Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Skaitomos knygos pirmasis sakinys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 217

#181
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Karelas Čapekas "Karas su salamandromis" (Rekomenduoju)

"Jei Tana Masos salelės ieškotumėte žemėlapyje, rastumėte ją tiesiog ant pusiaujo, truputį į vakarus nuo Sumatros, bet jei "Kandongo Bandungo" laivo denyje paklaustumėte kapitoną J. van Tocha, kas gi šitoji Tana Masa, prie kurios laivas ką tik nuleido inkarą,- jis imtų keiktis, o paskui pasakytų, kad tai nevalyviausia skylė visame Sundos salyne, bjauresnė negu Tana Bala ir mažų mažiausiai tokia pat prakeikta kaip ir Pinis arba Baniakas; vienintelis, atsiprašant, žmogus, kuris ten gyvena - žinoma, jei neminėsime tų utėlėtų batakų - tai girtuoklis prekybos agentas, kubu ir portugalo metisas, didesnis vagis, niekšas ir kiaulė negu grynas kubu ir grynas baltasis drauge; jeigu yra pasaulyje kas nors prakeiktas, tai tiktai prakeiktas gyvenimas šitoje prakeiktoje Tana Masoje, pone."
  • 0

#182
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Česlovas Milošas ,,Pavergtas protas"

,,Tiktai dvidešimtojo amžiaus vidury ir gana nemaloniomis aplinkybėmis daugelio Europos šalių gyventojai suvokė, kad painūs ir eiliniam mirtingajam pernelyg sudėtingi filosofiniai veikalai tiesiogiai veikia jų likimus."
  • 0

#183
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Klaus Modick " Dvidešimt ketverios durys"

" -Advento kalendoriai-tai kažkokia seniena ir nesąmonė,- garsiai pareiškė Miriama."
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#184
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Herkus Kunčius ,,Būtasis dažninis kartas"
,,Gatvė, kurioje gyvenu, siaubingai dvokia, lyg pasaulis prieš savaitę būtų miręs, o dabar pūtų ir skleistų mano smegenų ląsteles paralyžuojančią smarvę".
  • 0

#185
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Vladislovas Sirokomlė ,,Iškylos iš Vilniaus po Lietuvą"

,,Trakai įsikūrę beveik visai į vakarus nuo Vilniaus."
  • 0

#186
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Karin AlvtegenKaltė
Milijonas trys šimtai penkiasdešimt du tūkstančiai kronų.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#187
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Visada įsivaizdavau, kad mano gyvenimo istorija, jei ir kai ją rašysiu, prasidės didingomis eilutėmis: galbūt lyriškomis, kaip Nabokovo ,,Lolita, mano gyvenimo šviesa, mano strėnų ugnie", o jei lyriškomis nepavyktų, tai dramatiškomis, kaip Tolstojaus ,,Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip".

Sam Savage Firminas
  • 0

#188
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sue Bender "Mankšta sielai.Drąsa ateina iš vidaus"
Kadangi per daug laiko praleidžiu susikūprinusi sėdėdama prie kompiuterio,kai bandau ką nors rašyti,nusprendžiau lankyti mankštos užsiėmimus.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#189
balti.drambliai

balti.drambliai

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Samuel Shem "Vargo kalnas".

"Mėnesį padirbęs psichoanalitiku suvokiau, kad anglosaksų kilmės protestantus sunku suprasti - tuo jie liūdnai garsėja."
  • 0

#190
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Richard Bach "Tiltas per amžinybę"
Šiandien ji bus čia.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#191
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Jan Bulhak ,,Vaikystes metu krastas"

,,Gimiau 1876 m. spalio 6 (18) d. tevu dvare Ostasine, Naugarduko apskrityje, Minsko gubernijoje, tuometineje rusu okupuotoje teritorijoje, poemoje ,,Ponas Tadas" aprasytose gimtosiose Mickeviciaus vietose."
  • 0

#192
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
R.M Rilke "Maltės Lauridso Brigės užrašai"

"Taigi čionai žmonės atvyksta gyventi, bet aš greičiau manyčiau, kad šičia mirštama."
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#193
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
''Man buvo 50 ir jau ketverius metus negulejau su jokia moterim.''
Bukowski ''Moterys''
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#194
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Vikas Swarup "Lūšnynų milijonierius"

Mane suėmė.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#195
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Lori Lansens "Mergaitės"

Nesu pažvelgusi savo seseriai į akis.
  • 0

#196
balti.drambliai

balti.drambliai

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Hermann Hesse "Sidharta"

Daugelį metų mane lydėjo karšta svajonė - netgi ne "lydėjo", o įsišaknijo manyje, maitinosi iš manęs, siurbė iš manęs jėgas; taip mus "lydi" kai kurie giminės ir draugai, leisdami mums juos mylėti ir gerbti, paversdami mūsų namus savais namais ir mūsų jėgas - savom jėgom.
  • 0

#197
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Bronius Radzevičius Priešaušrio vieškeliai

"Seniau šis kaimas vadinosi Užpelkiai"
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#198
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Vanda Juknaitė Stiklo šalis
"Apyaušriu ant laidų šalia tuščios autostrados nutūpdavo paukščių pulkai"

Šermenys

"Iš miško nuo upės pusės skrido vanagas."
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#199
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Einšteinas.Biografija

knygoje yra prologas, tačiau jo pirmasis sakinys labai jau neįdomus. Tad parašysiu pirmojo skyriaus pirmąjį sakinį.

"Kai 1919m. lapkričio 7d., penktadienį , pilką žiemos rytą, Einšteinas pabunda savo bute Berlyne, Haberlando gatvė 5, jo gyvenimas jau pasukęs visiškai kita kryptimi ir niekuomet jis nebebus toks, koks buvo iki šiol"
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#200
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
David Lodge "Terapija"
Pirmadienio,1993-iųjų vasario 15 dienos,rytas.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0