Peršokti prie turinio

Nuotrauka

David Baldacci - Žaidimas su laiku


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Ramiame Virdžinijos valstijos miestelyje randama žiauriai nužudyta moteris, ant riešo seginti keistą laikrodį. Netrukus įvyksta dar vienas nusikaltimas – apiplėšiami turtingų aristokratų namai. Įsilaužimo aplinkybes tiriantiems slaptiesiems agentams Šonui ir Mišelei greitai kyla įtarimų, kad su šiuo nusikaltimu susijusi ir moters su keistuoju laikrodžiu mirtis bei keletas kitų paslaptingų žmogžudysčių. Įprastas nusikaltimo aplinkybių tyrimas virsta nesibaigiančiu košmaru; šiurpios žmogžudystės įtraukia Šoną su Mišele į pašėlusias žudiko paieškas. Tačiau jį sugauti nėra lengva – taip genialiai jis mėgdžioja skirtingų maniakų braižą. Niekam nepavyksta įminti žudiko motyvų ar nuspėti, kas bus kita auka. Šonas ir Mišelė bando sudėlioti makabrišką dėlionę, atskleisdami vis šiurpesnius faktus, kurie pradeda kelti grėsmę ir patiems agentams. Prasideda Žaidimas su laiku, kurį privalu laimėti. O laiko lieka vis mažiau...Apie autorių
David Baldacci (Deividas Baldačis, g. 1960) – vienas populiariausių šiuolaikinių JAV rašytojų, keliolikos trilerių autorius.
Baigęs politikos mokslus, keletą metų dirbo teisėtvarkos srityje, o laisvalaikiu rašė trumpas istorijas ir kūrė scenarijus televizijai. Pirmasis romanas „Absoliuti galia“ (1996 m.) atnešė autoriui pasaulinę šlovę, pagal šią knygą buvo sukurtas filmas, kuriame vaidino Clintas Eastwoodas.
Visi D. Baldaccio romanai JAV ir užsienyje pakliuvo į populiariausių knygų sąrašus. Vieną jų JAV prezidentas Billas Clintonas įvardijo kaip mėgstamiausią metų knygą.
D. Baldacci knygos išverstos į 40 kalbų ir parduodamos daugiau nei 80 šalių.
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0