Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kistute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1
Kistute

Kistute

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Sveiki :) Jau kuris laikas galvoje kirbėjo mintis, kad tokių kaip aš - knygų mylėtojų - tikrai yra ir daugiau ir kaip būtų smagu pasidalinti savo įspūdžiais ir mintimis apie perskaitytą knygą su kitu žmogumi, kuris taip pat ją yra skaitęs. Tad nusprendžiau, kad reikia pažiūrėti ar nėra kokio knygų skaitytojų klubo ir štai, visagalis google parodė man šį puslapį :) nieko nelaukdama nusprendžiau užsiregistruoti ir įsilieti į diskusijas :) šiek tiek apie save :) kiek save pamenu, dar pradinėse klasėse pradėjau neštis knygas namo iš bibliotekos ne po vieną ir jas tiesiog "suvalgydavau", su laiku tas pomėgis ne tik, kad nesumažėjo, bet ir ženkliai išryškėjo :) kaip ir visi vaikai pradėjau nuo pasakų, toliau žinoma sekė Astrid Lindgren :) manau daugelis esate skaitę jos knygų :) gal pasirodys keista, bet kaip labiausiai patikusi jos sukurta istorija buvo apie Kalį Bliumkvistą ir jo nuotykius :) augant keitėsi ir knygos :) Kiek pamenu mokyklos laikais mums nebuvo liepiama privalomai skaityti knygų, tad mano klasiokai ir neskaitydavo, o vat aš su didžiausiu malonumu perskaičiau "Altorių šešėlį" ir kitas knygas :) žinoma mokslai atima daug laiko, tad kai kurios knygos liko būtinų perskaityti sąraše ir buvo perskaitytos jau pabaigus mokslus :) kokį žanrą skaitau? negaliu išskirti vieno, patinka labai įvairios knygos :) esu perskaičiusi nuo "Angelų ir demonų" iki pačių paprasčiausių meilės romanų :) pas mane knygų lentynoje stovi tokių autorių kaip Dan Brown, Jodi Picoult, Joanne Harris, John Irving, Sandra Brown, Nicholas Evans ir dar daugelio kitų autorių knygų:) mėgstu ir fantastiką, mano perskaityta ir ta pati "Saulėlydžio" saga, kurią vieni dievina, kiti peikia... taigi mano skaitomų knygų asortimentas tikrai platus :) kai knyga gera, nelabai svarbu jos žanras, svarbu, kad istorija tave įtraukia ir nepaleidžia :) yra knygų, kurių tiesiog negalėjau paleisti iš rankų, kol nebaigiau skaityti :) tarkim Paulo Coelho "Veronika ryžtasi mirti". Perskaičiau tą pačią dieną, kai nusipirkau. Labai patiko :) Na esmė ta, kad yra labai daug knygų, kurios yra labai geros ir noriu pasidalinti savo mintimis apie jas su jumis ;) tikiuosi gražiai įsilieti į šio forumo narių būrelį ir smagiai pabendrauti ;)
  • 0

#2
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveika prisijungus :)

dabar skaitai pagrinde siuolaikinius rasytojus? kodel juos? ;)
kuo siaip uzsiimi gyvenime? kokiu kitu pomegiu be skaitymo turi? ;)
  • 0

#3
Kistute

Kistute

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Ačiū už pasveikinimą :)

Skaitau ne tik šiuolaikinių autorių knygas ;) va visai neseniai perskaičiau Guy de Maupassant "Mielas daugas". Šiaip knygos pirkimą įtakoja aprašymas, jei mane suintriguoja, tai ir perku ;) nors aišku, jei jau esu skaičiusi to autoriaus knygą ir man ji patiko, tai taip pat įtakoja, kad to autoriaus knygas ir toliau skaitysiu :)

Na kaip ir visi žmonės gyvenime turiu darbą, o laisvalaikiu turiu labai daug pomėgių, tai aišku skaitymas, patinka pažiūrėti gerus filmus, mėgstu siuvinėti, neseniai atradau karoliukus, nesu ta, kuri yra dėl jų pamišus, bet patinka artimus žmones nustebinti savo rankų dovanomis :) vis bandau pradėti megzti, bet čia jau sunkiau sekasi :) dievinu muzika, neįsivaizduoju nei vienos dienos be jos :) nesu televizijos mėgėja, tad dažniausiai mano namuose groja muzika :) patinka laiką leisti su draugais, stengiamės kuo daugiau nuveikti ką nors įdomaus, geras kinas, koncertas, teatras, kelionės po Lietuvą, stalo žaidimai ir pan. :)
  • 0

#4
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Sveika :)
ka dirbat,jei ne paslaptis?ir kokia muzika dievinat?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#5
Kistute

Kistute

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
dirbu buhaltere, o muziką klausau visokią, priklausomai nuo nuotaikos, galiu klausyti nuo pop iki rock ar netgi klasikos. jei melodija man patinka, galiu klausyti kad ir graikiškas dainas, nors ten nieko nesuprantu :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0