Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ad Hoc: Nepatogus Kinas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Taigi ir vėl artėja šeštasis Ad Hoc: Nepatogaus kino sezonas, kuris jau Vilniuje prasidės spalio 17d : )

Posted Image

"Žmogaus teisių kino festivalis „Ad Hoc: Nepatogus Kinas“ – tai nuo 2007 metų vykstantis dokumentinių filmų festivalis, kurioje programoje rodomi filmai, vienai ar kitaip susiję su žmogaus teisių klausimais. Kartu tai ir socialinis – kultūrinis projektas, kurio metu rengiamos visiems prieinamos kino peržiūros Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, rodoma įvairi, tarptautiniuose festivaliuose pripažintų ir naujų dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su filmų kūrėjais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais, organizuojami papildomi edukaciniai renginiai.

Šiemet festivalis pradžiugins žiūrovus 41 dokumentinio filmo programa, kvies į susitikimus su 13 užsienio svečių, ragins dalyvauti papildomuose renginiuose, edukacinėse diskusijose ir filmų aptarimuose. Šių metų programoje didelis dėmesys skiriamas nedemokratiškų režimų griūčiai arabų kraštuose, tvyrančiai įtampai Vidurio Rytų regione. Be nuolatininių festivalio programų („Žalioji programa“, lyčių lygybės programa ir kt.) šiemet nagrinėjamos teisingumo („Siekiant teisingumo“), migracijos („Kertant sienas“) temos. Festivalio organizatoriai siekia praplėsti žiūrovų akiratį, atkreipti dėmesį į socialinius iššūkius, globalias ir lokalias žmogaus teisių problemas. „Ad Hoc: Nepatogus Kinas“ – tai erdvė laisvai minčiai, atviroms diskusijoms apie tai, kas iš tiesų svarbu.

Mes rodom, tu sprendi."

http://www.nepatogus...t/2012/programa
  • 2
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0