Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nuo kada pradėjot skaityti knygas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal prisimenat, kada perskaitėt savo pirmąją knygą? Kas jus įviliojo į knygų skaitymo pasaulį?
  • 0

#2
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
mama sake, kad anksti palyginus su kitais vaikais. o iviliojo taip pat mama. :) skaitydavo man daug, moke raideliu, o ir pati noro turejau ismokti. :)
  • 0

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

mama sake, kad anksti palyginus su kitais vaikais. o iviliojo taip pat mama. :) skaitydavo man daug, moke raideliu, o ir pati noro turejau ismokti. :)

O tai maždaug kokio amžiaus? Kai kurie geinjai skaitė jau būdami dviejų metų. :)
  • 0

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
negaliu dabar pasakyt, nepamenu, reiktu mamos paklaust. bet tikrai netaip kaip tie genijai, ne taip anksti :) tik zinau, kad viska anksciau pradejau daryt nei kiti: vaiksciot, kalet, skaityt :)
  • 0

#5
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mane tėvai iki mokyklos bandė išmokt skaityt, bet nieko nesigaudavo kažkodėl :) Skaičiuoti kaip savo amžiuj puikiai mokėjau, o skaityti niekaip, nors visas raides jau žinojau :) Nuėjau į mokyklą ir išmokau, bet aistra knygoms pabudo neiškart :) Iki kokios 4 klasės niekaip manęs negalėjo niekas priverst paskaityt kokią knygą :) Skaičiau tik vadovėlius, o tada lėkdavau į lauką bėgiot mieliau nei skaityt kokia knygą :) Man tai baisiai nuobodu atrodydavo. Tik nuo kokių 10 metų pradėjau domėtis knygomis ir skaityti savo malonumui, o ne mokyklai :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Nuo 4 metų... Tada labai vaidindavau ir skaitydavau laikraščius dar priedo. :)
  • 0

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Mane tėvai iki mokyklos bandė išmokt skaityt, bet nieko nesigaudavo kažkodėl :) Skaičiuoti kaip savo amžiuj puikiai mokėjau, o skaityti niekaip, nors visas raides jau žinojau :) Nuėjau į mokyklą ir išmokau, bet aistra knygoms pabudo neiškart :) Iki kokios 4 klasės niekaip manęs negalėjo niekas priverst paskaityt kokią knygą :) Skaičiau tik vadovėlius, o tada lėkdavau į lauką bėgiot mieliau nei skaityt kokia knygą :) Man tai baisiai nuobodu atrodydavo. Tik nuo kokių 10 metų pradėjau domėtis knygomis ir skaityti savo malonumui, o ne mokyklai :)

Panašiai ir man buvo :)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Mane mama išmokė skaityt iki mokyklos, todėl pirmoje, o paskui ir antroje klasėje nežinojau ką veikt: turėjome kažkokias spalvotas korteles dėliot - neva skiemenys ar pan, ir niekaip negalėjau suprast, kodėl ten knygos tokios didelės, o jose vienam puslapyje tik paveikslelis ir keli žodžiai iš tos pačios raidės... |(
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#9
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
As, budama 4, senelei garsiai perskaiciau pasaka apie raudonkepuraite, tiesa, tada dar sunkiai sekdavosi atskirti "b" nuo "d". :)
Ir, kaip ir Killer_bee, del tokio neturejimo ka veikti mokytojai mane siule perkelti i antra klase.
Bet mama neleido uzaugti per greit :^)
  • 0

#10
Popkorniukas*

Popkorniukas*
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Hmm.. Aš pradėjau skaityti knygas, kai pradėjau eiti į mokyklą, tai yra nuo 6 metų
  • 0

#11
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Pirmas knygas pradėjau skaityti kaip dauguma, mokykloje,išmokus skaityti.
tuo metu labai intensyviai skaitydavau visokias pasakas ir tokias knygutes apie riki nuotykius :)
vėliau kažkaip dingo susižavėjimas knygomis ir porą metų knygų skaitymas tapo kančia (kažkaip vis tekdavo skaityti kažką labai neįdomaus), bet vėliau vėl papuoliau ant skaitymo "bangos" ir intensyviai skaitau ligi šiol :)
  • 0

#12
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
pradėjau skaityti nuo ketverių. pati išmokau skaityti, naudodamasi ,,elementoriumi'' ( pirmai klasei skirtas lietuvių vadovėlis, kuriame- skaitymo pagrindai) . pradėjau nuo pasakų..pamenu, pirmoje klasėje iš pradžių mokyklos bibliotekininkė draudė neštis tiek daug storų knygų..manė, kad neperskaitysiu.. bet vėliau jau nebepkreipė dėmesio:)
  • 0

#13
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
žinau, kad skaityti išmokau nepilnai penkerių. matyt nuo tada ir knygelėmis domėjausi.
  • 0

#14
Monstriuke

Monstriuke

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:
mano pirmoji daugiau nei desimties puslapiu knyga buvo pries pirma klase ir taibujo kazkas is didziosios klasikos, apie tris seseris man atrodo, nebelabai atsimenu.
  • 0

#15
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Nuo 16 metu :-D
  • 0

#16
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
nuo pat mažens nekenčiau knygų..
vaje net nežinau kodėl.
prisiminu kai gavau pirmąją knygą su didelėmis raidėmis labai susinervinau
gan vėlai pradėjau skaityti maždaug nuo aštuonių o gal devynių metų.
bet po poros metų atsiemiau už viską ;DDD
būdama trylikos keturiolikos, jau griauždavau suaugusiųjų knygas ;]
  • 0

#17
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Skaityti mokėjau dar prieš mokyklą, bet knygų nemėgau. Tačiau vieną kartą gavau dovanų kažkokių vaikišką knygą apie kates. Nuo tada ir prasidėjo... Manau, kažkur antroje klasėje.
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#18
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Nuo spalio 5 dienos kažkur, aišku šių metų.
  • 0

#19
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Nuo 5. Laaabai nemėgau kai man skaitydavo, norėdavau pati :D
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#20
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Man skaitė nuo kokių 2 metų, o pats pradėjau nuo 5 - 6 metų...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0