Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kava ar arbata?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#21
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ačiū, Justė, už atsakymą :) Šitą jau perskaičiau internete, tai manau iki birželio susirinksiu daugiau informacijos ir pradėsiu mokytis žolelių meno :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#22
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Vaje, vaje, kiek pykčio... Ir kaip gali nesirgti kūnas, kai jame verda pyktis Daugiau Šypsokitės!!! Judėjimas tikrai gali baigtis mirtimi, jei taip manote Baimė - tiesiausias kelias į ligas

Aš visada kvėpuoju, kai mieste kamščiai, pati turiu mašiną, į kurią kol kas deja pilu benziną, o ne vandenį, vaikštau į parduotuves ir kol kas deja negyvenu kaime, lyjant lietui mėgstu pabėgioti lauke ir nesuprantu kam jo saugotis Tiesiog išmokau to nebijoti ir nesieti su ligomis Nes mintys materializuojasi: jei manote, kad tai atneš nelaimę, taip ir bus, jei manote, kad tai suteiks Jums jėgų ir energijos - nugalėsite Bijote tokios realybės? Tai Jūsų pasirinkimas


*mano kūnas neserga - jis jau toks buvo gimęs. Yra kaip yra (beje, vėl kalbate nieko nežinodama) :)

Realybės nebijau - atrodo labiau, kad Jūs bijote ir bandote visus (ir visų pirma save) įtikint, kad realybė yra puiki.
TAČIAU aš kalbėjau ne apie tai. Turėjau omeny SVEIKATĄ. Mintis tokia: kai terši pats ir kvepuoji teršalais, kai valgai pesticidinį ar/ir gen. modifikuotą maistą - juokinga kalbėti sveiką gyv. būdą. Net ne juokinga, o gal labiau ironiška.
Tik norėjau tuo pasidalint.. :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#23
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
[quote name="Killer_Bee"]*mano kūnas neserga - jis jau toks buvo gimęs. Yra kaip yra (beje, vėl kalbate nieko nežinodama) :) [/quote]
Jūsų liga domėtis kol kas tikrai neturėjau priežasties, man savų pakanka kol kas :) Bet jeigu Jūs tikrai viską žinote apie savo ligą, sužinojote ir išbandėte visus įmanomus ir neįmanomus būdus pasveikti, tai labai džiugu, kad kaupiate savyje tiek daug žinių ir siekiate jomis pasidalinti :)

[quote name="Killer_Bee"]Realybės nebijau - atrodo labiau, kad Jūs bijote ir bandote visus (ir visų pirma save) įtikint, kad realybė yra puiki.[/quote]
Viskas, ko aš gyvenime bijodavau, tas ir nutikdavo, taigi, nusprendžiau nieko nebijoti ir daug šypsotis :) Man tas padeda, gaila, kad šitas gydymo būdas Jums neįtiko :) [/quote]

[quote name="Killer_Bee"]TAČIAU aš kalbėjau ne apie tai. Turėjau omeny SVEIKATĄ. Mintis tokia: kai terši pats ir kvepuoji teršalais, kai valgai pesticidinį ar/ir gen. modifikuotą maistą - juokinga kalbėti sveiką gyv. būdą. Net ne juokinga, o gal labiau ironiška.
Tik norėjau tuo pasidalint.. :)[/quote]
Gydydama save supratau, kad sveikata prasideda nuo sveikos dvasios. O joks užterštas oras, genetiškai modifikuoti produktai nesugeba sužeisti dvasios, jeigu ji nejaučia neigiamų jausmų, t.y. nebijo viso šito šudo :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#24
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal netinkamas maistas dvasios stiprios ir nesužeis, bet kūną tai tikrai, o stipri dvasia nusilpusiam kūne yra tarsi kanarėlė, uždaryta ankštam narvely. :) Taigi manau, kad svarbi tiek dvasia, tiek kūnas, todėl visada reikia savimi rūpintis visapusiškai.
  • 0

#25
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Brownai, :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#26
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Gal netinkamas maistas dvasios stiprios ir nesužeis, bet kūną...

Netinkamas maistas nesugebės sužeisti žmogaus minties, o žmogaus mintis su kūnu gali padaryti bet ką: ir išgydyt, ir nužudyt. Valgai obuolį bijodamas GMP - sveikatą silpnės, valgai obuolį galvodamas kiek jame reikiamų tau vitaminų ir kaip jis augo specialiai tau - busi gyvas ir sveikas :)

kad svarbi tiek dvasia, tiek kūnas, todėl visada reikia savimi rūpintis visapusiškai.

Žinoma, tai yra tiesą. Kiekvienas to siekiame, tik kiekvienas einame savu keliu :)
Kažkas norėdamas išgydyti atiduoda savo kūną į gydytojų rankas, o kažkas ieško išgijimo būdų visų pirma savyje.
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#27
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, galima tada išvis nieko nevalgyt ir neveikt :)
O MINTIS galvos, kad sportuojame, valgome, džiaugiamės :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#28
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Yra žmonių, kurie maitinasi vien tik saulės energija. Bet jie turi aukštą sąmoningumo lygį. To negalima pasiekti šeip lyg niekur nieko, reikia rasti kelią link to.
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#29
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Jooo, mačiau laidą apie juos - kaip jie badu marina savo vaikus...
Tikrai aukštas sąmoningumo lygis
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#30
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na apie tokius, kurie badu marina savo vaikus laidų nemačiau, bet žinoma, tai neparodo sąmoningumo lygį :) Kiek man teko skaityti apie tokius žmones, tai jie buvo dažniausiai jau gan seni žmonės, kurie tikrai nieko nemarino :) Tad manau, mes apie skirtingus reiškinius dabar kalbame :) Žinoma, jei žmogus verčia kitą žmogų gyventi pagal jo taisykles, tai parodo žemą jo sąmoningumo lygį, sutinku :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#31
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Daugiausia geriu Kakavą,bet po truputi pereinu į arbatą :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#32
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Daugiausia geriu Kakavą,bet po truputi pereinu į arbatą :)

O.. Seniai gėriau kakavą, tikrai skanu, bet nežinau, kodėl nustojau gert :)
  • 0

#33
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Daugiausia geriu Kakavą,bet po truputi pereinu į arbatą :)

O.. Seniai gėriau kakavą, tikrai skanu, bet nežinau, kodėl nustojau gert :)

Nevėlu vėl paragauti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#34
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
įsinorėjau kakavos. :) su pienu, mmmm bet ne taip sveika kaip arbata.
  • 0

#35
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

įsinorėjau kakavos. :) su pienu, mmmm bet ne taip sveika kaip arbata.

Na kas liečia sveikatą, tai nėra nieko sveikesnio už švarų ir šviežią šulinio ar šaltinio vandenį :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#36
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Na kas liečia sveikatą, tai nėra nieko sveikesnio už švarų ir šviežią šulinio ar šaltinio vandenį :)

Pritariu,bet ne kiekvienas gali tokį gauti :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#37
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
taigi. na kaime galiu gaut, bet nežinau kokia jo būklė, nes neištirtas.
  • 0

#38
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

taigi. na kaime galiu gaut, bet nežinau kokia jo būklė, nes neištirtas.

Tai visada galima ištirti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#39
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jeigu šulinio vandens būklė bloga, tai kokia tada miesto čiaupo? :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#40
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kur aš gyvenu tai tikrai matosi,kad ne kokia spalva net pasikeitusi kartais būna :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0