Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasiūlymai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 340

#121
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Į neteisingus kaltinimus tinkamai reaguoju - įrodau, kad jie neteisingi.


nu tada žinok , kad nelabai tau sekasi įrodyti sakant nežinau arba parašyti ką nors nieko nepaiškinamo ir užbaigdamas savo firminiu ,, hau'' :D ( nesakau kad niekada neišaiškini - kartais išaiškini ) o ir , manau, tau pačiam aišku , kad kartais giniesi ir kai pačiam tampa aišku jog esi neteisus ;)
  • 0

#122
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Manau, jog esu teisus, nes kai žinau - parašau ką žinau. O kai nežinau, būtent taip ir pasakau. Galbūt tau tas neįprasta? Na, taip, pilna dabar žmonių, kurie vietoje to, kad pasakytų 'nežinau', lekia gūglint.

Hau nėra kažkoks sugalvotas mano posakis.
  • 0

#123
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Manau, jog esu teisus, nes kai žinau - parašau ką žinau. O kai nežinau, būtent taip ir pasakau. Galbūt tau tas neįprasta? Na, taip, pilna dabar žmonių, kurie vietoje to, kad pasakytų 'nežinau', lekia gūglint.

Hau nėra kažkoks sugalvotas mano posakis.


tai aš tau ir sakau , kad napagrįsti tos savo nuomonės , bet stengiesi likti teisus, nors sakai kad visgi nežinai ;) ir nesakau ,kad tu hau sugalvojai , sakydama kad jis firminis turėjau galvoje kad norėdamas užbaigti diskusiją , bent iki šiol ,visada šį žodelį rašai :D bet tai toli gražu nėra esminis dalykas. ;)
  • 0

#124
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tiesiog Juodas.Baltas bet kuriuo atveju nori likti teisus ir save ginti įmanomais būdais, o finale pasakys ,,nežinau", apkaltins internetiniais troliais, pames kokią neaškią mintį apie kalną arba pradės aiškinti, jog tu pareiškei savo nuomonę...Labai paprasta, jeigu ką nors sakai Baltui.Juodui kritiško tai, jis pasakys, jog tu esi toks ar toks, nes keli per daug klausimų,o tai kelia pyktį; jeigu nieko nesakysi, jis pradės skleisti savo ,,išmintį" , o jeigu užspeisi į kampą pasakys, jog reikia sakyti: nežinau.Kaip kalnas: au au au
Galų gale Juodas.Baltas liekia teisūs, o me visi kiti ne.Dėl visų įmanomų priežąsčių, kurios yra viena kitai prieštaraujančios.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#125
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Šiuo metu yra įmanomi tokie variantai - Juodas.Baltas visada teisus, kiti - ne. Juodas.Baltas visada neteisus, visi kiti - teisūs. Arba visi neteisūs.

Šie variantai yra visi kartu, čia ir dabar. Jie yra visi teisingi, būtent todėl šis ginčas ir yra beprasmis.
Tiesiog reikia suvokti atskiras nuomones, o ne bandyti svarstyti 'kuris gi variantas teisingas'.
  • 0

#126
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Juodas. Baltas, tavo visi teiginiai būna užginčijami. Daryk išvadas.. (nenoriu pasakyti, kad visi likę teisūs, tačiau kitų teiginiai nėra tik ginčitini)

P.S. Tema ,,PASIŪLYMAI", tad baigiam floodint :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#127
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tau nepabodo to pačio kartoti?
  • 0

#128
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal dar turit kokių pasiūlymų forumui? Gal turit kokių pastebėjimų dėl skilčių? (pvz reiktų kokių naujų skilčių)
  • 0

#129
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kadangi aš asmeniškai labai mėgstu visokius paveiksliukus, spalvas ir kitokius dalykus, tai čia pasigedau, kad būtų galima keisti foną (nėra temų). Šiaip čia visiškai nesvarbu ir jei sunku tą padaryti, tada ir nereikia =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#130
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Kadangi aš asmeniškai labai mėgstu visokius paveiksliukus, spalvas ir kitokius dalykus, tai čia pasigedau, kad būtų galima keisti foną (nėra temų). Šiaip čia visiškai nesvarbu ir jei sunku tą padaryti, tada ir nereikia =)

Man ir šito trūksta..Norisi daugiau kažkokių spalvų,o ne vien juodai raudonos..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#131
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Bet tada reikėtų keisti ir logotipą.
  • 0

#132
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O kam logotipą keist?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#133
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Nes turbūt logotipas netiktu prie nauju temų..
Ir negražiai žiūrėtus..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#134
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Aš taip nemanau =) nors gal...? Priklauso kaip tos temos atrodytų. Iš viso geriausia būtų, kad jų būtų daug ir galimėtų rinktis
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#135
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tai jei daug bus tai tikrai reiks logotipą keisti ;]
O ar šiaip tai sunkus darbas?
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#136
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Labai nesunkus, bet jeigu keisi logotipą, tai bus nelengva.
  • 0

#137
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na,bet gal Brownas švente padarys ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#138
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Jokių pakeitimų stiliuje nedarysim dabar. Gal kada vėliau ir visiškai pakeisime forumo išvaizdą
*Juk svarbiausia yra informacija, o ne išvaizda. :^)
  • 0

#139
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Nežinau kaip kiti, bet aš ne pakeitimus turėjau mintyse. Temų norėčiau nors jei nekeisi nieko,tai apseisiu =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#140
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal dar turit kokių pastebėjimų ne stiliaus atžvilgiu?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0