Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Iš kur gaunat knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 96

#61
balti.drambliai

balti.drambliai

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Perku nebent poeziją. O grožinę literatūrą skolinuosi iš bibliotekos.
Kažkaip pastebėjau, kad savo nusipirktų knygų nemėgstu skaityti. Keista, bet man knygos iš bibliotekos yra malonesnės.
  • 0

#62
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
O aš nelabai mėgstu "nuskaitytų" knygų :$ Užtat kaifuoju vartydama dar spaustuve kvepiančią :D
  • 0

#63
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

O aš nelabai mėgstu "nuskaitytų" knygų :$ Užtat kaifuoju vartydama dar spaustuve kvepiančią :D

Man patinka mano senos nunešiotos knygos.Kažkaip malonu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#64
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O man patinka maniškės - šimtametės... :D
  • 0

#65
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O man patinka maniškės - šimtametės... :D


Gal labiau tėvų ir senelių? Aš saviškėm laikau tas, kurias pati nusipirkau, gavau dovanų ir pan.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#66
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O maniškėm laikau tas, kurios yra mano namuose... 8-)
  • 0

#67
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Dažniausiai knygas imu iš bibliotekos, o iš knygynų paprastai perku ne grožinės literatūros knygas, nebent kam nors dovanočiau. Tai pat namie yra pilna įvairių knygų, bet žinoma jos jau senesnės, tai nelabai traukia skaityti kai galiu iš bibliotekos parsinešti naujų šiuolaikiškų knygų.
  • 0

#68
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Užsimaniau ir aš čia pasisakyti.

Jau kelis metus turiu didžiulę maniją pirkti knygas. Knygynai man vos ne kokia šventa vieta ir nueidama ten su pinigais, dažniausiai grįžtu jau be jų. Perku ten tiek grožinę, tiek negrožinę literatūrą.

O pastaruoju metu tenka pirkti senas knygas iš kitų žmonių, nes niekas nesugalvoja perleisti kokio Blazako, Turgenevo ar Gogolio kūrinių. Šiaip gaila, bet jau baigiu pamėgti ir senesnius knygų leidimus, kai anksčiau jų neįsivaizdavau savo asmeninėje bibliotekoje.

Na, ir bibliotekoje kartais apsilankau. Pvz kai reikia kokios knygos, kurios niekur nenusipirksi.
  • 0

#69
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
As net esu pirkes knygas is biblioteku, aisku permokejau trigubai, bet del retenybes verta buvo...
  • 0

#70
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Aš dabar galvoju, kad toks variantas man vienintelė likusi viltis gauti Hofmano "Velnio eliksyrą". Reiks pasiteirauti bibliotekoje.
  • 0

#71
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aš dabar galvoju, kad toks variantas man vienintelė likusi viltis gauti Hofmano "Velnio eliksyrą". Reiks pasiteirauti bibliotekoje.


Siaip parduos nurasys kad tipo tu pametei ir tiek...ir lieps sumoket kaip uz nauja...
  • 0

#72
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
priklauso nuo bibliotekos, as kazkada uz Vonneguto 'Pianola' atsipirkau nepatikusiu meiles romanu.
  • 0

#73
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

priklauso nuo bibliotekos, as kazkada uz Vonneguto 'Pianola' atsipirkau nepatikusiu meiles romanu.


Tai čia retas reiskinys...
  • 0

#74
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš ir kartais pagalvoju, kad galėčiau pasakyt, kad pamečiau, bet taip nedarau, nes aš visada pagalvoju apie kitus. Ir nesvarbu, kad susimoki, bet jei knygos nebegalima nusipirkt tai žmonėm biblioteka tampa vienintelė vieta iš kur tą knygą gauti, todėl aš taip savanaudiškai neleidžiu sau pasielgti, galop visada galima atsišviesti.
  • 0

#75
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aš ir kartais pagalvoju, kad galėčiau pasakyt, kad pamečiau, bet taip nedarau, nes aš visada pagalvoju apie kitus. Ir nesvarbu, kad susimoki, bet jei knygos nebegalima nusipirkt tai žmonėm biblioteka tampa vienintelė vieta iš kur tą knygą gauti, todėl aš taip savanaudiškai neleidžiu sau pasielgti, galop visada galima atsišviesti.


Kai knygos ieskai visa gyvenima ir del jos gali net siela parduot (svelniai tariant) apie kitus negalvoji, o kazin kiek kiti apie tave galvoja... siais laikais islieka stipriausi ir gudriausi...
  • 0

#76
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Kai knygos ieskai visa gyvenima ir del jos gali net siela parduot (svelniai tariant) apie kitus negalvoji, o kazin kiek kiti apie tave galvoja... siais laikais islieka stipriausi ir gudriausi...


Dėl tokio požiūrio vieni apie kitus ir nebegalvoja. O reikėtų =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#77
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kai knygos ieskai visa gyvenima ir del jos gali net siela parduot (svelniai tariant) apie kitus negalvoji, o kazin kiek kiti apie tave galvoja... siais laikais islieka stipriausi ir gudriausi...


Dėl tokio požiūrio vieni apie kitus ir nebegalvoja. O reikėtų =)



Čia ne šių laikų požiūris o XIX a. tokio vieno dėdės pavarde Gibonas...
  • 0

#78
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Bet nedėjai citatos į kabutes. Ar būtum ją skelbęs, jei nepritartum?

Didmiesčiuose žmonės dabar jau, matyt, atsiperka už pamestas knygas pinigais. Tik kas iš jų.
Provincijoje vis dar imame už knygą knygą - tokią pat, arba bibliotekininko pripažintą lygiaverte. Čia jau, aišku, būna visokių variantų, kas yra lygiavertė. Galima, beje, imti ne vieną.
O pinigai? Už juos realiai tokia pat knyga nebus nupirkta. Be to, knygos - naujos - bibliotekoje įvertinamos pigiau negu knygyne.
  • 0

#79
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Kai knygos ieskai visa gyvenima ir del jos gali net siela parduot (svelniai tariant) apie kitus negalvoji, o kazin kiek kiti apie tave galvoja... siais laikais islieka stipriausi ir gudriausi...


Toks knygų fetišizmas man iš vis atrodo liguistai, o jeigu kiti atseit apie mane negalvoja, tai dar nereiškia, kad ir aš taip turiu elgtis.
Atsakant į temos klausimą, tai gaunu dažniausiai iš bibliotekos, todėl man ir nepatinka kai dėl tokių žmonių kaip Teodoras tos bibliotekos tuštėja.
  • 0

#80
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kai knygos ieskai visa gyvenima ir del jos gali net siela parduot (svelniai tariant) apie kitus negalvoji, o kazin kiek kiti apie tave galvoja... siais laikais islieka stipriausi ir gudriausi...


Toks knygų fetišizmas man iš vis atrodo liguistai, o jeigu kiti atseit apie mane negalvoja, tai dar nereiškia, kad ir aš taip turiu elgtis.
Atsakant į temos klausimą, tai gaunu dažniausiai iš bibliotekos, todėl man ir nepatinka kai dėl tokių žmonių kaip Teodoras tos bibliotekos tuštėja.



Liudna, bet man vienodai rodo, svarbu aš laimingas...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0