Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Woody Allen


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
aš kaip nauja čia, kuriu ir naują temą. kadangi pati esu nemaža Vudžio Aleno gerbėja ir esu mačiusi tikrai nemažai jo filmų, galiu parekomenduoti ir jums. jeigu žiūrite ir mėgstate jo filmus-papasakokite įspūdžius ir nuomonę, būtų smagu pasidalinti mintimis : )

nepykit, kad ne filmas, o režisierius, nusprendžiau įsisprausti tarp snobo naktų (kadangi ten ir buvo mano pažinties pradžia su šiuo režisieriumi).

jeigu nesate matęs ar nežinote šio režisieriaus, susipažinkite čia:

http://www.imdb.com/name/nm0000095/

man, asmeniškai, jo filmai yra patys maloniausi širdžiai dėl puikus humoro ir gerų, šiltų emocijų vyraujančių jo filmuose.

kol kas tiek. klauskite,kalbėkite :D
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Nepasakyčiau, kad esu didelė Woody gerbėja, bet pažiūrėti jo filmus niekad neatsisakau :)
Šiaip jis labai produktyvus režisierius, bet paskutiniu metu jo filmai man nelabai patiko, na ar bent jau neprilygo ankstesniesiams, kaip ,,Anė Hol" ar ,,Manhetenas" už kuriuos jis pelnytai nusipelnė New York'o neurotiko vardo. :)
  • 0

#3
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Sveika
as tai pat esu Woody Allen'o gerbėja:) nors daug jo fimų nemačiau (Palyginti kiek jis sukūrė), bet kai galiu, pažiūriu. šeip manau, kad jo kūrybos stiliui nebūna abejingų- jie arba patinka, arba ne. man asmeniškai tai labai
  • 0

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Man taip pat patinka.Nors ne daug esu matęs.
Ką parekomenduotum?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Sveika
as tai pat esu Woody Allen'o gerbėja:) nors daug jo fimų nemačiau (Palyginti kiek jis sukūrė), bet kai galiu, pažiūriu. šeip manau, kad jo kūrybos stiliui nebūna abejingų- jie arba patinka, arba ne. man asmeniškai tai labai



šaunu, kad taip pat yra gerbėjų jo čia :) aš irgi nesu mačiusi visų, ar didelės dalies, nes jo kūryba atrodo neišsemiama :) bet kada nors pažiūrėsiu visus. pažadu :)
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#6
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Man taip pat patinka.Nors ne daug esu matęs.
Ką parekomenduotum?


aš nesu mačius pagrinde jo senųjų filmų. kažkas čia minėjo, kad nauji jo darbai nieko gero, bet man patinka. rekomenduoju tai pažiūrėti bet kokį jo filmą. pradedant nuo seniausių iki naujausių. man asmeniškai, labai patiko whatever works, match point. taip, jie gal yra tokie labiau stereotipiniai nei kiti jo filmai, bet man nesvarbu. dar Vicky Cristina Barcelona man labai patiko, toks nuotaikingas filmas, turbūt gal ir dėl to dar, kad filmuota Ispanijoje, kuri mane užburia.
negaliu labai išskirti jo filmų, kadangi jie visi šiek tiek panašūs bet ir skirtingi. ir dar dėl to, kad tai nėra mano mėgiamiausias režisierius, bet vis dėlto vienas iš mėgiamiausių. atsiprašau, man jau šiandien liežuvis nebesiverčia (kažkaip kampuotai viskas) , tai nepykit, jeigu labai sumaliau čia viską.
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#7
cochon

cochon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Jei norisi ko nors lengvo, bet ne per daug bukinančio tai renkuosi jo filmus. Esu mačiusi Melinda and Melinda, Scoop, Vicky Cristina Barcelona. Visus tris rekomenduočiau pažiūrėt, o pati norėčiau pamatyt senesnių jo darbų, nes irgi esu girdėjus kad pastarųjų metų filmai ne tokie geri kaip senieji.
  • 0

#8
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Jei norisi ko nors lengvo, bet ne per daug bukinančio tai renkuosi jo filmus. Esu mačiusi Melinda and Melinda, Scoop, Vicky Cristina Barcelona. Visus tris rekomenduočiau pažiūrėt, o pati norėčiau pamatyt senesnių jo darbų, nes irgi esu girdėjus kad pastarųjų metų filmai ne tokie geri kaip senieji.


aš ir esu mačiusi šiuos filmus ir man jie žavūs. aš iš senesnių esu keletą mačius, bet man patinka tiek seni, tiek nauji. :lol:
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#9
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
pirmasis pamatytas buvo Bananas. Man buvo trylika ir man buvo KINAS! Po to seke Deconstructing Harry [patiko del to, kaip sudeliota istorija, su visais meta- elementais], Hannah And Her Sisters, Annie Hall, jo naujieji filmai ir visa, kas liko. The Purple Rose of Cairo - ko gera, apskritai mano megstamiausias visu laiku filmas :}
  • 0

#10
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
"Annie Hall" tikrai nustelbia daugumą jo dabartinių filmų, neurotizmas kaip reikiant, bet smagu. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0