Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 340

#181
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Aš ankščiau lankiausi visokiuose forumuose, ten būdavo flood'o kambarys ir tai buvo vieta kur galėdavom rašyti visokias ,,pievas" visokiom temom ir pan. Kadangi panašios temos neradau, pagalvojau jog būtu gerai, kad tokia atsirastu ir čia. :D
  • 0

#182
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai ir yra "Flood" kambarys( Vadinasi "Įvairios diskusijos"). Aišku ten nekalbam kokių visiškai pievų. :D
  • 0

#183
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Nu žodžiu ;DDD Aš Mini poklalbius naudosiu vietoj flood'o kambario ;DDD
  • 0

#184
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:

Apsvarstysim. :D



O ką mano kiti forumiečiai, ar pritaria mano idėjai ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#185
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Aš už
  • 0

#186
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Apsvarstysim. :D



O ką mano kiti forumiečiai, ar pritaria mano įdėjai ?

Pritariu įdomiai atrodanti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#187
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
aš irgi pritariu tokiai įdėjai :D
  • 0

#188
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Čia visi viskam pritaria :D
  • 0

#189
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Čia visi viskam pritaria :D


O tai blogai,kad pritaria? :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#190
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, man ji patinka.Suprantu- mano paties sukurta.Bet ją tikrai reikėtų įgyvendinti t.y. plėtoti.Kadangi tai naudingas dalykas, ypač jeigu skaitytojai būtų aktyvesni ir po kiekvienos perskaitytos knygos paliktų, pavadinkime, taip - ,,anotaciją" arba ,,recenziją".Taigi.Mano siūlymas būtų toks- o jeigu sukurti naują skiltį tokiam tikslui, ir kiekvienas galėtų sukurti atskirai knygai po temą.Tą knygą, suprantama, reikėtų nuoširdžiai aprašyti, įsigilinti ir apie autorių šį bei tą pasakyti.O ir kitiems lengviau būtų rasti, susipažinti, pakomentuoti, o ne viską į vieną temą sumauti? :) Ką manote?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#191
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Visai nieko :D
  • 0

#192
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai siūlai temą recenzijos? Rizikinga. Bet gal vertėtų pabandyt. Tik reikėtų šiokias tokias taisykles įdiegti. Tikrai neapsimokėtų kutri naujo subforumo dėl kelių sakinių. :D
  • 0

#193
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, taip ir sakau:

Tą knygą, suprantama, reikėtų nuoširdžiai aprašyti, įsigilinti ir apie autorių šį bei tą pasakyti

Ir tai rizikinga, pirma, dėl to, kad greičiausiai dar nėra susiformavusi forumo bendruomenė, kuris galėtų tokį darbą atlikti nuolat ir atsakingai.Bet faktas- būtų vertingas dalykas.
Ir tai jau primintų rimtą forumą, kadangi nebūtų kalbama vien temoje ,,Žodžių žaidimas".
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#194
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
aš tai iš viso nesuprantu tų, kurie rašo tik į ,,žodžių žaidimas''. nejaugi jiems nėra įdomių temų?..
o šiaip Yoel pasiūlymas visai nieko, nes skaityti tokius komentarus kaip ,,patiko'' , ,,nepatiko'' naudos nėra..
  • 0

#195
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
O tai kaip tikslaiu norėtuėm matyti subforumo pavadinimą? "Recenzijos" o gal dar kokį turit įdomų pavadinimą? :D
  • 0

#196
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip, aš irgi svarsčiau apie pavadinimą.Recenzijos būtų tikslu ir teisinga, bet gal kas nors sugalvos įdomesnį pavadinimą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#197
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Bet recenzija pilnai ir negali atskleisti turinio? Tai mes čia norime atskiro knygų vertinimo subforumo ar kažko susijusių su knygų aprašymais, analizėmis, citatomis ir tt. ?

Recenzija (lot. recensio 'vertinimas') - žurnalistikos ir literatūros žanras, kuriam būdingas kritinis ar aiškinamasis naujo literatūros ar meno kūrinio, parodos, spektaklio, kino filmo, mokslo ar mokslo populiarinimo veikalo įvertinimas.
  • 0

#198
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
hm.... Brownas teisus.. juk recenzijose pagal taisykles negalima atskleisti turinio, tik vertinti, lyginti ir pan.
  • 0

#199
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Anotacija gal? Čia reikėtų kokių kalbininkų.
anotacija (1) trumpas knygos ar straipsnio turinio išdėstymas
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#200
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
jei anotacija, tai ji turėtų būti itin trumpa, tik knygos turinio trumpas papasakojimas (kaip knygos gale būna..) ... o reiktų, kad būtų ir tas, ir tas..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0