Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kiaulės kūnas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Sveiki, mielieji.
Mano vardas Tautos Gynėja. Iš tiesų tai vardo reikšmė. Gyvenu mieste, kuris turi nepaprastą istoriją, daug ežerų ir begales turistų iš Lenkijos.
Apie save kalbėti sunkiausia - taip visada sakė mano lietuvių kalbos mokytoja. Aš visiškai su ja sutinku.

Galiu kalbėti taip:
Gyvenu name, kuriame be manęs gyvena katė, du šunys, tėtė, mama ir močiutė. Mėgstu įvairią muziką ir nespraudžiu savęs į rėmus. Man didžiausia vertybė yra - tolerancija. Be jos niekur. Gėjai, prostitutės, juodaodžiai, daugiavaikės vienišos mamos, šunų mylėtojai - visi turi tokias pat teises į gyvenimą. Rock'as, avangardas, brit pop'as, klasika, hip hop - visi turi teisę būti klausomi.Romanai, detektyvai, fantastika, prisišvirkštusio heroino žmogaus paistalai - visi turi teisę būti skaitomi. Nesu pats tolerantiškiausias žmogus žemėje, bet visą laiką to siekiu. Aš nevalgau mėsos ir rušiuoju šiukšles. Tai įdomu?

O gal taip:
šiuo metu studijuoju menotyrą Vytauto Didžiojo universitete. Kartais studijuojami dalykai labai nepatinka, bet pats studentavimas teikia didžiulį malonumą. Mėgstu skaityti, prisipilti termosą šiltos kakavos ir išeiti susitikti su draugais. Stebėti, sapnuoti (bet šiuo metu jau per daug), kartais nieko neveikti ir bukai visą dieną spoksoti į televizorių ir paskui save už tai keikti. Kartais mėgstu parašyti nepažįstamam žmogui ir su juo pradėti bendrauti. Vien tokiu būdu susiradau tris iš ties geras drauges. Labai mėgstu laiškus, nes jie nepaprastai intymus ir šilti.

Man labai patinka kraustytis. Pirmas kraustymasis įvyko prieš tris metus, kai iš vieno namo galo teko kraustytis į kitą. Tuomet teko kraustytis į kitą miestą ir gyventi bendrabutyje, kas buvo iš ties nuostabus potyris. šiais metais persikrausčiau į butą ir vėl turėjau galimybė apklijuoti sienas atvirlaiškiais gautais iš viso pasaulio. Man patinka postcrossing.com idėja, bet paskutiniu metu siunčiu tik tiems žmonėms, kuriuos bent kartą realiai esu mačius. Tad jei norėsit gauti iš manęs atviruką, parašykit adresą, o aš mielai atsiųsiu.
http://www.formspring.me/keuleskunas - galite užduoti klausimų


Man patinka fotografuoti ir kurti filmukus. Fotografuoju per kitą objektyvą: per mikroskopą, per kokį seną fotoaparatą, kaleidoskopą. Tada gaunu netiesioginį vaizdą. Filmukai dažniausiai būna paprašomi giminių: vestuvėms, jubiliejams. Labai smagu atrasti kitą šventės kampą, o ne ta tradicinė montavimo ir filmavimo technika. Čia galite pažiūrėti 2011-ųjų metų pavasarį susuktą filmuką. Labai tingėjosi ruoštis sesijai, tai pradėjom užsiiminėti kažkokia veikla. štai kokį bendrabutį mes matėm: http://www.youtube.c...d&v=XDu2ouKLWBs

Kodėl kiaulės kūnas? Prieš metus sukūriau dainą tokių pavadinimu, kuri peraugo į visą filosofiją su kuria nebe taip sutinku, nes šiek tiek atlėgo pyktis, bet šių žodžių skambesys man vis dar patinka.
  • 1
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#2
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Sveika atvykusi. Smagu girdėti, kad mėgstat laiškus. Aš taip pat, nors jokiame postcrossing'e ir nedalyvauju. Tie popieriniai yra gražus komunikacijos tiltas, tiesa, dabar jau ir šiek tiek griūvantis. Įdomus polinkis kraustymuisi - yra tokių, kurie prie vietos prisiriša labiau, nei prie žmonių :) Bet matyt ir kraustymaisi turi tam tikro žavesio?.. Tamstos vardą, beje, regis, nujaučiu :)
  • 0

#3
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Nežinau ar kada gyvenime galėčiau prisirišti prie vienos vietos. Neseniai girdėjau apie architektų šeimą, kurie pasistato sau nuostabų namą, jame pagyvena kokius keturis metus, jį parduoda ir kuria sau naują.
Kai buvau ketvirtokė svajojau kiekvienais metais gyventi vis kitame mieste, susirasti naujų draugų ir dirbti vis kitokį darbą. Dabar tokios vizijos skamba labai utopiškai :)
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

kartais nieko neveikti ir bukai visą dieną spoksoti į televizorių ir paskui save už tai keikti.


