Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rudžila


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

bent jau man dažniausiai tenka susidurti su žiauriąją žmonių puse, kuri nekelia nieko daugiau tik pasišlykštėjimą. tada ir susimąstai kiek tokių žmonių, kuriuos kas dieną matai gatvėje, parduotuvėje, laiptinėje yra tokie kokiais dedasi ir kiek juodų demonų jie slepia.

Ir kodėl taip dažnai tenka susidurt? Gal metas keisti aplinką, draugus?
  • 0

#22
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
Vat butent tos kaukes labiausiai ir erzina. As asmeniskai nenoreciau apsimetineti kazkuo kitu, bandyti kazka apgauti.
Juk taip besielgdamas apgaudineji tik pats save kol galu gale nebesupranti kas is tiesu esi.
  • 0

#23
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Kai perskaičiau pačią prisistatymo pradžią, eilinį kartą norėjau kabinėtis prie nenuoseklumo ir teiginių priešpriešos, bet, kaip irgi plepus žmogus, turiu pasakyt "būkim biedni, bet teisingi - kai nori daug pasakyt, bet stengiesi per daug neišsiplėsti, tai taip jau gaunasi..."

Ir smagu matyt, kad vis gausėja šiomis dienomis forumo lankytojų gretos. Tikėtis reikia, kad tapsite reguliariais gyventojais.

Dėl to visko išbandymo, tai.... YOLO, turiu pasakyt, yra vienas iš blogesnių dalykų, kuriuos žmonės sugalvojo, kaip pasiteisinimą daryti tai, ką nori.
Išbandyti viską, kaip jau ne vienas čia sakė, yra tiesiog baisu. Išbandyti tai, ką nori, nelabai įdomu, tai belieka norėti nesustingti ir plėsti savas ribas. Į kurią pusę jas plėsi, yra asmeninio suvokimo reikalas taip pat. Žodžiu... tiek subjetyvumo telpa tose frazėse, kad man iškart kyla įtarimų dėl žmogaus, kuris jas vartoja :D

Kas iš tiesų pats esi nemanau, ar gali kada iki galo suvokti, nes nuolat keitiesi. Kartais net neįsisąmonindamas, kad pats to nori :) Kaukės nėra blogai savaime. Jos būtinos. Tik reikia mokėti jomis naudotis meistriškiau, nei tavo aplinkiniai, tuomet atrodysi nuoširdus ir galėsi girtis, kad kaukių nemėgsti ir jų nedėvi :D
  • 0

#24
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
Visada :D
Galiu pasakyti, kad cia esantys zmones tikrai mane zavi ir iseiti is siu forumu nera taip paprasta kaip atrode pradzioje, tai "kabina" :D
Na kiekvieno zmogaus norai ir pomegiai skirtingi ir kiekvienas renkasi skirtingus variantus. Siuo atveju mano pasirinkimas dziaugtis gyvenimo teikiamomis akimirkomis, kad ir kokios jos keistos ar kasdieniskos butu, bet vis delto reikia vertinti ir smulkmenas.
Ziurint kuriems tikslams jos naudojamos... Sutinku, kai kurie moku meistriskai elgtis su kaukemis ir net nesupranti ar tai tikra ar ne, bet nemanau, kad jos yra tokios svarbios zmogui, Na taip tas kaukes, kuriomis slepi liudesi, nusivylima ar skausma pateisinu, bet geriausia tai isgyventi su artimu zmogum.
  • 0

#25
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Ir kodėl taip dažnai tenka susidurt? Gal metas keisti aplinką, draugus?


Čia gal ir ne labai ta tema, bet visvien atsakysiu, nes nenurimsiu kitaip :D
Esmė tame, kad realybėje dėl to turiu labai nedaug draugų. Išskaičiuojant mano sužadėtinį - būtų trys. Iš viso, o ir taip nesu visiškai tikra ar jiems tinka apibrėžimas "draugas". Pažystamų turiu daug, bet va tikri draugai - retenybė. O kas liečia internetą tai aš žaidžiu MMO RPG online žaidimų. Užtenka ten prisižiūrėti ko žmonės prirašo.
Atleisk, Rudžila, kad čia taip tavo temoje gavosi :D
  • 0

This is my design.


