Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kava ar arbata?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#81
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man išvis dabar pradeda patikti kakava. :)
  • 0

#82
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Geriu daug arbatos. Kaip vasarą tai keturis penkis puodelius. Žaliosios, žolelių: ypač patinka melisų, kmynų, erškėtuogių. Juodos negeriu, kaip ir kavos su kofeinu.:)
Yra tokia iš javų ir cikorijos "Inka". Labai labai, kasdien balintos apie tris išgeriu. Skanu;)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#83
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Geriu daug arbatos. Kaip vasarą tai keturis penkis puodelius. Žaliosios, žolelių: ypač patinka melisų, kmynų, erškėtuogių. Juodos negeriu, kaip ir kavos su kofeinu.:)
Yra tokia iš javų ir cikorijos "Inka". Labai labai, kasdien balintos apie tris išgeriu. Skanu;)


kur perki ta kava is cikorijos? noreciau paragaut :)
  • 0

#84
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Maximoje :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#85
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Maximoje :)


dekui :) nusipirkau siandien :) va cia tai atradimas :) skonis, kaip tu kavuciu 3in1, o cia pagaminta is naturaliu produktu :) matai, kai neieskai nezinai ka siulo ta pati maxima :) kad cikorija kavos pakaitalas tai seniai zinojau, tik ragavus nebuvau :)

o siaip yra gaminama kava is giliu, gal kam teko ragaut? :)
  • 0

#86
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Čia pasiskaičiusi pasijutau visai neišrankia gėrimams.
O šiaip kiekvieną dieną geriu po 2-4 žalios arbatos puodelius ir po 2 paprastos kavos su pienu, bet pastarojo įpročio bandau atsisakyti.
  • 0

#87
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

dekui :) nusipirkau siandien :) va cia tai atradimas :)
:)

džiaugiuos , kad patiko :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#88
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

o siaip yra gaminama kava is giliu, gal kam teko ragaut? :)


Man teko šis džiaugsmas =) labai skanu ir tas kavos paruošimas, virimas labai buvo patikęs =) tikrai rekomenduoju paragauti, jei tik yra galimybė =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#89
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

o siaip yra gaminama kava is giliu, gal kam teko ragaut? :)


Man teko šis džiaugsmas =) labai skanu ir tas kavos paruošimas, virimas labai buvo patikęs =) tikrai rekomenduoju paragauti, jei tik yra galimybė =)


o gaminais pati ar koks profesionalus paruosimas buvo? :)
  • 0

#90
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Močiutė paruošė =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#91
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O šiaip kiekvieną dieną geriu po 2-4 žalios arbatos puodelius ir po 2 paprastos kavos su pienu, bet pastarojo įpročio bandau atsisakyti.

kodel?

kaip kazkada minejau, megstu kava ir arbata, kava bent ryte [ismeciau ir cukru is jos, niekad nemaniau, kad galeciau, arbata visada siaip be cukraus]. Arbata visokia... megstamiausia tradicine Earl Grey, patinka zalia, mate, imbieru paskanintos absoliuciai visos; megstu melisu, valerijonu ir ypac ramuneliu arbata, apskritai patinka vaistazoliu misiniai. Yum.
  • 0

#92
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Kodėl dėl kavos? Man nuo jos kyla rūgštys ir padidėja kraujospūdis, o tuomet kitą dieną neišgėrus kavos klaikiai skauda galvą. Tad norėčiau apsieiti be jos, nes be malonaus skonio nematau jokių privalumų.
O dėl cukraus, tai aš jo išvis nei kavoje, nei arbatoje nebevartoju jau kokius dešimt metų. Tiesiog su juo man tų gėrimų skonis tampa labai šlykščiu.
  • 0

#93
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Yra tokia iš javų ir cikorijos "Inka". Labai labai, kasdien balintos apie tris išgeriu. Skanu;)

Ojėj, maniau, kad čia tik aš beprotė viena, kuri mėgsta "Inka" Šiaip kavos negeriu, 3in1 yra mėšlas, tai kai atradau šią kavą, labai nudžiugau, geriu tik baltintą, nestiprią
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#94
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O dėl cukraus, tai aš jo išvis nei kavoje, nei arbatoje nebevartoju jau kokius dešimt metų. Tiesiog su juo man tų gėrimų skonis tampa labai šlykščiu.

Aš irgi nevartoju cukraus ir druskos, niekur. Šiaip sakoma, kad į kavą reikia būtinai dėti, nes cukrus sumažina tą kartumą, tai būna kokie atvejai, kad įsidedu, bet šiaip visai nevartoju.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#95
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Man tas kartumas kaip tik patinka. Labai retai, bet būna, kad užsinoriu ir pasidarau stiprios, juodos kavos, tai cukrus man visą jos skonį sugadintų.
  • 0

#96
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Paauglystėj man būdavo tokie keistumai, kad kai skaudėdavo skrandį aš išgerdavau kavos ir praeidavo Nežinau, kuom tai paaiškinti, bet man visada padėdavo.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#97
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
visai negeriu kavos,nebent tą tirpią, cukraus beveik nebenaudoju, o mylimiausia arbata raudona,dabar dar žalia pradėjo patikti.
per diena išgeriu bent keletą puodelių arbatos,ypač žiemą,visados kai sėdžiu prie pc šalia būnu pasidėjus savo milžinišką arbatos puodelį :)
  • 0

#98
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Geriu kavą dažniausiai per pietus, nes ryte ji mane veikia migdančiai, o šiaip mėgstu kavą, nes mano rūgštingumas ir kraujospūdis yra žemi, tai ji man tinka. Iš keistesnių kavų esu gėrusi miežių, tai skonis buvo labai šlyktus.
Iš arbatų, tai nemėgstu tik juodos, o namuose visada geriu saldintą su medum
  • 0

#99
Sunny.

Sunny.

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Siaip nemegtu vasara jokios arbatos ar kavos gert ,o ziema ir rudeni puodelio is ranku nepaleidziu :D
  • 0

#100
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Dažniausiai geriu žalią arbatą. Šiaip, kai labai miegas ima, kavos išgeriu, bet stengiuosi nepiktnaudžiauti. Labai kvepia man šitas gėrimas... (mm)
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0