Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kolekcionavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#41
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as pati nepavadinciau, kad kolekcionuoju, turiu kelis popierinius lt su zemaite, ir dabartinius rinkoj esancius jubiliejinius lt laikau neisleidziu :) bet cia smulkmena :) bet pas mane namie yra kitas kolekcininkas - renka antro pasaulinio karo apdovanojimus :)
  • 0

#42
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

as pati nepavadinciau, kad kolekcionuoju, turiu kelis popierinius lt su zemaite, ir dabartinius rinkoj esancius jubiliejinius lt laikau neisleidziu :) bet cia smulkmena :) bet pas mane namie yra kitas kolekcininkas - renka antro pasaulinio karo apdovanojimus :)

Iš kur tu jų gauni? Diedukus - veteranus apiplėšinėji ar kaip? 8-)
  • 0

#43
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
nea, dauguma perkami :D o tie kas parduoda gauna is tu paciu dieduku (yra tokiu kuriem tai nera svarbu, ar kaip tik atgrasu, blogi prisiminimai, na nezinau, patys parduoda, numirus savininkui gimines parduoda), dalis iskasami yra :) esme, kad rinkoj ju yra pirkt :)
  • 0

#44
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Iškasami? Čia kaip juodoji archeologija? 8-)
  • 0

#45
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
matyt tai taip vadinas :D bet is principo tai cia poziurio reikalas ar tai gerai, ar tai blogai :) as turiu savo nuomone siuo klausimu :)
na as tik pasakiau kaip jie rinkoj atsiranda :) pas mus namie tai atsiranda perkant :)
  • 0

#46
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

matyt tai taip vadinas :) bet is principo tai cia poziurio reikalas ar tai gerai, ar tai blogai :) as turiu savo nuomone siuo klausimu :)
na as tik pasakiau kaip jie rinkoj atsiranda :) pas mus namie tai atsiranda perkant :)


Tai šaunu, kad tokius dalykus renki pas mane tų medalių irgi pilnas galas net carinių paieškojus atrasčiau... :D
  • 0

#47
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

matyt tai taip vadinas :) bet is principo tai cia poziurio reikalas ar tai gerai, ar tai blogai :D as turiu savo nuomone siuo klausimu :)
na as tik pasakiau kaip jie rinkoj atsiranda :D pas mus namie tai atsiranda perkant :)


Tai šaunu, kad tokius dalykus renki pas mane tų medalių irgi pilnas galas net carinių paieškojus atrasčiau... :lol:


gal nori parduoti ka nors? :)
  • 0

#48
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu, kad gal ne... man patinka kartais prieš veidrodį susikabint visus medalius ant krūtinės ir įsivaziduot, kad laimėjau karą... :lol: :) Tai zinai dar parduosiu, tai paskui koks aš generolas būsiu... ne...
  • 0

#49
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Nu, kad gal ne... man patinka kartais prieš veidrodį susikabint visus medalius ant krūtinės ir įsivaziduot, kad laimėjau karą... :lol: :) Tai zinai dar parduosiu, tai paskui koks aš generolas būsiu... ne...


tai gal bent gali pafotkint ka ten turi? :D
  • 0

#50
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
nu jo fotkinsiu.... as tokiu dalyku nefotkinu.... 8-) laikausi neutralumo siuo klausimu.
  • 0

#51
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
slapukas koks :) na kaip zinai :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0