Ir dažnai tai kartojas? :)


Kokią savo didžiausią svajonę norėtum įgyvendinti ateityje?
  • 1

#5
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Pastarąją savaite kiek dažniau, nes vis dar negaliu tinkamai reabilituotis po sesijos ir didžiųjų metų švenčių.

O svajoju dažniausiai apie keliones. šiuo metu mano TOP 3 kur labiausiai norėčiau nukeliauti, tai Islandija, Gruzija ir pasivaikščiojimas po Černobilio perimetrą :). Ačiū už klausimus.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#6
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
Sveika prisijungus :) atrodai idomus zmogus :) ir prisistatymas idomus :)
kokiu budu darai sitai "Kartais mėgstu parašyti nepažįstamam žmogui ir su juo pradėti bendrauti"? ta prasme virtualiai forume, sms, laiskais ar kaip? :)
  • 0

#7
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Papasakosiu porą istorijų. Pirmoji įvyko prieš dvejus metus, kai pravda.lt klausykloje parašiau "noriu parašyti kažkam tikrą laišką". Atsiliepė mergina su adresu ir aš jai parašiau labai ilgą laišką. Iki šiol susirašinėjame, o dabar ir susitinkame karts nuo karto.
Kitas atvejis taip pat pravda.lt puslapyje. Viena mergina parašė "kada visa tai baigsis?". Nuėjau į jos profilį ir radau numerį. Parašiau "niekada". Iš pradžių ji labai keistai ir nedraugiškai į mano tokią žinutę reagavo, bet išsikalbėjusios supratom, kad tai visai linksma ir bendraujam iki šiol.
Trečia istorija neišaugo į jokią ilgesnę draugystę, bet pokalbis buvo mielas. Kažkokiame facebook puslapyje man labai patiko vieno vaikino komentaras apie moteris. Parašiau jam žinutę "vesk mane". Dabar tiksliai nepamenu ką jis atrašė, bet tai tikrai nebuvo sutikimas, bet pokalbis iš ties buvo mielas :)
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#8
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kaip atradai šį forumą?
  • 0

#9
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Norėjau patekti kažkur, kur yra bendrasis skaitymas. Taip per google radau šį forumą. Deja, čia bendrasis skaitymas neatrodo aktyvus : )
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#10
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na taip, jis dar nėra toks aktyvus. Užsienyje yra kuriami specialiai bendrajam skaitymui skirti tinklalapiai, pavyzdžiui, jei žmogus labai užsiėmęs, tai jam į el paštą kiekvieną dieną yra atsiunčiami keletas ar keliasdešimt knygos puslapių, paskui sutartu laiku gali vykti jos aptarimas.
  • 0

