Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Popierinė knyga miršta ir tai yra puiku!

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

Kindle

Kindle

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 27 Pranešimai:
Kaip jums toks pareiskimas?
http://įdebesis.lt/p...r-tai-yra-puiku
  • 0

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Na, kaip vienas komentatorius po straipsneliu parašė "kiek medžių išsaugosime" ir aš tam net labai pritariu, bet popierinė knyga yra kažkas tokio. Aš pati naudojuosiu tiek skaitykle tiek popierinėmis knygomis. Skaitykle skaityti yra pigiau, beveik visas mane dominančias knygas galiu rasti internete ir net skaityti originalo kalba, kas man yra pirmenybė (aišku, laisvai skaitau tik angliškai). Bet pasipuikuoti prieš svečius savo kolekcija taip nepavyksta kaip turint popierines knygas (cha cha). Iš esmės gal ir gerai, bet toli gražu nenorėčiau, kad išnyktų knygynai ar bibliotekos.
  • 1

This is my design.

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Įdomu, ar dar neatsibodo šie kliedėjimai?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
Kliedesiai kliedesiams nelygu. Tiesos tame yra.
  • 0

This is my design.

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:

Kliedesiai kliedesiams nelygu. Tiesos tame yra.

Aš taikau tam žmogui, kuris užbrendino save vieno modelio pavadinimu ir nieko nedaro šiame forume apart to, kad skleidžia kažkokias neaiškias idėjas apie knygų nykimą. Papirktas komunistų.
  • 1
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
Hm. . . Apie tai teko pagalvoti, bet tu išsireiškei kur kas geriau.
  • 0

This is my design.

snigo

snigo

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 49 Pranešimai:
taip. tebūnie aš klijų uostytoja, kaip ten komentaruose išsireikšta, bet man tūkstantį kartų maloniau atsiversti tikrą, kvepiančią, šiugždančią knygą, nei spoksoti į ekraną.

tie, kurie mano, kad knygos išnyks, siūlau pasiskaityti Jean-Claude Carrière, Umberto Eco "Nesitikėkite atsikratyti knygų". Ten viskas labai gražiai paaiškinta, kaip yra su duomenų saugojimu, kaip sensta kompiuterijos naujovės (kad ir floppai ir pan), o vėliau jų informacijos nebeįmanoma iššifruoti. KNYGA AMŽIAMS, mielieji.
  • 0
A rose is a rose is a rose

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:

taip. tebūnie aš klijų uostytoja, kaip ten komentaruose išsireikšta, bet man tūkstantį kartų maloniau atsiversti tikrą, kvepiančią, šiugždančią knygą, nei spoksoti į ekraną.

tie, kurie mano, kad knygos išnyks, siūlau pasiskaityti Jean-Claude Carrière, Umberto Eco "Nesitikėkite atsikratyti knygų". Ten viskas labai gražiai paaiškinta, kaip yra su duomenų saugojimu, kaip sensta kompiuterijos naujovės (kad ir floppai ir pan), o vėliau jų informacijos nebeįmanoma iššifruoti. KNYGA AMŽIAMS, mielieji.

Skaitėm skaitėm jau Carriere ir Eco. Toje pačioje knygoje ir minima, kad yra spėjimų, jog per 15m. popierinė knyga išnyks.
  • 0

snigo

snigo

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 49 Pranešimai:
kažkaip neatkreipiau į tai dėmesio, matyt. man tiesiog įstrigo ta nuomonė, kad knyga yra nepamainoma informacijos saugojimo forma. o spėjimai taip ir gali likti tik spėjimais :)
  • 0

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
Na, bet juk nieko nėra amžino. Knygą sugadinti gali praktiškai bet kas - laikas, vanduo, ugnis, oras, purvas, riebalai ir taip toliau. Taip, gal duomenų saugojimas pasitelkiant techniką nėra patikimas, bet knyga taip pat nėra amžina.
  • 0

This is my design.

snigo

snigo

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 49 Pranešimai:

Na, bet juk nieko nėra amžino. Knygą sugadinti gali praktiškai bet kas - laikas, vanduo, ugnis, oras, purvas, riebalai ir taip toliau. Taip, gal duomenų saugojimas pasitelkiant techniką nėra patikimas, bet knyga taip pat nėra amžina.

pavienė knyga gal ir nėra amžina, bet pati technologija.... užtenka paskaičiuoti, kiek metų jau egzistuoja knyga, ir kol kas, manau, neišrasta nieko tobulesnio. kažkaip kiek teko kalbėti su tais, kurie atsisiunčia elektronines knygas, tai skaito jas gana nenoriai, jau vien dėl spoksojimo į ekraną, kuris vargina akis daug labiau, nei popierinė knyga, skaitoma su saiku.
  • 0

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
Aš esu drąskoma dvipusių jausmų. Knyga blogai, nes tam naudojami medžiai, kas man labai labai nepatinka, bet tuo pačiu metu knyga yra kažkas tokio. Kaip esu jau minėjusi ir ne kartą, man skaitykle skaityti labai patinka. Patogu, praktiška ir išskyrus pačią skaityklę - skaitymas nieko nekainuoja. Tad manau, kad tęsti diskusiją apie knygos naudą ir e.knygų "nenaudą" man būtų nenuoširdu.
  • 0

This is my design.

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:

pavienė knyga gal ir nėra amžina, bet pati technologija.... užtenka paskaičiuoti, kiek metų jau egzistuoja knyga, ir kol kas, manau, neišrasta nieko tobulesnio. kažkaip kiek teko kalbėti su tais, kurie atsisiunčia elektronines knygas, tai skaito jas gana nenoriai, jau vien dėl spoksojimo į ekraną, kuris vargina akis daug labiau, nei popierinė knyga, skaitoma su saiku.

hmm...ekranas, jeigu kalbam apie šiuolaikines skaitykles,o ne planšetes ar PC, nevargina akių, bent jau ne daugiau nei paprasta knyga dėl savo technologijos. Kas yra knygos technologijos: papirusas, rankraščiai, Gutenbergo metodas?
  • 0

Draconica

Draconica

Skaitytojas (a)

• Nariai
  • 251 Pranešimai:
Kodėl?
  • 0

This is my design.

Mirranie

Mirranie

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 92 Pranešimai:
Na, aš irgi mėgstu tikras knygas, bet suprantu, kad tai tik mano subjekyvūs išgyvenimai ir dėl to negaliu būti kategoriškai prieš elektronines knygas.
  • 0

ZZtop

ZZtop
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Anthony Burgess „Prisukamas apelsinas“
Nesu nusistates pries elektronines, nes is ju tikrai yra naudos, taciau as vis vien labiau 'gerbiu' popierines :)
  • 0

La Campanella

La Campanella

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 30 Pranešimai:

Aš dar neturiu skaityklės, bet ateityje tikrai įsigysiu. Jų pagrindinis minusas yra tas, kad jos vis dėl to yra technika, o technika bet kada ir bet kur gali ,,užlūšti"...

Žinoma, taupant vietą, pvz.: kelionėse, jos labai praverčia. Tačiau aš esu už klasikines knygas ir jų ,,dvasią" :wub:

• 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0