Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Studentavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Lydeka tai pluduriuoja, fainas zmogus.. O Bakanausku nezinau kas sitie tokie? :D

Su bakalauru dar gretutinę verslo administravimo specialybę turėjau, tai su jais teko reikalų turėt :D Atrodo, kad anksčiau jie su Lydeka vienam fakultete dirbo. O istorikas didysis Antanaitis dar dėsto?
  • 0

#22
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ui, Antanaitis man dabar dėsto ir antram kurse dėste, zmogus humoristas kaip reta, ateina į paskaita pusvalandį pavėlavęs ir sako ko jūs čia parinatės, džiaugitės kad aš išviso atėjau noriu einu, noriu neinu...
O paskaitos tai išvis neralios: kalba kalba, sako: ai, šito jūs knygose paskaitysit, ai, šita aš tingiu pasakot, irgi knygose paskaitysit... humoristas kaip reta.. :D :D :) :)
  • 0

#23
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Ui, Antanaitis man dabar dėsto ir antram kurse dėste, zmogus humoristas kaip reta, ateina į paskaita pusvalandį pavėlavęs ir sako ko jūs čia parinatės, džiaugitės kad aš išviso atėjau noriu einu, noriu neinu...
O paskaitos tai išvis neralios: kalba kalba, sako: ai, šito jūs knygose paskaitysit, ai, šita aš tingiu pasakot, irgi knygose paskaitysit... humoristas kaip reta.. :D :) :) :)


tai nepasikeitė jis:)Mum per egzus leisdavo kokia tik nori info naudotis, sakydavo, vistiek jei istorijos nežinot, tai nežinosit kur ieškot:) Linksmuolis toks, pasitūsint su studentais buvo mėgėjas:)
  • 0

#24
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
jo jau ka ka, tai pasitusint jis tikrai megejas... tik kartais tiek pasitusina, kad net pamirsta i suvaziavima ateit ( pramiega...) :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0