Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Jau vasara !!!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Pagaliau atėjo pirmasis vasaros mėnuo.Tai ką, mieli forumo dalyviai, planuojat veikt vasarą? Gal jūsų laukia kokios įspūdingos kelionės ar išvykos į stovyklas?
  • 0

#2
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
nesamone, nieko dar nesugalvojau.noreciau dirbt, bet be sansu siais laikais. tikriausiai leisiuosi i pasyvu poilsi :lol: o man jo labai truksta. bet zinoma ilgai neistversiu tik guledama pievoj. reiks galvot ka nors idomesnio.:)
  • 0

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na tikrai taip, vasarai bus sunku susirast kokio darbo. Gal bent šią vasarą nuveiksiu ką nors įdomaus. :lol:
  • 0

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
gal ir i nauda kartais tokie dalykai.niekas nevyksta veltui.:lol: o kas galetu buti ta idomi veikla?
  • 0

#5
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai, kad net nežinau. Gal pati turi pasiūlyt kokios įdomios veiklos vasarai? 8)
  • 0

#6
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
siaip tai galimybiu yra daug.as pati galvoju gal susiorganizuot koki zygi su dviraciais, miega prie lauzo po atviru dangum ar kazka panasaus.:lol: noris kuo daugiau gamtoj pabut. dar noriu nuvaryt i lokes peda. nu ten kaip ir ''tarzankes'' ar kazkas tokio.turetu but idomu:)
  • 0

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Girdėjau kažkada apie Lokės pėdą, bet neteko dar būt. Reiks apsilankyt.
  • 0

#8
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
kiek girdejau tai tik geri atsiliepimai. :lol:
  • 0

#9
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Kokios dar atostogos, kokios dar išvykos...
Sapne.
Pas mus mokslo metai, pamokos, metiniai kontroliniai, vargas, užsiknisimas iki birželio 19-tos.
Išvis nejaučiu vasaros. Visiškai. Sėdžiu paniurus vien nuo suvokimo, kad birželio pirma, o va mes niurksom pamokose, kuriose užduoda ryškiai per daug. :lol: Šiandien rašėm anglų valstybinį bandomąjį, negana to, rytojui iš tos pačios anglų neužteko 2 rašinių šiandien, tai trečias iš 4 pastraipų. Duok Die, kad visa tai geruoju atsilieptų kitų metų egzaminams.
  • 0

#10
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Kokios dar atostogos, kokios dar išvykos...
Sapne.
Pas mus mokslo metai, pamokos, metiniai kontroliniai, vargas, užsiknisimas iki birželio 19-tos.
Išvis nejaučiu vasaros. Visiškai. Sėdžiu paniurus vien nuo suvokimo, kad birželio pirma, o va mes niurksom pamokose, kuriose užduoda ryškiai per daug. :lol: Šiandien rašėm anglų valstybinį bandomąjį, negana to, rytojui iš tos pačios anglų neužteko 2 rašinių šiandien, tai trečias iš 4 pastraipų. Duok Die, kad visa tai geruoju atsilieptų kitų metų egzaminams.

Oho, čia žvėrys o ne mokytojai. :^) O man tik ši savaitė tokia rimtesnė bus, nors į mokyklą reikės eit iki 19d...
  • 0

#11
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man irgi tik sita savaita. na faktiskai iki 10d. pamokos. o veliau tik paskutiniai pasispardymai:)
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Baigsiu egzaminus.Tinginiausiu.Būsiu saulėj.Atostogausiu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Na tikrai taip, vasarai bus sunku susirast kokio darbo

Su tokiu nusiteikimu tikrai be šanso :lol:
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#14
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Na tikrai taip, vasarai bus sunku susirast kokio darbo

Su tokiu nusiteikimu tikrai be šanso :)

Na kolkas aš labai ir nesistengiu ieškoti :lol:
  • 0

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Kokios dar atostogos, kokios dar išvykos...
Sapne.
Pas mus mokslo metai, pamokos, metiniai kontroliniai, vargas, užsiknisimas iki birželio 19-tos.
Išvis nejaučiu vasaros. Visiškai. Sėdžiu paniurus vien nuo suvokimo, kad birželio pirma, o va mes niurksom pamokose, kuriose užduoda ryškiai per daug. :lol: Šiandien rašėm anglų valstybinį bandomąjį, negana to, rytojui iš tos pačios anglų neužteko 2 rašinių šiandien, tai trečias iš 4 pastraipų. Duok Die, kad visa tai geruoju atsilieptų kitų metų egzaminams.

