladai, neapeini sienos, tai gal reiktų pagalvoti apie perkūrą :)
Man ir yra panašiai pasakę, kad tiesiog nenori ir tiek ir man, tokį elgesį suprasti to visai užtenka. Ir nereiktų tenai nei susispaudus gyventi, nei kitaip kęsti nesupratingumą mokymosi atžvilgiu, bet žmogus geriau nuomojasi vieną kambarį trijų kambarių bute nei gyvena su tėvais jų nuosavame name, kuris tiesa užmiestyje, bet mašiną būtų davę. Kiek žinau, tai čia taip daro nuo trečio kurso, tiesa dirba, bet užtenka tik nuomai ir maistui, o daugiau pinigus ima iš tėvų. Sako, kad gaunasi tas pats kas būtų ir su jais gyvenant tik aišku tuomet galėtų nedirbti, nes tėvams gi nereiktų nuomos mokėti arba dirbti tik pinigus kitur leisti, bet skirtingi žmonių supratimai apie pinigų išmetimą į balą.

Ah, good stuff, good stuff, perkusija. I wish, I wish
But anyhow.
Jūs man paaiškinkint kas blogai su šituo vaizdeliu apart materialiosios pusės?
Kodėl vienu atveju tai normalu (something, something, jauna šeima, something), o kitu ne (something, nenoriu gyventi su tėvais something)?
Iš kitos pusės
Kodėl negyventi su tėvais iki gyvenimo galo? (antros pastraipos vidurys), kai tai prailgintų jūsų gyvenimą? (win, win, net tik materialiai sutaupot, bet ir prasiilginat gyvenimą, nors originalaus straipsnio, kuris tai teigė tiesiogiai taip ir nebesuradau, bet bet)
Nuotrauka
source
(disclaimer: asmeniškai buto nuomotis neteko)
  • 0

#19
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as tai jei gerai suprantu marmelado klausima kuo skiriasi jaunos seimos gyvenimas nuo gyvenimo su tevais, tai cia nesulyginami dalykai. is vienos puses taip tarsi is vienos seimos persoki prie kitos, bet ta kita, jau tavo kuryba, tavo taisykles, o gyvenant su tevais esi daugiau maziau priverstas gyvent pagal ju taisykles ir supratima, kas laikui einant manau daugeli erzina netgi smulkmenose :)
  • 0

#20
deoksiribonukleo

deoksiribonukleo
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius.
Gyvenu atskirai, tai tūkstantį kartų geriau už gyvenimą namuos, kur nesijauti, kad ten tavo namai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0