Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Studentavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Noriu paklaust esamų arba buvusių studentų. Ar jums patinka/patiko būti studentu, visi tie studentavimo metai tikrai yra/buvo vieni įsimintiniausių jūsų gyvenime?
Dar vienas klausimas. Kas geriau: studijos ar mokykla?
  • 0

#2
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Studijos man be abejo buvo žymiai šaunesnės nei mokykla :)
O patiko studijos ar ne, tai net nelabai galiu pasakyti :) Negaliu pasakyti, kad nepatiko, bet dabar be jų žymai geriau :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#3
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man asmeniškai jokio "studentavimo" nebuvo. Teko "juodai" dirbt, kad pasiektum gerų rezultatų. Paskaitų lankymas privalomas - praleidi daugiau, negu galima (pvz ne 3, o 4), tai neprileidžia prie egzamino. Paskaitose buvo vienas, o egzaminui teko ruošti daug daugiau dalykų, kurių per paskaitą net neminėjo (čia ne tas atvejis, kai tik reikia paskaityti "plačiau", čia buvo visiškai nauji dalykai). Krūva namų darbų... Po 4 paskaitas per dieną (+ "langai").
Su bendrakursiais santykiai nekokie - jie/jos bijojo bendraut, nes kartais ginkdie dar paprašytum jų konspektų :) O jei dar geresnį pažymį gautum.......... :tmi: O ir bendrabutyje mažai kas norėjo bendraut, visi sėdėjo savo kambariuose prie tv ar kompų...
O mokykloje šiaip nelabai įdomu buvo. Tik gerai - namų darbams ir pamokoms reikėjo daug mažiau laiko, todėl jo likdavo daugiau daryt ir skaityt ką tik noriu. :)

BET gražių ir malonių akimirkų būdavo ir mokyklos, ir studijų laikais, gal nelabai susijusių su mokymo įstaigomis... :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O ką tu čia studijavai taip?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Studijavimas yra linksmas dalykas ypač jeigu studijuoji dar fainam dalyke ir yra fainas kursas, kaip kad pas mane. Faktiškai einu į univera ne tiek dėl paskaitų, kiek dėl pažvengimo su kursiokais ir nesamonių prikalbėjimo...Jėga iš esmės tas visas studentavimas, daug daug geriau nei mokykla.
  • 0

#6
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na man studijuot manau labiau patiko, gal todel, kad mokykloje buvome visi labai skirtingi ir nelabai ejo susibendraut, kas kita universitete, kur interesai panasus, su grupe ir kursu sutariame labai gerai, konkurencija tik sveika, jei kas ka suveikia tai greit isplinta po grupe ar po visa kursa :) superiniai dalykai krikstynos, cementofke, betonofke, mediumas. del pacio studentavimo, tai to ale studentisko gryno gyvenimo nelabai teko pajust, nes likau savo mieste, tai ir bendrabuty gyvent neteko :) visas tas laisvalaikio pasikeitimas labiau susijes su amziumi, nei su paciu studentavimu :) del mokymosi, tai jo univere zymiai zymiai daugiau nei mokykloj (bent pas mus), bet ir i tai ziureti pradedi kitaip :) be to jei istoji i ten kur tikrai nori, tai ir tie mokomi dalykai zymiai idomesni, nelieka (arba zymiai maziau lieka) tu dalyku, kuriuos nelabai megai :)
nors buvo ir mokykloje geru dalyku :)
  • 0

#7
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man tai patiko ir mokykloj, ir studentaut, ir studijuot:))) Turėjau tokią galimybę tik studentaut ir studijuot, ta prasme galėjau nedirbt (nors kažkur kažkiek dirbau, bet daugiau for fun) ir daryt visokius bim bam Žaviuosi šiandieniniais studentais, kurie sugeba ir sunkiai dirbti ir mokytis, nors atvirai, manau, kad visko vienodai gerai padaryti negalima, arba labai atsakingai dirbi, arba labai atsakingai lankai paskaitas ir mokaisi.
  • 0

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Arba labai atsakingai nei mokaisi nei dirbi o vis tiek univera melzi... :tmi: :lol: :)
  • 0

#9
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Arba labai atsakingai nei mokaisi nei dirbi o vis tiek univera melzi... :tmi: :lol: :)

Ką jau ten išmelši iš to univero??? :D :) :D
  • 0

#10
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Stipendijas, kolega, stipendijas... :lol: :)
  • 0

#11
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Stipendijas, kolega, stipendijas... :) :D

Tai kad kūdos tos stipendijos, bent jau mano laikais(nelabai senais) buvo 125 lt paprasta, ir 150 padidinta, kurią vienintelė savo magistro grupėj gaudavau. :lol: Jei ir dabar tokios, tai "šūduva"... :) :D
  • 0

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
kai aš įstojau buvo 120lt irgi...bet paskui pakėlė iki 520 lt, 8-)
  • 0

#13
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

kai aš įstojau buvo 120lt irgi...bet paskui pakėlė iki 520 lt, 8-)


kur cia toks geris? :lol:

pas mus seniau buvo, kad gauna beveik puse kurso 130Lt, dbr ateist labai pinigu mazai tai gauna koks 15-20 zmoniu padidintas, tai yra 195Lt.
bet va uztai stipendija dalyvaujant studentu mokslineje praktikoje visai kitas dalykas :)
  • 0

#14
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kauno, Vytaute... dabar dar pakėlė dabar pirmi du sąrašė gauna jau apie 720 lt, ot velnias, kad šymet aš nukritau keturiais punktais nuo tos ribos... Taip gerai antras laikiausi visą laika... :D :lol: :)
  • 0

#15
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Kauno, Vytaute... dabar dar pakėlė dabar pirmi du sąrašė gauna jau apie 720 lt, ot velnias, kad šymet aš nukritau keturiais punktais nuo tos ribos... Taip gerai antras laikiausi visą laika... :D :lol: :)


gerai jum, pas mus gyvenime tokiu nebuvo ir manau nebus. o kiek isvis gaunanciu ir kiek zmoniu kurse? :)
  • 0

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Siuo metu kurse 40, o gauna berods 3 ar 4 anksciau gaudavo 9...
  • 0

#17
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

kai aš įstojau buvo 120lt irgi...bet paskui pakėlė iki 520 lt, 8-)

Tai Vytukas nuo mano"laikų" stipriai pasikeitė. Reikėjo gal palaukt keletą metelių su mokslais ;(
  • 0

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai jau stipriai pasikeitęs ten viskas, dabar ten pagal Amerika gyvena ir sestadieniai isnyko, nebereikia vaiksciot ir siaip visokie cudai praejo.... :) :)
  • 0

#19
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Tai jau stipriai pasikeitęs ten viskas, dabar ten pagal Amerika gyvena ir sestadieniai isnyko, nebereikia vaiksciot ir siaip visokie cudai praejo.... :) :D


Sugrįžo Lydeka į senus vandenis ir prineršė visokių naujovių :D O Bakanauskų šeimyna kaži dar yra?
  • 0

#20
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Lydeka tai pluduriuoja, fainas zmogus.. O Bakanausku nezinau kas sitie tokie? :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0