Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kita knyga?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Ar jums būna, kad po perskaitytos vienos knygos, galvojate kokią knygą toliau skaityti. Pagal ką išsirenkat būsimą knygą?
Pasidalinkite savo mintimis.
  • 0

#2
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man buna, kad negaliu issirinkti is turimu keliu variantu.o nulemia tai ko tuomet norisi: trumpos ar ilgos, klasikos ar siuolaikiskos, sunkios ar pavirsutiniskos. daug kriteriju. :)
  • 0

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Taip. Daug kriterijų. Kartais baigus kokią mokslinę užeina filosofijos poreikis, kad atsipalaiduot, pamąstyt. Dar priklauso ir nuo tuometinės būsenos. :)
  • 0

#4
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Visa laiką perskaičius kokia knygą...Nesinori imti iš sarašiuko...Tai pačiumpu tai kas užkabina akys bibliotekoje :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Imu iš tų, kurias turiu lentynoje, bet dar neskaičiau. Tačiau tai niekada nebūna tas pats autorius...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
o as daznai tampu reklamos auka :D
ka kur "nuraunu", ta ir skaitau.
Neseniai vos vel ja netapau. VZ reklamuojama atseit labai nauja, sviezia ir dabar mums labai reikalinga
Matt Haig "prekiu zenklu nesekmes. visa tiesa apie 100 didziausiu visu laiku zenklodaros klaidu"
pasirodo yra isleista 2005 metais. tai kol ji iki musu cia priejo, buvo isleista ir naujesne sio autoriaus knyga. Uz jos dabar ir kibau 8)
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Turiu susidaręs sąrašą visiems metams.Aišku nesusirašęs, bet taip tiesiog žinau, ką noriu būtinai paskaityti.O ką leidžia knygynai manęs apskritai nedomina.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O man būna įvairiai. Kartais žinau, kurią skaitysiu, nes vyksta skaitytojų klubai, kur visi bendrai skaitome. Būna, kad tenka stoviniuoti prie knygų lentynos, liesti jas, vartyti ir tada pajuntu, kurią noriu skaityt. Kartais atrandu pamirštą knygą ir griebiu ją. Šiaip viskas priklauso nuo nuotaikos, tiesiog pajuntu, kurią knygą būtent dabar noriu perskaityt. Nors neseniai buvo situacija, kada namie turėjau tik 5 knygas ir šiaip jų dar nebūčiau skaičiusi, bet neturėjau kur dingti ir visas perskaičiau (bet nesigailiu, netgi džiaugiuosi, kad neatidėliojau jų vėlesniems laikams). :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#9
luana

luana

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
Knygą renkuosi pagal nuotaiką, tačiau būna, kad skaitoma knyga taip sudomina, kad kyla noras paskaityti ir kitas to autoriaus knygas, tada nereikia stoviniuoti prie knygos lentynos, nes jau iš anksto žinau, kad pabaigusi griebsiu kitą šio autoriaus knygą :)
  • 0

#10
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
knygas renkuosi labai paprastai , kartais kas nors pataria , kartais sudomina viršelis (sudomina ne tik nauji spalvoti viršeliai , bet ir senos , nuo žmoniu lietimo apdriskusios knygos :) ) taip pat skaitau pagal mokytojų duotus sąrašus , tarp sąrašo knygų įterpdama vieną kita mane pačią sudominusią knygą :)
  • 0

#11
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
dabar turiu du sąrašiukus,norimų perskaityti knygų,vieną pasidaryti paskatino kitų rekomendacijos, nes rodos kiekvienas skaitantis mėgsta parekomenduoti knygas,prasijojau tas rekomendacijas ir gavau neilgą sąrašiukas.kitą pasidariau,kai įsigijau knygą"1001 knyga..". dažnai knygos sudomina,kai kur nors forume kažkas pamini,paskaičius daugiau apie ją,užsimanau perskaityti,o kitos knygos, rodos, pačios pasišaukia bibliotekose :)
  • 0

#12
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
nuo nuotaikos itin dažnai priklauso. šiaip ką turiu, tą imu, norisi viską perskaityti, su viskuo susipažinti, nors tai ir atrodo neįmanoma.
  • 0

#13
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
jei namuose jau stovi krūvelė knygų,parsinešta iš bibliotekos, tai imu kurią nors iš jų..o kai nieko nebeturiu, einu į biblioteką ir imu tai, kas mane sudomina. tai gali būti pavadinimas, viršelis, draugių patariama knyga ar iš sąrašėlio, kurį neseniai pasidariau..
  • 0

#14
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Aš dažniausiai pats sugalvoju, kokio žanro/serijos knygas ateityje skaitysiu. Taip ir galvoju, ir galvoju vis į priekį, sąrašas vis ilgėja, ilgėja.
  • 0

#15
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Grožinę literatūrą dažniausiai renkuosi spontaniškai, retai kada sugalvoju iš anksto ;)
  • 0

#16
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Knygas renkuosi, tuo kuo aš pati domiuosi, kartais taip būna, kad norisi kokios nors meilės romanėlį paskaityti, kitą kartą rimtesnę renkuosi, žiūrint ar ta knyga yra bibliotekoje, jei ne, kantriai laukiu, jei taip - ir "eilėje" pastoviu ;)
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0