#11
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Oho, geras. Tikiuosi pavyks bent viename sudalyvauti : )
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Klausyk klausyk, kaip toleruoti netolerantiškus religijų atstovus?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Čia per amžius amen karo reikalaujanti tema. Nežinau. Aš nutyliu visada tokiais atvejais, kai jaučiu, kad bręsta ginčas. Duodu kelią, kitaip sakant : ). Tegul jie sau būna toliau netolerantiški ir žinantis tikrąją tiesą.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš labai tau pavydžiu, kad tu sugebi nutylėti. Aš niekaip nesugebu. Kaip man išmokti to tylėjimo meno...kažkas ten sakė, kad kažkas mus išmoko tylėjimo meno, bet kas? Gal koks antikos filosofas...tiktų, jeigu pasakyčiau žmonės išmoko kalbėti, o dievai tylėti?
Na, malonu, kad gaivini šitą forumą, dabar jis trumpam apmiręs, mat žmonės čia tikrai rimti renkasi :) bet vėliau turėtų atgyti.
Beje, o tu pati save kokiai konfesijai priskiri ar ateistė?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Įdomiai susukai mintį apie tylėjimą. Nežinau kaip išmokti. Tikriausiai, kai apie išsiskiriančias nuomones religijos tema kalbi su tolerantišku žmogumi, tai ir tylėti nereikia, bet jei jis piktybinis, tai kam čiaupti burna. Arba duodi durniui kelią, arba kovoji už savo mintį : )
Aš nevadinčiau save ateiste. Mano šeima netikinti. Kaunamės kas eis šventinti kiaušinių per Velykas, nes neva reikia. O šiaip patikimiausias man yra Mokslas :). Kokios tavo pažiūros?
Smagu, kad pavyko kažką atgaivinti : )
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Įdomiai susukai mintį apie tylėjimą. Nežinau kaip išmokti. Tikriausiai, kai apie išsiskiriančias nuomones religijos tema kalbi su tolerantišku žmogumi, tai ir tylėti nereikia, bet jei jis piktybinis, tai kam čiaupti burna. Arba duodi durniui kelią, arba kovoji už savo mintį : )
Aš nevadinčiau save ateiste. Mano šeima netikinti. Kaunamės kas eis šventinti kiaušinių per Velykas, nes neva reikia. O šiaip patikimiausias man yra Mokslas :). Kokios tavo pažiūros?
Smagu, kad pavyko kažką atgaivinti : )

Mokslas tai mokslas...Bet ar mokslas gali atsakyti į visus klausimus? O į tuos, kuriuos negali atsakyti, ar tie atsakymai taip ir lieka už borto, ar juos nagrinėja kitos disciplinos?
Tai sutinki, kad Lietuva yra drungnų katalikų kraštas, kuriame nėra nei religinės kultūros, nei ateistinės kultūros?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Mokslas negali atsakyti į visus klausimas lygiai taip pat kaip negali atsakyti religija. Turėjau omenyje sakydama, kad pasitikiu mokslu iškeliant tokius klausimus kaip susikūrimas. Man šimtą kartų lengviau suvokti didžiojo sprogimo teoriją, evoliuciją nei tai, kad visą tai per septynias dienas sukūrė Dievas. Nėra nieko kas atsakytų į visus klausimus ir vien todėl, kad mūsų protas per daug ribotas tai priimti.

Tai sutinki, kad Lietuva yra drungnų katalikų kraštas, kuriame nėra nei religinės kultūros, nei ateistinės kultūros?

Nieko neteigiau ir su niekuo nesutiksiu. Nemėgstu teigti kažko už didžiąją visuomenės dalį. Visokių žmonių čia yra. O daugiausia nebent tokių, kurie nežino kas tokie yra.
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Mokslas negali atsakyti į visus klausimas lygiai taip pat kaip negali atsakyti religija. Turėjau omenyje sakydama, kad pasitikiu mokslu iškeliant tokius klausimus kaip susikūrimas. Man šimtą kartų lengviau suvokti didžiojo sprogimo teoriją, evoliuciją nei tai, kad visą tai per septynias dienas sukūrė Dievas. Nėra nieko kas atsakytų į visus klausimus ir vien todėl, kad mūsų protas per daug ribotas tai priimti.

Nieko neteigiau ir su niekuo nesutiksiu. Nemėgstu teigti kažko už didžiąją visuomenės dalį. Visokių žmonių čia yra. O daugiausia nebent tokių, kurie nežino kas tokie yra.

Tai tie, kurie neturi savo identiteto, na, apie juos ir kalbu, kurie neturi dvasinės/ateistinės kultūros. Aiškiau.
Negana to, nebūtinai lengviau suprantamas atsakymas yra geresnis ir teisingesnis atsakymas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Ačiū už nuomonę
  • 1
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#20
Sine Nomine

Sine Nomine
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Sveika, panele Gintaute R., išties smagus prisistatymas. Toks daugiaplaniškas:)
Džiugu girdėti, kad jaunimas domisi popierinių laiškų rašymu. Kiek teko girdėt, užsieniuose ši epistolinė mada sparčiai plinta, drauge su besisteigiančiomis kaligrafijos reikmenų krautuvėlėmis. Ratas apsisuko, gal vėl kada sugrįšime nuo anonimiškumo prie malonių asmeniškumų.

Beje, skaitai de Sadą? Ir kaip įkvepia menotyrininkus tokia literatūra?:)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0