Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Fotografijų konkursas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#61
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Man tai nelabai patinka tema. Nes fotografijų konkursą aš įsivaizduoju, kai yra vertinama tavo daryta nuotrauka. O dabar ką, kaip paaugliau save fotkinti per veidrodį :) Ar vietas skirstysim pagal tai, kuris gražiausias iš mūsų


Gražaus autoportreto pateikimas - menas.
Siūlau pasižvalgyti čia. Dauguma šių darbų autorių taip pat paaugliai, ar bent jau žmonės, neturintys fotografo diplomo ;)

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#62
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Man tai nelabai patinka tema. Nes fotografijų konkursą aš įsivaizduoju, kai yra vertinama tavo daryta nuotrauka. O dabar ką, kaip paaugliau save fotkinti per veidrodį :) Ar vietas skirstysim pagal tai, kuris gražiausias iš mūsų


Gražaus autoportreto pateikimas - menas.
Siūlau pasižvalgyti čia. Dauguma šių darbų autorių taip pat paaugliai, ar bent jau žmonės, neturintys fotografo diplomo ;)



Aš sutinku, kad tai menas, bet man vistiek tai asocijuojasi esu emo paaugliais, kurie fotkina save per veidrodį (atsiprašau, jeigu ką įžeidžiau)
Man atrodo, kad galima rasti daug gerų temų, kur galėtume vertinti tiek fotografo darbą, tiek rezultatą :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#63
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

O kokie kiti gali būti kriterijai? Fotografo darbo negali vertinti, nes fotkinti save, nu atsiprašau, man ne tiek metų, kad prieš veidrodį staipyčiaus. O kaip jeigu ne pagal grožį, vertinsim vaizdą nuotraukoje, jeigu ten bus mūsų veidai?


Kodėl negali vertinti fotografo darbo?
Įsivaizduokime, kad ten ne tu, o kitas žmogus. Ir pateikti žmogaus gražų portretą reikia sugebėti. O dėl veidrodžio, tai negi jis taip būtinas =D?
Ir vertinsim pagal fotografijos grožį, kaip ji atrodo, kaip pateikta, o ne kokios fizinės išvaizdos yra žmogus.

Siūlau pasižvalgyti čia.

- puikūs pavyzdžiai =)

Man atrodo, kad galima rasti daug gerų temų, kur galėtume vertinti tiek fotografo darbą, tiek rezultatą ;)

pasiūlyk =) tiesiog autoportretas buvo vienintelė siūlyta tema ir daugumai tikusi =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#64
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Norint save nufotografuoti tikrai nebutinas veidrodis ;)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#65
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš suprantu, kad nebūtina. Tiesiog man labai infantiliai skamba :) Nesvarbu, nekreipkit dėmesio į mano nuomonę :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#66
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
visada smagu isklausyti ir kitu nuomone :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#67
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Aš suprantu, kad nebūtina. Tiesiog man labai infantiliai skamba :) Nesvarbu, nekreipkit dėmesio į mano nuomonę :)


Nereikėtų taip savęs nuvertinti =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#68
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš suprantu, kad nebūtina. Tiesiog man labai infantiliai skamba :) Nesvarbu, nekreipkit dėmesio į mano nuomonę :)


Nereikėtų taip savęs nuvertinti =)



Aš nenuvertinu savęs, tiesiog pasakiau savo nuomonę. Bet matau, kad priešingos nuomonės yra daugiau žmonių, todėl ir siūlau nekreipti dėmesio
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#69
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Aš sutinku, kad tai menas, bet man vistiek tai asocijuojasi esu emo paaugliais, kurie fotkina save per veidrodį (atsiprašau, jeigu ką įžeidžiau)
Man atrodo, kad galima rasti daug gerų temų, kur galėtume vertinti tiek fotografo darbą, tiek rezultatą :)


Na nejau emo taip sugadino autoportreto žanrą :)
O jei rimtai tai beabejo yra daug puikių temų ir autoportretas, mano nuomone, yra viena iš jų, tačiau jei Dori tai atrodo pernelyg narciziška, tai gal būtų galima praplėsti temą iki portreto?
Tuomet nebebūtų įvardinta kas fotografijoje vaizduojama, ar pats fotografas ar kitas modelis.
  • 0

#70
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Jei renkamės tarp autoportreto ir portreto, aš už antrąjį, t.y. portretą :)
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#71
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Man ir tas ir tas tinka, tad kad kaip dauguma pasakys ta ir dekite tema :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#72
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš pritariu temai portretas :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#73
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ok, portretas man irgi tinka =)

Termino nekeičiu, gerai?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#74
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O tai dabar jau nebegalima siųsti autoportreto? ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#75
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Galima ir autoportretą ir grupinį portretą ir dar visokį kitokį, na svarbu, kad portretas :)
  • 0

#76
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Le Meute ačiū už informaciją ;]
Dabar jau aišku iki galo ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#77
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Geriausia tema..))) ir geriau būtų, jei kuo mažiau fotkes būtų padarytos ar redaguotas photoshop`e
  • 0

#78
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Jau anąkart tarėmės, kad kaip kas nori photoshop'o,taip tas daro =) gal nekeiskim =)?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#79
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Na geraaaaaai)))))))))))))))))))))))
  • 0

#80
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
oo įdomi tema :) bet jau aš nespėsiu nieko , tikuosi daug gerų darbelių bus ,jau šį kartą kažkam kitam užleisiu garbingąją paskutineją vietą :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0