Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Marcelė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
Marcelė

Marcelė
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Tiesa pasakius man labai patinka rašyti aprašymus apie save, kartais atrodo, kad užsiregistruoju į forumus vien dėl to, kad pakalbėčiau apie save. Tai beprotiškai egoistiška, bet man patinka dėmesys ir kai manimi domisi. Esu interventė, bet pabandysiu labiau įsitraukti į bendravimą šiame forume, kadangi jis nuostabus tuo, kad yra rimtas, o ir žmonės jame įdomūs… Juk ne apie kokias banalybes kalbate, o apie literatūrą!
Kadangi forumas apie literatūrą tikriausiai turėčiau pakalbėti apie savo skonį jai. Neskaitau labai dažnai, dėl to pykstu ant savęs, nes pernelyg daug laiko iššvaistau niekams. Gal prie to mano tingėjimo skaityti prisisėda, kad skaitau gan rimtas knygas kurios prašosi, kad mąstyčiau, ne tik akimis vedžiočiau tekstą. Labiausiai patinka filosofinė literatūra, bet mielai skaitau ir romanus. Dievinu poeziją.
Mėgstamiausio rašytojo neturiu, bet turiu daug mėgstamiausių poetų. Labiausiai prie širdies Vytautas Mačernis ir Algimantas Baltakis. Mačernis patinka, nes jaučiu jo jaunystę kūryboje. Lyrinių subjektų jausmai tokie ramūs, švelnūs, bet tuo labai gražūs. Apskritai, man patinka kai iš poezijos sklinda ramybė. O kodėl patinka Baltakis pasakyti sunkiau, bet matyt todėl, kad jis originalus ir skaitydama jo kūrybą dažnai stebiuosi.
Aš ir pati rašau. O kas šias laikais nerašo? Be pigų rašyti kai literatūros lygis toks sumenkėjęs, kad net kvaili romaniukščiai apie paauglių meilę tampa bestseleriais, o tie geriausieji net į rankas nepaimami ir niekas jų nežino… Neteigiu, kad nėra gerų naujų ir populiarių knygų , nes nelabai išmanau, dažniausiai skaitau senesnes knygas arba kitų į šalį nustumtas, neskaitomas.
Be literatūros dievinu muziką. Mėgstamiausia grupė yra Bitlai. Apskritai mėgstu senąjį roką. Dar klausausi klasikos, bet šiaip labai įvairus mano skonis. Kartais klausausi ir prastokos muzikos, tiesiog ji mane kabina ir norisi klausytis vėl ir vėl.
Iš tiesų nelabai žinau ką daugiau be pasakyti, o ir skaityti jaučiu visiems pabos…
  • 1

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Ar nemanai, kad skaitymas yra žalingas įprotis?
  • 0

#3
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Sveika atvykusi. :)
Ar skaitai šiandieninių lietuvių poetų eiles, kaip į jas reaguoji? Vis dėlto tai toli nuo Mačernio ar Baltakio. Taip pat labai įdomu pasmalsauti - ką klausai iš klasikinės muzikos?
  • 0

#4
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
O man įdomu kokią būtent filosofinę literatūrą mėgsti. :)
  • 0

#5
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Sveika, malonu kad bendraminčių vis daugėja :) čia taip pat daug kas mėgsta tokius pat dalykus kaip tu kad pavardinai :) aš vienas iš jų
  • 0

#6
Marcelė

Marcelė
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Oho, nesitikėjau, kad mano aprašymas tiek komentarų sulauks. Smagu labai :)

Le Meute, kad skaitymas būtų žalingas įprotis reiktų, kad kažkokią žalą darytų, o vienintelis minusas tai, kad apsiskaitęs tampi protingas, o kvailu būti paprasčiau, nereikia sukti galvos nei apie moralę, nei apskritai apie patį gyvenimą, gyveni ir tiek.

Itake, nelabai skaitau, kažkaip net nežinau nei vieno šiandieninio poeto, išskyrus tuos kurių vos kelius eilėraščius esu skaičiusi.
Kadangi klasikos klausausi dar nelabai ilgai žinau tik pačius populiariausius. Kol kas labiausiai patinka Šopenas, Čaikovskis, Vivaldis.

Nesugalvoju, Tiesa pasakius man beprotiškai patinka senovės Graikijos filosofijų veikalai, nes būtent nuo jų pradėjau, bet šiaip skaitau galima sakyti kas pakliūna, nes praktiškai viskas mane domina.

Faint, Man pačiai smagu matyti, kad yra mano bendraminčių, nes apskritai neturiu nei vieno draugo kuris skaitytų tokią literatūrą kaip aš, net muzikos skonis mano retai su kuo sutampa.
  • 0

#7
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ar tikrai tiki tuo, kad apsiskaites tampi protingas? Ir tada gaunas kaip - neskaitantys visi kvaili? Kaip suprantu, ne tiek akademini protinguma turi omenyje.

sveika, tikiuosi, pasiliksi ilgam :)
  • 0

#8
Marcelė

Marcelė
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
devilrun Gali būti protingas ir žmogus kuris neskaito, bet retai skaitantis yra kvailys (na, nebent kalbam apie tuos kurie skaito lengvus, labiau pramogai, nei mąstymui skirtus kūrinius). Aišku, skaitymas gal labai proto ir neprideda, nes vis gi tai labiau įgimta, bet vien faktas, kad yra noras skaityti rodo, kad žmogus nėra visiškas kvailys. Manau skaitymas labai ugdo mokėjimą mąstyti, analizuoti, o tai dažniausiai jokios laimės nesuteikia, nes dažnai kai per daug galvojame, matome visokius blogus, nors ir nereikšmingus dalykus.
  • 0

#9
vonioje

vonioje
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
kas do biesas yra "interventė"?
  • 0

#10
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
matyt, kad susipainiojo pirstai, del ko niekas daugiau nemate reikalo kibti, kai ir taip aisku, kas tureta omenyje.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0