Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kiek daugiausiai esat perskaitę puslapių „vienu prisėdimu“ ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#41
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Paskutiniu metu daugiausiai 20 psl. :) akys skauda.
  • 0

#42
Živilė.

Živilė.

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
130 ;D
  • 0

#43
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
gal apie 300, nes kazkaip neatsiranda laiko taip istisai, kad galetum ka nors nuo pradziu iki pabaigos perskaityt :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#44
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
As labai daznai knygas skaitau vienu prisedimu-suryju, tiksliau visada, kai skaitau viena. Neseniai issitraukiau Keruako KELYJE, ir pabandziau skaityt letai, su pertraukom,tai niekaip nesugebu pabaigt:)
  • 0

#45
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Priklauso nuo knygos ir laiko.Man dabar toks neskaitymo laikotarpis, tai į savaitę kartą paimu knygą.
Tarkim, skaityti kokį Kafką, Dostojevskį yra visai kas kitą negu Hesse, tuo labiau Coelho ar ką nors iš populiariųjų rašytojų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#46
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Daug perskaityti vienu prisėdimu galima tik lengvą literatūrą, o rimtąją - nemanau =) Jai reikia laiko suprasti, sudėlioti mintyse, o Meyer nėra ko dėlioti (tai galima laikyti savotišku pliusu), todėl panašaus tipo knygos skaitosi greitai. Bent jau man =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#47
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
jeigu skaitau vienu prisėdimu, tai tada per visą naktį ;) Nes kokią storą knygą, tai neperskaitysi gi per porą valandų
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#48
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Ankščiau perskaitydavau tik apie 17 psl., o dabar jau ir rekorda pasiekiau, vienu prisėdimu perskaičiau 20 psl.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#49
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Ankščiau perskaitydavau tik apie 17 psl., o dabar jau ir rekorda pasiekiau, vienu prisėdimu perskaičiau 20 psl.

Tikiuosi, kad su laiku tempai didės :lol:
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#50
Irena

Irena

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Ankščiau perskaitydavau tik apie 17 psl., o dabar jau ir rekorda pasiekiau, vienu prisėdimu perskaičiau 20 psl.

Tikiuosi, kad su laiku tempai didės :lol:

Aš nemanau, kad tempai turėtų didėti. Jei kažką norima gauti iš knygos, vienu prisėdimu jokiu būdu negalima stengtis "praryti" kuo daugiau, kitaip kas gi lieka iš to, ką skaitei, po keik laiko? Na, žinoma, jei tai koks lengvas skaitalas, tai ką gi - pirmyn, šiaip ar taip jame prasmės neieškoma. :D
  • 0
Žmonės vieniši kaip medžiai. Medžiai liečiasi lapais, šakomis, bet kamienai visada stovi atskirai. Visada. (Jurga Ivanauskaitė "Pakalnučių metai")

#51
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O aš laikausi nuomonės, kad jeigu tempai nedidėja, vadinasi skaitai ne tas knygas :lol: Kai gera knyga užkabina, tai net nepajauti, kaip perskaitai 100psl ir gailiesi, kad jau įpusėji ją. Ir nebūtinai tai turi būti lengvas skaitalas. Aš skaičiau "Sofijos pasaulis" neseniai (tikrai neiš lengvųjų knygų), tai pradėdavau prieš miegą skaityt ir nepastebėdavau, kaip 4 ryto ateidavo :D
Tempo didinimą aš nesiūlau tam, kad siekim kažkokio rekordo, čia juk ne maratonas, kas daugiau perskaitys :lol: Aš asmeniškai po 17-20psl skaitau tas knygas, kurios manęs nekabina. Pvz. kaip dabar skaitoma "Kelias"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#52
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Žiurint kokią knygą skaitau, jei labai patinka ir nestora, tai galiu vienu prisėdimu ir visą perskaityti.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#53
blue_monday

blue_monday
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
~200psl. Kažkada sirgdama perskaičiau visą knygą, nes absoliučiai nebuvo ką veikt ;D
  • 0

#54
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Žiurint kokią knygą skaitau, jei labai patinka ir nestora, tai galiu vienu prisėdimu ir visą perskaityti.


Apie ką aš ir kalbu, kai knyga patinka, tai ir skaitai neatsitraukus. O knyga juk 16-20psl yra
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#55
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
va Drakulą perslkaičiau per 2 dienas, vieną dieną porą valandėlių pasėdėjau ir kitą:D))Gal daugiau nei porą :) bet kai įsitrauki, negali sustot, net akyse raibuliuot pradeda
  • 0

#56
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Ot. O aš ,,Altorių šėšėly" perskaičiau per du vakarus :D Na bet, sėdėjau vakare gal po kokias 3 valandas skaičiau :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#57
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Porą kartų yra buvę, kad taip be stopų pavyko perskaityt, kiek pamenu tai Getės "Faustą" 1 d. ir iliustruotos didžiosios klasikos "Princą ir elgetą" ;) čia gan senokai. Bet čia kaip daugelis ir sako, priklauso ar užkabina, ir ar yra gan lengvo turinio. Visokius žurnalus, laikraščius ar pan. dažniausiai taip ir skaitau - vienu prisidėmu. Su knygom irgi nėra problemų, bet kartais pertraukos naudingos, kaip kažkas minėjo - kad susidėliot informaciją ar pailsint akis.
  • 0

#58
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Man kažkaip neišeina knygas vientisai skaityti, kiekvieną dieną po kažkokį nustatytą skaičių puslapių. Kai kurie pažįstami taip daro ir nesuvokiu, kaip jiems taip išeina. Aš dažniausiai skaitau daug, bet su ilgomis pauzėmis. Paimu knygą, kažkiek perskaitau, o po to kažkokių darbų atsiranda ir palieku kelioms savaitėms, o po to kai vėl paimu, vienu prisėdimu kelis šimtus puslapių perskaitau. Dažnai taip išeina, net su labai įdomiomis knygomis. Aišku, jei turiu labai daug laiko, bandau perskaityti knygą iš karto, o ir yra knygos, kurias REIKIA perskaityt vienu prisėdimu, nes kitaip dings atmosfera. Dažniausiai taip įsijaučiu, kad laikas tiesiog lėkte pralėkia ;) Pas daugumą, matau, tas pats. O kiek daugiausiai perskaičiau vienu prisėdimu, net nežinau. Kažkurią "Hario Poterio" dalį perskaičiau per dieną, tai tikriausiai apie 500-600 puslapių :)
  • 0

#59
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Nežinau, kiek ten puslapių storose knygose būna, 500 ? 600 ? Tai tiek ir perskaitau, aš šiaip daugumą knygų lietuvių kalba perskaitau vienu prisėdimu, kad ir kokio jos storumo bebūtų
  • 0

#60
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Nežinau, kiek ten puslapių storose knygose būna, 500 ? 600 ? Tai tiek ir perskaitau, aš šiaip daugumą knygų lietuvių kalba perskaitau vienu prisėdimu, kad ir kokio jos storumo bebūtų

Ir per kiek laiko tiek įveiki? :^)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0