#26
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Manyčiau, neįmanoma apskritai neturėti kaukių :) Juk bet kuriuo atveju ne su visais žmonėmis elgiamės, kalbam vienodai, o noras neparodyti pažeidžiamiausių, silpniausių savo pusių, ko gero, absoliučiai natūralus.
Aišku, negerai, kai žmogus gyvena kone keletą atskirų gyvenimų savyje, su šeima, darbe, su draugais ir pan., tokiu atveju kaukės tik trukdo. Bet trūkumus paslepiantis ir privalumus išryškinantis makiažas visuomenėje labiau padeda, negu kenkia.
  • 0

#27
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

Manyčiau, neįmanoma apskritai neturėti kaukių :) Juk bet kuriuo atveju ne su visais žmonėmis elgiamės, kalbam vienodai, o noras neparodyti pažeidžiamiausių, silpniausių savo pusių, ko gero, absoliučiai natūralus.
Aišku, negerai, kai žmogus gyvena kone keletą atskirų gyvenimų savyje, su šeima, darbe, su draugais ir pan., tokiu atveju kaukės tik trukdo. Bet trūkumus paslepiantis ir privalumus išryškinantis makiažas visuomenėje labiau padeda, negu kenkia.




Visiskai sutinku ir pateisinu tas kaukes, kuriomis slepiame liudesi, nusivylima ir panasiai.
Butu teisinga jei visi naudotusi jomis pagal paskirti, bet,deja, taip nera..
  • 0

#28
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
O kokie, tavo nuomone, yra tie blogieji vaidinimo, teatro panaudojimo būdai? :)
"Gyvenimas - tai teatras"
  • 0

#29
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

O kokie, tavo nuomone, yra tie blogieji vaidinimo, teatro panaudojimo būdai? :)
"Gyvenimas - tai teatras"


Ju apstu aplink mus, anksciau buvau per daug naivi ir nei nenuotuokiau, kad aplink tiek "kauketu" zmoniu.
Ir pripazinsiu jiems tikrai gerai sekasi vaidinti.Vienas is dazniausiu vaidinimu tai dviveidiskumas, kai viena sako, o kita galvoja.
Negaliu pakesti kai man ziuri i akis zmogus, kuris viduje mane niekina ir zemina. Tai taip vaidmainiska...
Arba dar labai daznas vaidinimas - pavydas.. Ji suvaidinti moka puikiai didzioji zmoniu dalis, sunku atskirti kada zmogus dziaugiasi del taves nuosirdziai...
Kaip minejau visi zmones "muotuja" ir kuo tolyn tuo greityn, vis sunkiau juos suprasti ir pazinti...
  • 0

#30
ZZtop

ZZtop
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:Anthony Burgess „Prisukamas apelsinas“
O as manau, kad gyvenime reikia isbandyti viska. Bent jau savo gyvenime noriu tai padaryti ir labai megstu ta posaki - YOLO. Dar labiau - live fast, die young ;)

O kalbant apie tave, temos autore, dziugiu matyti toki nuosirdu ir paprasta zmogu. Uzbegau i tavo anketa ir pastebejau, kad domina plaukimas. Pasipasakok, po Rutos Meilutytes jau visi pradeda juo dometis :D o galbut ir tau ji idiege ta meile plaukimui?
  • 0

#31
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

O as manau, kad gyvenime reikia isbandyti viska. Bent jau savo gyvenime noriu tai padaryti ir labai megstu ta posaki - YOLO. Dar labiau - live fast, die young ;)

O kalbant apie tave, temos autore, dziugiu matyti toki nuosirdu ir paprasta zmogu. Uzbegau i tavo anketa ir pastebejau, kad domina plaukimas. Pasipasakok, po Rutos Meilutytes jau visi pradeda juo dometis :D o galbut ir tau ji idiege ta meile plaukimui?