Man 11 klasė palyginus su egzaminais atrodo kaip pasaka.Jau kelinta savaitė neišsimiegu normaliai.Nors aišku pamokų nėra, bet namuose kiek turi atidirbti, jeigu nori gerų rezultatų.Praktiškai tas pats išeina,o paskutinėmis dienomis prieš egzą iš viso forsuoji ir nieko nebegalvoji :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Kiekvienas reiškinys gyvenime nėra lengvas. Vienas už kitą sunkesni tie metai mokykloj. Kolkas man buvo didžiausias šuolis iš 10-tos į 11-tą. Tai yra siaubinga. Kol pripratau... O dar pastovus stresas lydi... Vis per griežtai ima pas mus. Keikiu ir keikiu tą mokyklą, nors jaučiu reiks girt greit...
Dar priedo, kai pradėjau vairuot... Galvojau, kad tai nėra labai lengva, bet kai pradėjau mokintis nuo nulio... Tai velniškai sunku. Prieš kiekvieną pravažiavimą jaudinuos, kad tik nesudaužyčiau tų mašinų kitų, bo taip ilgai neina suprast. Pamatau mašiną, apskritai, skaudi tema. :) Dabar ypač skaitau daug psichologinės literatūros. Šie metai buvo labai sunkūs ir vis nėra minutės atsipūsti. Tikiuos, kad viską galima suversti amžiui. Tačiau... Kad viskas būtų taip paprasta.
  • 0

#17
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
11 klasėj man irgi sunku buvo.Ypač krito matematikos balai.Paskui kažkaip pripratau.Pabaigoj netgi patiko: jokių rūpesčių, nei egzaminų(kaip 10 ar 12 klasėj)...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#18
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Nenoriu čia kažkuo skųstis, bet per šią savaitę vien iš anglų uždavė 4-tą rašinį. Tai nėra sunku, tačiau reikalauja jėgų ir labai vargina... Nusibodo jau visi tie mokslai. Va, per 2 savaitės dienas - 4 anglų rašiniai, 2 lietuvių rašiniai, 50 matematikos pratimų, fizikos kontrolinis būsimas... Tiesiog tokia antipatija tiem mokslam, kad siaubas. Pažymiai jokie man asmeniškai nekrito, bet jei aš suprantu - truputėlį beprasmiškas darbas atrodo. Bent jau iš anglų ar matematikos. Vien iš to beprasmiškumo matematikos neketinu nė vieno pratimo daryt. Jaučiu dar per šią savaitę kokius dar 50 užduos. Viso bus 100 ir vien tas skaičius jau vemt verčia. Visi mokytojai egoistai... Nieko nesakyčiau, jei jie suvoktų, kad mokiniai patys renkasi prioritetus ir neužsirautų, o dabar... Neateini į pamoką - kur buvai, o kodėl per pamokas turi tai daryt...
Dieve, uždaryk mane į riešuto kevalą ir niekada nepaleisk...
  • 0

#19
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
o man šie metai, 11-ta klasė, pasirodė vieni iš lengviausių ..
būna pora langų,tad tarpuose tarp pamokų galima normaliai atsipūsti, mokausi tai, kas man reikalinga arba įdomu, nebėra tokių dalykų,kurie man labai sunkiai sekėsi (pvz. chemijos). Plius bendras valandų skaičius minimalus,tad nebuvau labai perkrauta.
be to balai geresni negu praėjusių metų. Nesimokau 10-tukais,bet mane tenkina esami pažymiai :)

Evoliucija,labai gaila, kad mokytojai jus taip spaudžia..
aš džiaugiuosi saviškiais, kad jau dabar nelabai ką rimto bedirbame
  • 0

#20
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man atrodo, kad Evoliucijos atveju jos mokytojai savo dalyką vertina kaip patį svarbiausią ir patys mokytojai gal yra šiek tiek susireikšminę.
Bet vasara atėjo ir poilsio dienos prasidėjo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0