Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ką šiuo metu skaitote?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1705

#1581
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

va tokie zodziai ir mane uzkabintu :) kaip knyga? :)

Aha, aš irgi norėjau pasiteirauti, kaip? Nors žinių toje srityje sakyčiau praktiškai neturiu, bet vis tiek įdomu.

Pati beje dabar užsikabinau už Robert Rowlnad Smith. Bibliotekoje pirmiau radau Prie vairo su Platonu, tai tą jau baigiau, po kurio laiko radau ir Pusryčius su Sokratu, tai tik pradėjau, nes kartu ir M. Castells Tinklaveikos visuomenės raidą skaitau (pagaliau jaulink pabaigos artėju, nes nors ir yra tikrai labai žavingų įžvalgų, bet visgi knygos turinys jau nemažai atsilieka nuo techninių naujienų).
  • 0

#1582
balti.drambliai

balti.drambliai

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Irvin D. Yalom "Gydymas Šopenhaueriu". Kol kas labai patinka, kažkodėl tikėjausi, kad patiks mažiau.:)
  • 0

#1583
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Hong Ying - "Šanchajaus sugulovė" - prieš metus mama padovanojo gimtadienio proga, bet vis pamiršdavau ar pradėdavau skaityti kažką kitą, tad šį kartą rimtai pasiėmiau šią knygą.
Arthur Golden - "Geišos išpažintis"- dar mokyklos laikais skaičiau šią knygą ir nusprendžiau vėl perskaityti kadangi gavau ją elektroniniu variantu.

  • 0

This is my design.


#1584
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Draconica, o kokio formato yra elektroninis "Geišos išpažinties" variantas? Jam nereikia kažkokių ypatingų programų?
Jei taip, gal galėtum išduoti, iš kur ją gavai, ar pasidalinti per, pvz., el. paštą? :blush:
  • 0

#1585
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
(Minerva, gile - užstrigo skaitymas, bet kai tik baigsiu, iškart atskubėsiu čia:) )
  • 0

#1586
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Draconica, o kokio formato yra elektroninis "Geišos išpažinties" variantas? Jam nereikia kažkokių ypatingų programų?
Jei taip, gal galėtum išduoti, iš kur ją gavai, ar pasidalinti per, pvz., el. paštą? :blush:


Knyga yra .pdf formato ir radau ją linkomanijoje (berods). Jei pati nerasi - žinoma galiu atsiųsti tau patogiausiu būdu :)

Vakar pradėjau skaityti Andrzej Sapkowski "Raganius". Kadangi kažkurioje temoje buvau minėjusi, kad pagaliau nusipirkau visą seriją, taigi griebiausi jos ir net nepastebėjau, kaip per vakarą įveikiau 200+ puslapių :D
  • 0

This is my design.


#1587
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Labai ačiū, radau ^_^ Taip pat ačiū už idėją nerandamų knygų ieškoti internete ;)

Pradėjau skaityti Peter Hoeg "Panelės Smilos sniego jausmą", ir dar teks pradėti Kamiu "Svetimą".
  • 0

#1588
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Jau ėmiausi antrosios "raganiaus" serijos knygos - Andrzej Sapkowski "Elfų Kraujas". Buvau ją skaičiusi ir ankščiau (taip ir susipažinau su šio autoriaus kūryba), bet skaityti visą sagą (?) iš eilės tikras malonumas.
  • 0

This is my design.


#1589
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Tarpui tarp Sapkowski darbų nusigriebiau Bram Stoker "Drakula". Lengvas skaitalas atvėsinti smegenis.
  • 0

This is my design.


#1590
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Milorad Pavič "Antrasis kūnas". Porą metų ji pas mane lentynose gulėjo, kol atradau ir atsiminiau, kad tokią knygą apskritai turiu :)
  • 0

#1591
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Stephen King "Tas" Pirma knyga. Darau pertraukėlę nuo Sapkowski kūrybos ir esu patenkinta pasirinkimu. Įtraukė ir sudomino nuo pirmųjų puslapių.
  • 0

This is my design.


#1592
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Lorenzo Carcaterra Sleepers. Paskolines draugas konkreciai man ja sugadino, dabar skaitau ir raukausi. Neisspoilino pabaigos ar dar ko, bet skaitydamas eme peikti rasymo stiliu ir panasius dalykus, ir dabar as nesamoningai telkiuos ne i turini, o i stiliu ir viskas kliuva! Nedarykit taip niekad savo draugams.
  • 0

#1593
Mitia

Mitia
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
F. Dostojevskis "Broliai Karamazovai" sutinku su žmonėmis, kurie teigia, kad šis jo paskutinis kūrinys yra geriausias. Rašytojas, surado teisingus žodžius kuriais jis norėjo išreikšti savo mintis. Norint, pilnai suprasti kūrinį, reikėjo būt susipažinus su Dostojevskio stiliumi ir kūrybą. Jeigu, kas norėtumėt pradėt jį skaityti, siūlyčiau pradėti nuo "Lošėjo" arba "Pažemintieji ir nuskriaustieji". Rašytojas, kurį rekomenduočiau visiems, kurie nori atgaivinti, džiuginti ne tik savo protą bet ir sielą.
  • 1

#1594
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Pradėjau Antano Škėmos "Baltą drobulę".
  • 0

#1595
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Sapkowski "Kregždės bokštas"
Tolkien "Hobbit"
Galiu pasakyti, kad myliu angliško leidymo knygas. Jos tokios jaukios.
  • 0

This is my design.


#1596
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Italo Calvino Jeigu keleivis ziemos nakti. Labai patinka. Man atrodo, laukiau sitos knygos.
  • 0

#1597
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
Selindžerio "Franė ir Zujis". Visai nieko.
  • 0

#1598
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Skaitau Alchemika, nezinau kodel, bet ir nezinau ar noriu pabaigt, nes ipusejau ir neskaitau kelias dienas jau, nebetraukia
  • 0
Plastikmaniak

#1599
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

(Minerva, gile - užstrigo skaitymas, bet kai tik baigsiu, iškart atskubėsiu čia:) )


Viskas progrese, po truputį ledai atitirpinėja. Jaučiuosi keistai prasikaltusi taip ilgai skaitydama;D
+
Hailji ''Užupio respublika''.
Kadangi esu pamišus dėl vadinamųjų Vilniaus miesto (ap)rašytojų, o ypatingai pačio Užupio, tikiuosi labai gardaus teksto..
  • 0

#1600
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Šiuo metu Kurt Vonnegut "Titano sirenos"
Na bent tiek kiek perskaičiau jau yra įdomu, plius dar šiek tiek istorinių žinių turintis tekstas.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0