Aciu labai uz tokia nuomone. Taip plaukimas domina labai. Tiesa sakant plaukimu susidomejau dar pries Rutos Meilutytes nerealius pasiekimus, bet tikrai kazkiek ji ikvepia mane toliau tobuleti ir nepasiduoti. Labai smagu, kad teko nuostabi galimybe su ja pabendrauti labai optimistiskas, siltas zmogutis. O jei kazkas domina apie plaukima klaust drasiai pasistengsiu atsakyti.
  • 0

#32
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:

Ju apstu aplink mus, anksciau buvau per daug naivi ir nei nenuotuokiau, kad aplink tiek "kauketu" zmoniu.
Ir pripazinsiu jiems tikrai gerai sekasi vaidinti.Vienas is dazniausiu vaidinimu tai dviveidiskumas, kai viena sako, o kita galvoja.
Negaliu pakesti kai man ziuri i akis zmogus, kuris viduje mane niekina ir zemina. Tai taip vaidmainiska...
Arba dar labai daznas vaidinimas - pavydas.. Ji suvaidinti moka puikiai didzioji zmoniu dalis, sunku atskirti kada zmogus dziaugiasi del taves nuosirdziai...
Kaip minejau visi zmones "muotuja" ir kuo tolyn tuo greityn, vis sunkiau juos suprasti ir pazinti...

Iš tikrųjų, nemalonu, kai tenka bendrauti su žmonėmis, kurie tavęs nemėgsta.
Antra vertus, juk neapykanta, pavydas - tai tik emocijos, o emocijų žmogus taip paprastai kontroliuoti negali, nors ir supranta, kad jos kenkia ar tiesiog neturi pagrindo. O jei su žmogumi būti reikia darbo reikalais arba pavydi suvokdamas, jog draugas nusipelnė sėkmės ir nori dėl jo džiaugtis, bet negali? Nejau tuomet reikia būti visai atviram?
O jei su nemėgstamu žmogum reikia bendrauti tau pačiai, pvz., klasėje ar darbe, kaip elgiesi?
  • 0

#33
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

Iš tikrųjų, nemalonu, kai tenka bendrauti su žmonėmis, kurie tavęs nemėgsta.
Antra vertus, juk neapykanta, pavydas - tai tik emocijos, o emocijų žmogus taip paprastai kontroliuoti negali, nors ir supranta, kad jos kenkia ar tiesiog neturi pagrindo. O jei su žmogumi būti reikia darbo reikalais arba pavydi suvokdamas, jog draugas nusipelnė sėkmės ir nori dėl jo džiaugtis, bet negali? Nejau tuomet reikia būti visai atviram?
O jei su nemėgstamu žmogum reikia bendrauti tau pačiai, pvz., klasėje ar darbe, kaip elgiesi?


Na as su tokiais zmonemis stengiuosi bendrauti tik kai reikia. Arba tas zmogus mane uzkalbina.. Siaip stengiuosi kuo maziau su tokiais zmonemis bendrauti, nes jie labai istraukia teigiama energija.
  • 0

#34
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
O tie, kuriuos tu vadini veidmainiais, su tavim būna, bendrauja absoliučiai savo noru?
  • 0

#35
Rudžila

Rudžila

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

O tie, kuriuos tu vadini veidmainiais, su tavim būna, bendrauja absoliučiai savo noru?


Kaip jiems patiems uzeina (amzina nuotaiku kaita) bet dazniausiais taip savo noru, arba jei kazko reikia..
  • 0

#36
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Supratau :) man, matyt, pasisekė, kad aplink mane tokių žmonių nėra (arba aš nepastebiu). Tik daugiau ar mažiau pasidažę, kas būtina. Gal todėl aš nelinkusi reikalauti atvirumo nei iš savęs, nei iš kitų - kiek kas nori, tiek ir teatsiveria :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0