Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Draconica


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
XVIII amžiuje kažkaip negalėčiau kažko išskirti. Bet man asmeniškai iš visų didžiausią įspūdį padarė Kirkbride, kuris savo idėjas plėtojo XIXa. viduryje. Tiesą sakant pačia medicinos istorija nelabai domėjausi, mane labiau domino naudotos technikos, architektūriniai įpatumai ir kaip viskas tobulėjo, o ne vardai ir pavardės (na išskyrus kirkbride). Na, ir žinoma, visokie šiurpūs gandai, bei legendos, bet pastaruosius atsekti ar rasti gan sunku.
  • 0

This is my design.


#22
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Smagu sutikti (kad ir virtualiai) žmogų, besidomintį anime :) Pati prieš keletą metų bandžiau žiūrėti serialus, pažiūrėjau porą, bet vis dėlto tiesiog tingiu steibelyti daug serijų per kompiuterį, tad šiuo metu tik retkarčiais pasižiūriu kokį filmą. Norėtųsi, kad Lietuvos televizijos parodytų kokį serialą, bet tai nelabai tikėtina, o kad laikas būtų tinkamas ne vien pradinukams - išvis svajuko dramblionė.
Gal plačiau papasakotum (galima "tu"?), kokius filmus ir serialus mėgsti? :)

XVII a. psichiatrinė, sakyčiau, tikrai įdomi vieta. Bent man teko skaityti/plačiau girdėti tik apie XIX-XX a. sandūros ir vėlesnę psichiatriją, o tokie seni laikai ne ypač populiarūs. Linkiu sėkmės rašant knygą ;)
  • 0

#23
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
dėkui už linkėjimą :)
Na, kas liečia anime, tai aš ne tik, kad domiuosi, bet ankščiau ir klubui su tam susijusiam vadovavui su dar pora žmonių, deja laikai keitėsi ir klubo vadovybė patraukė savais keliais :) Negalėčiau įvardinti kokias nors "serijas" ar filmus kaip mėgstamus, tiesiog mėgstu tam tikrus žanrus: siaubo, veiksmo, mistikos. Pagal šiuos kriterijus ir renkuosi ką žiūrėti, kartais įtakoja nuotaika ką noriu matyti tuo metu. Na ir žinoma, kaip estetikos mėgėja labai aukštus standartus keliu animacijai.
  • 0

This is my design.


#24
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Nebūčiau niekad pagalvojus, bet pati pradėjau žiūrėti anime filmus..anksčiau net apie tai galvot nenorėjau - kažkokie nepaaiškinami stereotipiški įsitikinimai, kad ''man tas piešimas nepatinka''. Bet užteko pamatyti ''Cat soup'ą'', ''Mind game'' ir viskas apsivertė aukštyn kojom..gal teko juos matyti? Ir galbūt žinot dar kokių anime filmų, kur drąsiai rekomenduotumėt?:) Na, su mistiniu siužetu, filosofiniais intarpais ir etc.
  • 0

#25
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Ne, šių dviejų nesu mačiusi, bet galiu pasiųlyti "Paprika", "Perfect Blue" (šis gan šokiruojantis).
  • 0

This is my design.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0