Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Sandra Brown - Pavydas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Prestižinės Niujorko knygų leidyklos redaktorė Marisa Materli-Ryd yra leidybos pasaulio legendos Danielio Materlio dukra ir bestselerio autoriaus Nojaus Rydo žmona. Kartą jai į rankas patenka rankraščio ištrauka, pasirašyta inicialais P. M. E. Marisa pasiryžta žūtbūt surasti autorių. Nuošalioje saloje JAV pietuose, apleistame dvare ji suranda Parkerį Evansą, slepiantį ir savo tapatybę, ir praeitį. Redaguodama jo rašomą knygą, Marisa įsijaučia į dviejų jaunų žmonių draugystės istoriją, kuri baigiasi siautulingu lėbavimu vandenyne – išnuomota jachta grįžta tik vienas žmogus... Be to, pajaučia simpatiją autoriui. Knygos rankraštis, jausmai Parkeriui ir negera nuojauta pastūmėja ją narplioti prieš kelis dešimtmečius įvykusio nusikaltimo istoriją.
Sandra Brown pasirūpino, kad meilės, neapykantos ir pavydo pinklėse kvapą gniaužiančios atomazgos karštligiškai ieškotume iki paskutinių šio romano puslapių...
  • 0

#2
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
labai gera knyga :) patariu paskaityt tiems, kurie dar neskaitė :)
  • 0

#3
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Tikrai nebloga knyga, be to aprašanti nemažai rašytojų gyvenimo ypatybių:)
  • 0

#4
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
būtent dėl to man knyga ir labai patiko.
  • 0

#5
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Dar vienas mano nusistatymas prieš tokias knygas
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#6
mafijoze

mafijoze
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
  • Miestas:Wonderland
Nesu didelė S. Brown talento gerbėja (nors namie turiu net 2 jos knygas ), tačiau Pavydas man tikrai patiko. Labai įtraukianti ir intriguojanti istorija, su mano labai mėgstamu dalyku, o kas bus toliau?.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0