Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nenuvarginkim akių prie kompiuterio ekrano


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
10-10-10 Taisyklė

Sėdintiems prie kompiuteriu siūlomalaikytis 10-10-10 taisyklės , kuri reiškia , kad kas 10 min. Reikia pažiūrėti i bent 10 metru nutolusį objektą bent 10 sekundžių. Nes žiūrėjimas į tolimą atpalaiduoją akis. O kad jus prisimintumėte tai daryti yra nemokama programa kuri kas dešimt min. primena, kad laikas pailsinti akis.

Galima parsisiųsti is http://www.rebuildyo... ... nload.html

Taip pat labai svarbu pastoviai mirksėti, nes tai 'sutepa' - sudrėkina akis, kas yra labai svarbu geram regėjimui. Nes kompiuterių monitoriai labai išdžiovina akis.
  • 0

#2
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na kas 10 minučių man atrodo per dažnai :) Bet kas valandą ar pusvalandį tikrai reikėtų :)

O aš tuo pačių pridėsiu dar ir savo žinomą metodą :) Jeigu pajaučiate, kad skauda arba pavargo akys, tiesiog pridėkite prie jų delnus ir kelias minutes ramiai pasėdėkite, mąstydami ką nors gražaus :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Laiką dar galima ir pailginti, o dar vienas metodas yra ir gilūs įkvėpimai. Pvz. giliai įkvėpi, sulaukai kvapą 10sec. ir užsimrki arba žiūri į tolį, arba kaip tu sakei, pridėt delnus prie akių. :)
  • 0

#4
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Kaip keista! tų taisyklių yra begalė, be to, visur nurodomas skirtingas laikas: 10, 20, 30 min. :)
Gal čia nuo monitoriaus priklauso :)
Jei sėdi prie 97-tų metų "iškasenos", tai jau po 5 min bėgti norisi
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O dėl programų - tai buvo išbandžiusių mano pažįstamų.
Tikrai reikia turėt geležinius nervus. Aš asmeniškai neištveriu to pypsėjimo (ir pan.) kas 10 min :)

o kaip sekasi jums? :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Aš irgi nesu tų programų šalininkė. Jos blaško dėmesį, o tai ypač trukdo, jei užsiimi kūryba. Dėl laiko, tai manau, jis visur nurodomas skirtingas, nes kiekvienas autorius žiūri pagal save. Taigi ir kiekvienam žmogui reikia nustatyti kažkokį savo laiką :) Tiesiog reikia klausytis savo kūno ir akys duoda signalą reikia pailsėti :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

O dėl programų - tai buvo išbandžiusių mano pažįstamų.
Tikrai reikia turėt geležinius nervus. Aš asmeniškai neištveriu to pypsėjimo (ir pan.) kas 10 min :)

o kaip sekasi jums? :)

Aš kaip nieko rimto neveikiu prie kompiuterio, tai tokios programos visiškai neblaško.
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

10-10-10 Taisyklė

Sėdintiems prie kompiuteriu siūlomalaikytis 10-10-10 taisyklės , kuri reiškia , kad kas 10 min. Reikia pažiūrėti i bent 10 metru nutolusį objektą bent 10 sekundžių. Nes žiūrėjimas į tolimą atpalaiduoją akis. O kad jus prisimintumėte tai daryti yra nemokama programa kuri kas dešimt min. primena, kad laikas pailsinti akis.

Galima parsisiųsti is http://www.rebuildyo... ... nload.html

Taip pat labai svarbu pastoviai mirksėti, nes tai 'sutepa' - sudrėkina akis, kas yra labai svarbu geram regėjimui. Nes kompiuterių monitoriai labai išdžiovina akis.

Neskaityk elektroninių knygų ir nevargs tos akys....nereikės visų ale ,,sudėtingų" receptų
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Neskaityk elektroninių knygų ir nevargs tos akys....nereikės visų ale ,,sudėtingų" receptų :hai:


:D

Juk ne vien elektroninėse knygose yra tekstas, tai čia nebūtinai tik knygose.. Juk yra ir forumai, įvairūs portalai, kur yra labai daug teksto.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0