Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pristatytas planšetinis kompiuteris „Kindle Fire“


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Internetinės prekybos milžinė „Amazon“ atskleidė savo ginklą intensyvėjančioje kovoje dėl planšetinių kompiuterių – „Kindle Fire“. Naujasis įrenginys išsiskiria pakankamai patrauklia kaina, siekiančia 199 JAV dolerius.
Apie tai, kad bendrovė ruošiasi pristatyti savo planšetinį kompiuterį, gandai pradėjo sklisti dar šių metų pradžioje, o gegužės mėnesį pasirodė ir tikslesnės šio įrenginio charakteristikos. Rinkos analitikai sieja nemažai lūkesčių su naujuoju „Amazon“ įrenginiu, kuris galėtų tapti šiuo metu rinkoje dominuojančio kompiuterio „iPad“ vertu konkurentu.

Antradienį karčiausią bendrovės naujovę pristatė jos vadovas Jeffas Bezosas. Naujoji „Kindle Fire“ turi lietimais valdomą 7 colių įstrižainės pailgą ekraną, sveria apie 400 gramų. Šio planšetinio kompiuterio duomenis bus galima suderinti ir laikyti virtualioje paskyroje per „Amazon Cloud Storage“ paslaugą.
Naujasis planšetinis kompiuteris turi specialią interneto naršyklę „Amazon Silk“, kuriai pateikiami „Amazon“ serveriuose apdoroti duomenys. Taip turinys kompiuterio ekrane atvaizduojamas greičiau, tam reikia mažiau kompiuterio resursų. Beje, panašiu principu veikė prieš penkerius metus pasirodžiusi įprastiems mobiliesiems telefonams skirta „Opera“ naršyklė.
Kartu su šiuo kompiuteriu „Amazon“ priminė ir apie savo teikiamas turinio paslaugas – didžiausią internetinį knygų archyvą, internetinę muzikos ir filmų nuomos parduotuvę.
Pirmosiomis renginio minutėmis ant pakylos užlipęs J. Bezosas kalbą pradėjo nuo prieš kelis metus pristatytos elektroninės knygos „Kindle“, kuri, jo teigimu, tapo pokyčių leidybos srityje pradžia. Pasak jo, vos per ketverius metus elektroninių knygų pardavimo skaičius sugebėjo aplenkti įprastų knygų pardavimą.
Su šia gaida buvo pristatytos trys naujos elektroninės knygos versijos. Pirmoji „Kindle Touch“ kaip ir anksčiau turi nespalvotą ekraną, kurį galima valdyti lietimais. Jutiklinis valdymas – didžiausia šios elektroninės knygos naujovė. Be to, pati knyga turės daugiau interaktyvių funkcijų, pavyzdžiui, galimybę ieškoti tekste pažymėtų žodžių reikšmių internete. Šios knygos kaina sieks apie 99 JAV dolerius.
„Amazon“ už 50 JAV dolerių didesnę sumą pardavinės ir versiją su 3G interneto ryšiu „Kindle Touch 3G“. Įdomu tai, kad interneto ryšiu per mobilųjį tinklą 100 pasaulio šalių bus galima naudotis be papildomų įsipareigojimų.
Trečia elektroninės knygos versija yra paprasčiausia, neturi lietimais valdomo ekrano, vietoje to naudojami mygtukai korpuse, jos kaina sieks 79 JAV dolerius.

Šaltinis: elektronika.lt

Delfi video: http://tv.delfi.lt/video/WuHnZ9BS/

Nuotrauka
  • 0

#2
okultistas

okultistas
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Dabar labai apsimoka pirkti Kindle už 79 dolerius, nes kas pirko, sako, kad tos reklamos visiškai neįkyrios, pasirodo tik tada, kada aparatu nėra skaitoma. Su atsiuntimo mokėsčiais kaina susidaro ne brangesnė nei 250 Lt, o klaviatūra ar liečiamas ekranas, kiek žmonių patirtis sako, tokiame įrenginyje lieka praktiškai neišnaudoti.

Galvoju, ir aš Kalėdų proga sau tokį pasidovanoti. Geras daiktas, iš tiesų.
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0