Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Vienpusė meilė/susižavėjimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gal kam teko tai patirti?
Pasidalinkite savo mintimis.
  • 0

#2
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
As buvau susizavejus mokykloj vyresniu vaikinu :) o jis net apie mano egzistavima nezinojo :) iki tol kol klasiokei prasitariau, o si jau padedavo jam "meiles" rastelius perdavineti. Na rasteliais bendravom apie pora savaiciu. Kai susitikom akis i aki susizavejimas liko vienpusis (is mano puses) Sunku budavo susitikt ir sveikintis kaip niekur nieko, bet greit atejo vasaros atostogos ir visa tai pasimirso :) o kitais metais tiesiog jau buvo geda uz savo naivuma :$ kol galiausiai nugramzdinau gedos jausma kuo giliau ir viska pamirsau. 8)
  • 0

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aišku, kad teko. Laimingi arba kaip tik nelaimingi, kuriem to neteko patirt. Per tokius išgyvenimus daug išmokstame. :) Bet kartu ir pradedi bijoti jausmų. Nors viskas pasaulyje turi gerąsias ir blogąsias puses.
  • 0

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Aišku, kad teko. Laimingi arba kaip tik nelaimingi, kuriem to neteko patirt. Per tokius išgyvenimus daug išmokstame. :) Bet kartu ir pradedi bijoti jausmų. Nors viskas pasaulyje turi gerąsias ir blogąsias puses.

Kitaip sakant, pasaulis nėra vienpusiškas.Tai yra labai įdomi savybė, kad tokios kaip ir tiesos ar melo lyg ir negali būti.Viena vertus- vienam tai tiesa, o kitam melas.Kas sutikrins? Lygiai taip ir gerosiomis ir blogosiomis pusėmis.Iš filosofinės prizmės, turbūt čia protas kaltas, norintis visur dėlioti etiketes- geras ir blogas, gražus ir negražus...ką išgyvename nėra vienpusiška:šiandien skaudu, rytoj gali pasirodyti, kaip tam tikra pamoka, o neretai ir visai normalus ir būtinas išgyvenimas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Tikrai taip.
Arba prisiminus budistų istoriją:

Kartą atėjo mokinys pas savo meditacijos mokytoją ir sako:
-Mano meditacija siaubinga! Aš jaučiuosi toks išsiblaškęs, arba man skauda sąnarius, arba aš užmiegu. Tai tiesiog siaubinga.
-Tai praeis, - atsakė meistras.
Po savaitės, mokinys vėl atėjo pas mokytoją.
-Mano meditacija nuostabi! Aš jaučiuosi toks gyvybingas, taikus, supratingas! Tai tiesiog neįtikėtina!
-Tai praeis, - atsakė meistras.

Taip ir jausmai, suvokimas mūsų gyvenime praeina. Akimirkos žavesiai ne amžini ir viskas yra dėl to ne vienpusiška.
  • 0

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tikrai taip.
Arba prisiminus budistų istoriją:

Kartą atėjo mokinys pas savo meditacijos mokytoją ir sako:
-Mano meditacija siaubinga! Aš jaučiuosi toks išsiblaškęs, arba man skauda sąnarius, arba aš užmiegu. Tai tiesiog siaubinga.
-Tai praeis, - atsakė meistras.
Po savaitės, mokinys vėl atėjo pas mokytoją.
-Mano meditacija nuostabi! Aš jaučiuosi toks gyvybingas, taikus, supratingas! Tai tiesiog neįtikėtina!
-Tai praeis, - atsakė meistras.

Taip ir jausmai, suvokimas mūsų gyvenime praeina. Akimirkos žavesiai ne amžini ir viskas yra dėl to ne vienpusiška.

Pamokanti istorija, patiko.Nebuvau girdėjęs :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
iš mano pusės, tai pats žiauriausias dalykas, koks gali nutikti žmogui. bet išugdo žmogų tokį stiprų. žiauru nes tampi ne savimi, o kažkuo kitu, kuris pamiršta viską ir galvoja tik apie dalyką, kurio jam reikia. galvoja, prasideda paranoja, pavydas, įvairūs psichavimai. tampi psichu. vaikščiojančiu psichu. bet po kurio laiko (jeigu atsigauni) tampi žmogumi, kuriuo visad troškai būti, bet neišėjo. bet per kančias , daug kančių tampi KAŽKUO. nuostabu. skaudu. nuostabu. skaudi patirtis, bet labai naudinga. mano istorija :lol:
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O aš buvau susižavėjęs viena mokykloj mokine, tiksliau ji net mano dalinė kaimynė.. dieviška mergina. Iki dabar prisimenu kaip su ją sudėjom lotynų k. viską prisimenu: jos kvapą, jos žvilgsnį, jos ištartus žodžius. Kaip buvo apsirengus, kaip laikė rankas. Prisimenu kaip per pamokas ji pasisukdavo ir jos plaukai nukrisdavo ant peties, kaip ji klausydama mokytojos pasiremdavo alkūne. O kas svarbiausia jos neprilygstama šypsena. tokios šypsenos nėra visame pasaulyje. Vien būnant šalia jos mane tiesiog ištikdavo stabas... :D
Ji buvo mano mūza, tik dėl jos ir pradėjau rašyti, tokia mergina yra dieviška...platoniškas ryšys su ją nors ir buvo vienpusis, bet išliks iki mano mirties.
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Platoniška meilė neegzistuoja ;)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ir dar kaip egzistuoja...
  • 0

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Juokauji.Jeigu tokia mergina pasiūlytų pati draugauti negi atsisakytum?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Atsisakyčiau... man užtenka to kad galiu į ją pasižiūrėti... o draugavimas tai tik prisirišimas ir tam tikras ribotas bendravimas. O platoniškumas išlieka amžinai.
  • 0

#13
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Turbūt gyveni amžinai, kad gali drąsiai teigti, kiek išlieka ir kiek neišlieka platoniškumas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#14
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Neamžinai...bet žinau...
  • 0

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sakyčiau tavo susižavėjimas ta mergaite kaip tik labai fiziškas.Šypsena, plaukai, mostai.Nieko metafiziško.Galiausiai tai praeina, tu tik idealizuoji, galbūt jeigu ją sutiktum dabar, jau nieko nebejaustum.Vėliau atsiranda kiti idealai ir kiti susižavėjimai, ypač kai įsimyli.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Patikėk, aš ja vos ne kas dieną matau, kadangi ji gyvena mano gatvėje ir viskas tas pats...nors ir su kitom bendrauju, bet ją vis tiek idealizuoju. Ir kaip tik tai labiau platoniška, nes fiziškai mylėti yra visai kitaip, aišku aš čia šito neaiškinčiau.
  • 0

#17
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Juokauji.Jeigu tokia mergina pasiūlytų pati draugauti negi atsisakytum?


Atsisakyčiau... man užtenka to kad galiu į ją pasižiūrėti... o draugavimas tai tik prisirišimas ir tam tikras ribotas bendravimas. O platoniškumas išlieka amžinai.



Na netikiu, jeigu ta mergina pati pradėtų rodyti simpatiją, tu ją atstumtum =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Patikėk iš manęs visko galima tikėtis...
  • 0

#19
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Iš visų galima visko tikėtis =D
Bet juk nelogiškas mano akimis toks poelgis =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#20
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai suprantu Teodora, galima juk ir žmonėm gerėtis iš tolo, kaip kokiais daiktais ir taip išlaikomas tas idealizmas, kuris aišku praeitų jeigu pradėtum artimiau bendraut
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0